4848 відвідувачів онлайн
13 064 83

Рада закрила доступ до реєстру нерухомості після публікацій про майно топпосадовців, придбане під час війни

Доступ до реєстру нерухомості закрито Що ухвалила Рада

Верховна Рада ухвалила законопроєкт №11533 щодо обмеження доступу до Реєстру речових прав на нерухоме майно.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт парламенту.

У пояснювальній записці зазначається, що метою законопроєкту є підвищення безпеки діяльності оборонних підприємств шляхом обмеження доступу до даних реєстрів про місцезнаходження об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок, які належать таким підприємствам, та відомостей щодо об’єктів інтелектуальної власності, пов’язаних зі сферами національної безпеки і оборони.

"Законопроєкт на період воєнного стану та рік після його закінчення обмежує доступ до даних про місцезнаходження обʼєктів нерухомості, а також до кадастрових номерів земельних ділянок, які належать будь-яким юридичним особам. Такі норми значно ускладнять роботу для журналістів з виявлення махінацій з нерухомістю, зокрема корупційних", - пояснили у Центрі протидії корупції.

Там заявили, що автором законопроєкту виступив нардеп "Слуги народу" Ігор Фріс. Раніше журналісти BIHUS.Info знайшли численне майно на фірмах, записаних на родичів Фріса.

Протягом останніх років журналісти за допомогою реєстру прав на нерухомість виявляли майно родин топпосадовців, нардепів та інших посадовців, придбане під час повномасштабного вторгнення.

Топ коментарі
+74
Вже навіть не соромляться,падли.
показати весь коментар
21.08.2025 14:31 Відповісти
+36
Вкотре не надякуюсь зебілам за парламент і владу загалом яку вони обрали...ссссукі
показати весь коментар
21.08.2025 14:43 Відповісти
+29
Воно й не дивно чому така кількість сзч і пусті окопи, поки оті свиноподібні кнури у вишиванках будуть патякати " про патріотизм" в другою рукою несамовито красти то дедалі більше буде напруження всередині країни.
показати весь коментар
21.08.2025 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ви за себе вмирайте. Бо так і просидите все життя у Польщі на "правах" дзічі_гайдамацкей та людобуйцуф.

А ті, про кого йдеться, зможуть домовитися будь з ким. Чи покинути Україну в разі чого і переїхати до тієї ж Польщі. Тільки Ви там будете у них на побігеньках.
показати весь коментар
21.08.2025 16:05 Відповісти
Бредятіну не пиши. Якщо він в Польщі то чому йому за себе вмирати?
показати весь коментар
21.08.2025 18:56 Відповісти
Ну ті, хто виїхав до Польщі, то на 80% знайшли собі нормальну постійну роботу.
показати весь коментар
22.08.2025 01:08 Відповісти
Ти ще за кацапів би "вмирав" у своїй польщі, троль підорашний
показати весь коментар
22.08.2025 05:50 Відповісти
Молодці, можуть же ж працювати!
показати весь коментар
21.08.2025 14:30 Відповісти
показати весь коментар
21.08.2025 14:54 Відповісти
фріз,фрідман,бутман .....команда родичів "великого поліика" рулить країною
показати весь коментар
21.08.2025 15:42 Відповісти
Крадуть в турборежимі, треба щоб мудрий наріт не бачив.
показати весь коментар
21.08.2025 18:03 Відповісти
вони і працюють,без продиху,не жаліючі себе ,лише б народ був задоволений,навіщо вам знати про їх статки???не незаздріть,своє мати треба
показати весь коментар
21.08.2025 19:15 Відповісти
Вже навіть не соромляться,падли.
показати весь коментар
21.08.2025 14:31 Відповісти
Кого? 😲 Своїх зелениє виборців? Так ті теж сплять - і бачать, як би вкрасти у держави. Там лише одна мрія - счмому затесатися межи оці слуги. Чесрґ за злодіїв не голосують.
показати весь коментар
21.08.2025 14:37 Відповісти
Своїх зелениє виборців? Так ті теж сплять - і бачать, як би вкрасти у держави.
-----------

