8479 відвідувачів онлайн

Келлога не включили до складу делегації США на Алясці, бо РФ вважає, що він симпатизує Україні, - CNN

Келлога не буде на Алясці

Спецпредставника США з питань України та Росії Кіта Келлога не включили до складу делегації, яка вирушила на саміт в Анкориджі, через те, що російська сторона сприймає його як такого, хто симпатизує Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє CNN із посиланням на двох високопоставлених посадовців в адміністрації Трампа.

"Кіта Келлога, колишнього генерала, який є головним переговорником адміністрації Трампа з українцями, російська сторона сприймає як такого, хто симпатизує Україні, що могло б зробити його присутність на зустрічі "контрпродуктивною"", - зазначив один з посадовців.

Також посадовці повідомили, що Келлог поділився всією інформацією про переговори з українською стороною, з президентом Трампом і держсекретарем Рубіо. Тому його відсутність нібито "не є серйозною проблемою".

Водночас європейський чиновник наголосив, що присутність Келлога очікувалася там, "і він мав би бути там". Він додав, що американській делегації бракуватиме глибокого знання ситуації на місцях, якою володіє спецпосланник.

Проте очікується, що Келлог буде включений до складу делегації, яка вирушить на потенційну майбутню зустріч між США, Україною та Росією.

Нагадаємо, раніше в Білому домі оприлюднили склад делегації США, яка візьме участь у переговорах Дональда Трампа та диктатора Путіна.

