8385 відвідувачів онлайн

82% жителів Києва вважають, що Україна зробила недостатньо для підготовки до вторгнення РФ у 2022 році, - КМІС. ІНФОГРАФІКА

Чи була готова Україна до війни Що кажуть кияни

82% жителів Києва вважають, що держава зробила недостатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.

Про це свідчать результати опитування КМІС, інформує Цензор.НЕТ.

Так, 46% заявили, що Україна абсолютно недостатньо зробила, а 36% - що недостатньо, але дещо було зроблено.

16% вважають, що Україна зробила достатньо.

Чи була готова Україна до війни Що кажуть кияни

Громадянам, які вважають, що Україна зробила недостатньо, ставилося додаткове запитання, чому саме не вдалося підготуватися. Їм пропонували декілька відповідей.

Так, переважна більшість тих, хто вважає, що Україна зробила недостатньо, насамперед говорять, що політичній владі не вдалося докласти необхідних зусиль (72%). Інші причини називалися рідше: невіра самого населення у вторгнення (30%), те, що керівництво ЗСУ не змогло докласти зусиль (20%), занадто великі ресурси у Росії (17%), недостатня підтримка від Заходу (16%).

Чи була готова Україна до війни Що кажуть кияни

Опитування проводилося 25 липня - 3 серпня 2025 року. Всього було опитано 804 жителі Києва. 

Формально за звичайних обставин статистична похибка такої вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,3) не перевищувала 4,6% для показників, близьких до 50%, 4,0% для показників, близьких до 25%, 2,8% - для показників, близьких до 10%, 2,0% - для показників, близьких до 5%.

Топ коментарі
+39
вислюка попереджали за пів року - а воно їздило у Карпати зі своїм адрійком відпочивати
показати весь коментар
26.08.2025 10:43 Відповісти
+22
Не потрібно путати зелене лайно з державою, їм до держави і державності, як до неба рачки. Просто купа лайна
показати весь коментар
26.08.2025 10:46 Відповісти
+21
показати весь коментар
26.08.2025 10:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вислюка попереджали за пів року - а воно їздило у Карпати зі своїм адрійком відпочивати
показати весь коментар
26.08.2025 10:43 Відповісти
Не потрібно путати зелене лайно з державою, їм до держави і державності, як до неба рачки. Просто купа лайна
показати весь коментар
26.08.2025 10:46 Відповісти
і навіщо ти мені це написав ? де ти прочитав про плутанину зеленого з державою ?
показати весь коментар
26.08.2025 10:52 Відповісти
злиться..хвилюється..думки плутаються...
показати весь коментар
26.08.2025 11:18 Відповісти
Українська Держава у нас не виключно влада.
це вірно, але наразі Українську Державу представляє ЗЄльоний.
Що обрали, те й маємо.

вся вина за провал (свідомий) підготовки до агресії лежить особисто на ЗЄльоному, Андрюші та його лакузах верещучках, служках і т.д.

військові готувались, наскільки їм це дозволяв ЗЄля, щоб "не злякати іноземних інвесторів".
готувались краще ніж я думав, і на рівні Головнокомандуючого Генерала Залужного та Генштаба (були виведені війська з казарм і підняті в повітря літаки) і на бригадному рівні (багато з моїх знайомих нині військових кажуть, що їм телефонували і попереджали)

ЗЄлєнського і всіх причетних до провалу підготовки до війни треба судити за державну зраду !

.
показати весь коментар
26.08.2025 11:20 Відповісти
Огидно що люди кажуть про те, що непідготовилась Україна,
а не влада не підготуваласья.
тож, дайош ще раз 73%!!!
показати весь коментар
26.08.2025 11:37 Відповісти
В усякому разі Україна як суспільство показала більшу готовість, ніж зелена "українська" влада.
показати весь коментар
26.08.2025 10:44 Відповісти
Та чого) вони також показали мастер клас
Красти в часи війни це вже новий рівень
Якщо почнеться якась мега сума я не здивуюсь якщо ті владики будуть мародери ти )
показати весь коментар
26.08.2025 10:48 Відповісти
суспільство показало свою не готовність на виборах 2019 року
показати весь коментар
26.08.2025 10:52 Відповісти
В десятку. А тоді питання: "А звідки беруться, точніше , для чого малюють високі рейтинги для Боневтіка Позорного?". Невже надумали фальшувати? Я би цього не радив робити, бо на "передку" виснажені і кинуті владою хлопці, вони як ніхто розуміють реальність і звиздьош по шмарафону.
показати весь коментар
26.08.2025 11:09 Відповісти
Суспільство в нас неоднорідне. Беручи статистично, тип homo sovieticus домінує - йому й завдячуємо результати всіляких виборів. Але є й верства свідома, яка притомно керує своїми діями.