Все уже украдено до нас (с)
показати весь коментар
22.08.2025 01:10 Відповісти
Та ви що? 😲 А як же тоді слуги, які прицшли до влади клоунами-перукарями-весільними іотографами збагатилися до мільярдерів, чи як мінімум-мільйонерів?
показати весь коментар
22.08.2025 01:44 Відповісти
ВІЙНА в Україні-це боротьба з лютим ворогом за виживання української нації і української Держави!!!!
Гарантія безпеки України-перестати гризтися, потрібна термінова консолідація всіх політичних-патріотичних сил, створення Уряду народної довіри, нещадна боротьба з 5ю колоною, з корупцією і зло-охоронною системою, корупція під час війни-диверсія, з покаранням на довічне ув'язнення в буцегарню з конфіскацією майна, без викупів(під заставу) і амністій...! Покарання мають відбувати в загальних, рівно- однакових умовах, віп.камери тільки для інвалідів.
показати весь коментар
21.08.2025 18:06 Відповісти
Вони і є ворожою 5-ю колоною😂 Оце так пропагандон
показати весь коментар
22.08.2025 05:53 Відповісти
В мене запитання, а за кого ви голосували в 19 році?
показати весь коментар
21.08.2025 18:14 Відповісти
Підорашні падли. Це не українська влада
показати весь коментар
22.08.2025 05:51 Відповісти
Воно й не дивно чому така кількість сзч і пусті окопи, поки оті свиноподібні кнури у вишиванках будуть патякати " про патріотизм" в другою рукою несамовито красти то дедалі більше буде напруження всередині країни.
показати весь коментар
21.08.2025 14:35 Відповісти
"З деяких пір я неохоче вдіваю вишиванку.Пересвідчився,що чим ширша вишиванка,тим більший злодій."
Юрій Шухевич.
показати весь коментар
21.08.2025 16:51 Відповісти
Любой символ может использоваться во зло, если он даст индульгенцию злу.
показати весь коментар
21.08.2025 17:33 Відповісти
Тепер, кожен громадянин України ,у випадку вимоги державних органів влади про надання свого кадастрового нумера,і речових прав нерухомості має повне право посилати їх прямо до ВЗРАДИ(в кращому віипадку)або в цілком нормальном(накуй)
показати весь коментар
21.08.2025 14:38 Відповісти
обмеження доступу до даних реєстрів про місцезнаходження об'єктів нерухомого майна та земельних ділянок, які належать таким підприємствам, та відомостей щодо об'єктів інтелектуальної власності, пов'язаних зі сферами національної безпеки і оборони.
Джерело: https://censor.net/ua/n3569819
показати весь коментар
21.08.2025 22:19 Відповісти
обмеження доступу до даних реєстрів про місцезнаходження об'єктів нерухомого майна та земельних ділянок, які належать таким підприємствам, (маю таке підприємство із земельною ділянкою, а на ній стоїть не житлове приміщення в 400 чи 600м квадратових в яких я живу).а що так не можна???
показати весь коментар
21.08.2025 22:51 Відповісти
обмеження доступу до даних реєстрів про місцезнаходження об'єктів нерухомого майна та земельних ділянок, які належать таким підприємствам, та відомостей щодо об'єктів інтелектуальної власності, пов'язаних зі сферами національної безпеки і оборони.
Джерело: https://censor.net/ua/n3569819
показати весь коментар
22.08.2025 19:25 Відповісти
Рада стефанчуків, аброхамій, із служками та ригоАНАЛАМИ, тиМошенницею, ховає НАКРАДЕНІ в Україні, гроші та майно!!
Сирійці, таки правильну «ЛЮСТРАЦІЮ» роблять!!,
показати весь коментар
21.08.2025 14:40 Відповісти
Та ви не розумієте, це демократична та свободна держава така. А іншої у нас для вас немає!
показати весь коментар
21.08.2025 14:42 Відповісти
"Не дали підім'яти НАБУ, то дайте хоч красти і не палитись"
показати весь коментар
21.08.2025 14:42 Відповісти
Вкотре не надякуюсь зебілам за парламент і владу загалом яку вони обрали...ссссукі
показати весь коментар
21.08.2025 14:43 Відповісти
А де зефілітики поділись,які волали " якщо щось не то то знесем" ,де ті знесуни ?
показати весь коментар
21.08.2025 14:54 Відповісти
І хто за цихтих гандонів буде воювати це просто *******
показати весь коментар
21.08.2025 15:07 Відповісти
стісьняються
наворованого
показати весь коментар
21.08.2025 15:13 Відповісти
Нема чого дивитися, скільки накрали зелені і їхні попихачі, вони прийшли прибарахлитися.
показати весь коментар
21.08.2025 15:13 Відповісти
Тим хуже для "цих п.дорів" Лінчувати і 2сотити- будемо відразу
показати весь коментар
21.08.2025 15:16 Відповісти
аби ж так,більш схоже на не реальні фантазії,вже і люстрували,і звільняли а на манежі все ж ті ж рожі
показати весь коментар
21.08.2025 19:18 Відповісти
І не бояться ,що орки без усіляких реєстрів прийдуть до палаців . Не поспішають в бойові частини ,щоб захищати свої гектари та хороми ..
показати весь коментар
21.08.2025 15:21 Відповісти
от же додики...)
показати весь коментар
21.08.2025 15:22 Відповісти
Хто ухвалював законопроет № 11533 покажіть на табло!
показати весь коментар
21.08.2025 15:24 Відповісти
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=32017
показати весь коментар
22.08.2025 00:51 Відповісти
Дупа депутата і їхніх родичів найближче до серця високопосадовців!
показати весь коментар
21.08.2025 15:27 Відповісти
Крутять і вертять нас як заманеться, а закони під себе пишуть...
показати весь коментар
21.08.2025 15:28 Відповісти
нафронтникам і зелепенькам потужності пофіг,їм би боротьба до останнього Миколи,а не те за що він повинен згинути
показати весь коментар
21.08.2025 19:20 Відповісти
Дааа, ЗЕлене лайно, що засіло в ВР розуміє, що рудий блазень Трампидло додавить фюрера свинорейху ***** і буде перемирья, як в Кореї. Це відразу стимулює провести вибори в ВР і президентські. А на цих виборах ЗЕбануті злодюги пролетять, їх будуть відловлювати і гамселити як старе відро. Нестор Шуфрич не дасть збрехати, як було в Одесі. Ось тому ЗЕбануті злодюги і мусять ховати вкрадене.
показати весь коментар
21.08.2025 15:40 Відповісти
та вроде только юриков
показати весь коментар
21.08.2025 15:49 Відповісти
Так в кремлі ж сидять вчителі.
показати весь коментар
21.08.2025 15:57 Відповісти
Зашибісь....а хепірда зелена буде розсказувати сказки Євросоюзу....шапітолій **@ний..
показати весь коментар
21.08.2025 16:10 Відповісти
Все це маячня, та пил в очі лохторату. Якщо якийсь підприємець працює на оборонку то ці об'єкти звісно треба закривати в реєстрі. Але ці суки під цим соусом хочуть всі свої корупційні статки приховувати.
показати весь коментар
21.08.2025 16:17 Відповісти
Трохи не зрозумів - так а самій юридичній особі як працювати щодо свого майна ? Треба витяг, а зробити не можливо . . . А нотаріус за будь-який чіх бере 2-3 тис. грн.
показати весь коментар
21.08.2025 16:25 Відповісти
І ще - а чого "на період воєнного стану І РІК ПІСЛЯ ЙОГО ЗАКІНЧЕННЯ" ???
Так якщо це в цілях нацбезпеки, то логічно "на період воєнного стану" - а якщо воєнний стан закінчився, тобто вже воєнні ризики минули (війна завершилася), то який сенс далі приховувати інформацію ще цілий рік ???
показати весь коментар
21.08.2025 16:27 Відповісти
Нотаріусам разірватися, чи що, без цього року?
показати весь коментар
21.08.2025 16:33 Відповісти
"Не ваше собаче діло !" (с)
Коли знову , з картонками , на протест вийдуть ?
показати весь коментар
21.08.2025 16:32 Відповісти
ІМУНІТЕТ для КОРУПЦІОНЕРІВ. Як Банкова РЯТУЄ СВОЇХ. Нова СХЕМА з СБУ. Міндіч стане ТАЄМНИМ АГЕНТОМ?
https://www.youtube.com/watch?v=6wTVMDihLHw