Топ коментарі
+35
тобто,
кацапи диктують умови, ще до саміту?
америка вже грейт, чи ще не дуже егейн?
показати весь коментар
15.08.2025 20:06 Відповісти
+29
Тобто, ******, як воєнний злочинець, рулює Трампом і указує США, кого не повинно бути, в його оточенні??!!
Соромно, за Білий Дім США… Орки фсбешні, керують!
показати весь коментар
15.08.2025 20:07 Відповісти
+28
Оце рашисти нагнули американців… Мабудь забористі відосіки з компроматом на Донні привезуть.
показати весь коментар
15.08.2025 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.08.2025 20:05 Відповісти
що путін сам обирає склад американської делегації? Тоді про що може говорити путін з путіним і про що може домовитись?
показати весь коментар
15.08.2025 21:20 Відповісти
Тю, а чо Зєлю не пустили? Він Україні не симпатизує.
показати весь коментар
15.08.2025 20:05 Відповісти
тобто,
кацапи диктують умови, ще до саміту?
америка вже грейт, чи ще не дуже егейн?
показати весь коментар
15.08.2025 20:06 Відповісти
Ну...невдалий апгргрейдт...
показати весь коментар
15.08.2025 20:15 Відповісти
Може здати про що вони там домовляться.
показати весь коментар
15.08.2025 20:07 Відповісти
Тобто, ******, як воєнний злочинець, рулює Трампом і указує США, кого не повинно бути, в його оточенні??!!
Соромно, за Білий Дім США… Орки фсбешні, керують!
показати весь коментар
15.08.2025 20:07 Відповісти
орки - то дети в болоте и движущая ломовая сила. Управляют трампом те, чьи интересы он лоббирует. Вот в их интересах и отжать ресурсы Украины.
показати весь коментар
16.08.2025 01:21 Відповісти
Орки з ******* і тютіною, вдерлися в Мирну Україну, в 2014 році, щоб убивати Українців! Методичка у вас, якась застаріла, ні до чортової матері!! Щетельней треба, бо з такою службою, на передову ****** відправить!
показати весь коментар
16.08.2025 01:26 Відповісти
Оце рашисти нагнули американців… Мабудь забористі відосіки з компроматом на Донні привезуть.
показати весь коментар
15.08.2025 20:08 Відповісти
і на Оманську Гниду
показати весь коментар
15.08.2025 20:10 Відповісти
сподіваюсь пуйло захопив московських шалав обісцяти та обісрати трампона
показати весь коментар
15.08.2025 20:08 Відповісти
о там кодла руснява на Алясці зібралася.
показати весь коментар
15.08.2025 20:10 Відповісти
Туди б якійсь метиорит..або комету..
показати весь коментар
15.08.2025 20:59 Відповісти
краще б 2 літака в лайно - просто жалко Аляску...
показати весь коментар
15.08.2025 21:01 Відповісти
То так..але ідею Ви зрозуміли..
показати весь коментар
15.08.2025 21:03 Відповісти
безумовно!
показати весь коментар
15.08.2025 21:06 Відповісти
Теж саме CNN писало в цьому році, що Україна досягла нечуваної димпломатичної перемоги - серед світи Трампа намає жодного друга українців. Келллог порівнював Украиїну з мулом, гугліть цитату. Це звичайний фашист з трампівського гітлерюгенда.
показати весь коментар
15.08.2025 20:11 Відповісти
На переговоры не пустили Украину, а вы переживаете за Келлога.
показати весь коментар
15.08.2025 20:13 Відповісти
На переговорах по завершенню війни в Україні представника по Україні немає, зато є представник по Близькому сходу, та і самої України немає, як це? А забув, бо внас немає козирних карт- третій ядерний потенціал здали за папір, а залишилися тільки копалини які незрозуміло за що віддали і корупція, але її ріднесеньку нікому не дадуть.
показати весь коментар
15.08.2025 20:13 Відповісти
Отже, буде збіговисько ***** та відвертих **************.
показати весь коментар
15.08.2025 20:13 Відповісти
все по підарськи
показати весь коментар
15.08.2025 20:17 Відповісти
Иран с Ыном приглашены???
показати весь коментар
15.08.2025 20:18 Відповісти
Ага. Они трампелю диктуют, кого подпускать к таким вопросам а кого нет
показати весь коментар
15.08.2025 20:19 Відповісти
то позвіть Орбана, Сіярто та Фіцо
показати весь коментар
15.08.2025 20:25 Відповісти
А ***** не побажав щоб Тампон вдягнув костюм індіанця і зтанцював перед ним? Одним словом ***** само організувало переговори, організувало делегацію Тампону і само видвинуло ультиматуми. А Тампон тільки буде давити на Зеленського щоб все підписав. Це так сша з позиції сили веде переговори. І ще Тампон буде там щось про гарантії безпеки нам обіцяти? Да воно зовсім нічого не вирішує і може давити тільки на слабих і то тих хто його слухає.
показати весь коментар
15.08.2025 20:27 Відповісти
Шапіто...
показати весь коментар
15.08.2025 20:30 Відповісти
рашка розказує США як її в світі жити - Донні пох?
показати весь коментар
15.08.2025 20:32 Відповісти
ще конституцію рф "трамбону" не забудь зачитати
показати весь коментар
15.08.2025 20:33 Відповісти
І навітиь доньку його не включили?
показати весь коментар
15.08.2025 20:34 Відповісти
Україна програла все і по всіх фронтах, процвітає тільки шмарафон для втирання брехні вухастим, щоб зберегти не Україну, не життя українців, а рейтинг однієї потвори.
показати весь коментар
15.08.2025 20:38 Відповісти
Отак.Ганчірку для підлоги з трампа роблять.
показати весь коментар
15.08.2025 20:39 Відповісти
Хвост крутить собакою.
показати весь коментар
15.08.2025 20:41 Відповісти
Зустрічі ще не було , а кацапи ВЖЕ мають профіт -
- сам факт зустрічі - виведення ***** з міжнародної ізоляції
- знову , до них , прикута увага всього світу
- кацапи диктують амерам склад делегації
Схоже - Тромб вже може повертатися до Меланки ...
показати весь коментар
15.08.2025 20:41 Відповісти
Журналюги прямо екстрасенси і іще великі балаболи. ******* свої фантазії розпвідати,ну а лохи---слухати.
показати весь коментар
15.08.2025 20:48 Відповісти
Путін забракував, то ж мусить виконувати.
показати весь коментар
15.08.2025 21:08 Відповісти
Він такий проукраїнський, як я пропівнічнокорейський. Жодної, навіть коротенької, заяви про підтримки українського народу та нашої боротьби за незалежність, що вже казати про дії. А от порівняння України з віслюком, якого треба бити по пиці щоб слухався, було.
показати весь коментар
15.08.2025 21:13 Відповісти
Хай Господь милує. Таке казав?
показати весь коментар
15.08.2025 21:21 Відповісти
захід із-за їхньої жадібності так накинувся на ресурси України, що забув, ХТО тримає орду!!!!!!!! Чи воюють українці за власних дітей?! Кожен день ракети вбивають українських дітей. Яка мотивація в українців тримати орду???????! Інтереси трампа в українських копалинах???? За це воювати??????? Поки захід слухає нетребко і купує задешево ка*апський газ
показати весь коментар
15.08.2025 21:27 Відповісти
А трампакс а що, до цього часу у гузні куйла, збирає усі фекалії казкового... ?
Трампакс ти вже давно приєднався до таких "миротворців як таварізчі: инь, сі, корбан, фріц та деяких інших русофобів! Тільки звіздіти і можеш, сопляк-невдаха! Пішли його на гілляку, та стань президентом США!!!
показати весь коментар
15.08.2025 21:23 Відповісти
Ага, и настояли, чтобы в состав делегации включили только тех, кто симпатизирует рашке
Дожились, США уже не могут самостоятельно определиться с составом своих предствителей на переговорах.
показати весь коментар
15.08.2025 21:45 Відповісти
Все вирішує Путлер.
показати весь коментар
15.08.2025 22:22 Відповісти
А справжні симпатики Росії Рубіо та Віткофф були більш ніж бажаними гостями 🤬
показати весь коментар
15.08.2025 22:03 Відповісти
без Украины, не каких угод,мы решаем как нам житьб
показати весь коментар
15.08.2025 22:04 Відповісти
А як там дочка Келлога? Їїтеж не включили до складу делегації? Про що ж напишуть наші журношлюхи?
показати весь коментар
15.08.2025 22:39 Відповісти
Зрозуміло, розходимось...