показати весь коментар
21.08.2025 16:36 Відповісти
"...метою законопроєкту є підвищення безпеки діяльності оборонних підприємств" - а яким боком під цей законопроект потрапило майно корупціонерів, котрих, доречі, замість кагалу "антикорупційних органів" постійно знаходять звичайні журналісти.
показати весь коментар
21.08.2025 16:45 Відповісти
ЗДАЮТЬ УКРАЇНУ КАЦАМ.
показати весь коментар
21.08.2025 16:58 Відповісти
Это требование Евросоюза.
показати весь коментар
21.08.2025 17:31 Відповісти
У пояснювальній записці зазначається - неуйх холопам про барское майно знать
показати весь коментар
21.08.2025 18:13 Відповісти
Холопи повинні тільки вмирати за це майно
показати весь коментар
21.08.2025 19:38 Відповісти
слуги не хочуть дратувати панство своїми потужними здобутками...
показати весь коментар
21.08.2025 18:25 Відповісти
Але! Хочу долучитись теж до крадіжок державного майна та державних грошей. Я ж не лох який небудь. Вступлю в гімно "слуга народу". Жду пропозицій.
показати весь коментар
21.08.2025 19:00 Відповісти
Колись у Раді щодня були гарячі дискусії, бійки були звичайною справою. Справжня афінська демократія. Нині все вирішує цар.
показати весь коментар
21.08.2025 19:03 Відповісти
"Мы наш,мы новый мир построим..."-ось так громадяни України.
показати весь коментар
21.08.2025 19:08 Відповісти
показати весь коментар
21.08.2025 20:05 Відповісти
Папаша Гобсек і його товариші...
показати весь коментар
21.08.2025 23:34 Відповісти
поіменно - расстрєльний спісок ради, діючих міністрів їх замів, опу... і члєнов їх сємєй - ось, власне, хто має не потрапити під люстрацію та про кого не будуть згадувати потім
показати весь коментар
21.08.2025 20:35 Відповісти
73 відсотки! Ви ще не здохли від сорому?
показати весь коментар
21.08.2025 23:33 Відповісти
йди до нотаріуса, він усе знайде
показати весь коментар
22.08.2025 04:51 Відповісти
роботу реестру неможливо припинити бо він прописаний у законі
його мета запобігти зловживанням та мошонству з нерухомістю...

натяк зрозумілий???

і мені дуже цікаво що там місяць робили мразі поки реестр типа "зламали"

зламати на місяць неможливо бо бекапи у окремій мережі
(це інфа для тих хто хоче розібратись... пишіть, я з командою, 13 років у мюнюсті робив ті реестри 2000-2013)

не дякуйте!
можливо у сбу хтось хоче розслідувати?
може хтось там не малюк а дорослий?

я ті бази знаю як 5 пальців, я їх проектував
показати весь коментар
22.08.2025 04:52 Відповісти
Зламали - означає скачали всі дані з нього, а не зруйнували реєстр. Було б за що там дякувати.
Що ти там робив у тому мінюсті, чим займався, що елементарною термінологією не володієш
показати весь коментар
22.08.2025 06:07 Відповісти
то чого він місяць не працював?
даних там 3-4 Тб
переписати можна за півгодини
ідіот ти американський
показати весь коментар
23.08.2025 04:17 Відповісти
Мародери при владі грабують обезкровлену Україну
показати весь коментар
22.08.2025 05:24 Відповісти
Пора би Раду пересадити - то було б єдине вірне рішення.

Путін вимагає від України бути жопою.
Рада України хоче для України бути жопою.
Трамп вважає, що Україні бути жопою - це просто чудова нагода (чи угода).
І європейці згодні дати гарантії, що Україна залишиться жопою.

Ну просто дуже тупо. Бо відпазу є за що воювати - хоча б за те, щоб не бути жопою.
показати весь коментар
22.08.2025 08:49 Відповісти