У цьому, зрештою, ми не надто різнимося від инших країн. Озирнімося навколо, а чи й гляньмо поза океан, що там робиться…
показати весь коментар
26.08.2025 11:26 Відповісти
все так і є, більш притомні заручники довбойобів
показати весь коментар
26.08.2025 12:25 Відповісти
не тільки в Києві. В Сумській області теж так вважають
показати весь коментар
26.08.2025 10:48 Відповісти
Вам сумно без них в окопі?
показати весь коментар
26.08.2025 10:53 Відповісти
показати весь коментар
26.08.2025 10:54 Відповісти
Годі нарікати не ЗЕбануту владу. Хто їх вибрав? Марсіани? Може монголи? Самі вибрали, тепер цілуйте блазня в тухес. Підберіть соплі і на ВИБОРАХ, які будуть тільки після війни, виберіть достойних, а не блазня-ідіота для поржать.
показати весь коментар
26.08.2025 10:48 Відповісти
І, що цікаво, знову ті кляті майже 73 відсотки 😂 один відсоток або впоротих, або вже загиблих
показати весь коментар
26.08.2025 10:56 Відповісти
"Назвіть достойного кандидата"

порошенко. но ты не напрягайся, на дворе седьмой год другая власть, а у тебя в голове до сих пор "лишь бы не порошенко", тебе никакой кандидат не поможет
показати весь коментар
26.08.2025 12:00 Відповісти
за то сейчас при твоём любимцы и судА целы и с воровством покончено и как следствие победа над коррупцией! а как возраст выхода на пенсию уменьшил солнцеликий то вообще шедевр! конечно для тебя любитель русского мира самый достойный кандидат! беги олежа марафон смотри и за вечерние видосики не забудь!
показати весь коментар
26.08.2025 12:06 Відповісти
ПОРОШЕНКО ПЕТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ. Беня КАЛ.омойський і ***** гарно попрацювали в 2019 році, це в них невіднімиш. Я звернув увагу на це увагу, коли знімали Арсенія Яценюка. Також красива комбінація від фсб, про украдений мільярд баксів. Лохотрон чистої води , а мудрий нарід і політики повелись на цей висер і зняли премьера Яценюка, котрий приняв кабмін, коли в казні були трохи більше 100 тисяч гривень. І він запустив єкономіку, відмовився від кацапського газу. Я ще перед виборами 2019 року нагадував і тут, на цензорі про фсб, яке готувало тупе бидло проти Пороха. Ну а тупе бидло захотіло хоть поржать і вибрало дебіла. Так що, любі хлопчики і дівчатка, всі проблеми тепер до блазня і його банди.
показати весь коментар
26.08.2025 12:21 Відповісти
Щось воно не складається, тобто ти стверджуєш що порошенко не знав що знімають яценюка? А потім він випадково поставив вінницького мера? Йому бумажку підсунули? Чи як це відбувалося?
показати весь коментар
26.08.2025 17:47 Відповісти
Як там Дойчланд? Допомогу отримуєш ? Від німців чи від д,Дрмака?
Задаеш глупі питання. Порох знав і приймав участь в знятті Яценюка в парламенті. ФСБ показало тоді в Україні вищий клас в політичних інтригах і розводняках
Я не зрозумів, ти тоді був в Україні, а в 22 році дременув в фатерлянд? Ти не зрозумів про що мій попередній пост? Перечитай пару раз, не спіши, тебе не гнять на фронт.
показати весь коментар
26.08.2025 18:21 Відповісти
Зразу видно--що ви один із 73% Незнаєте,не думаєте,а брешете.
показати весь коментар
26.08.2025 12:22 Відповісти
показати весь коментар
26.08.2025 10:48 Відповісти
Україна? У кожного злочина є ім'я та прізвище.
показати весь коментар
26.08.2025 10:49 Відповісти
А чому саме так поставлене питання "держава Україна зробила недостатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення касапів у 2022 році"???

Та це ж проваландали вкупі вся влада України на чолі з потужним ЕрЗе!
Ще раз: це влада саботувала підготовку до війни, це Зе особисто переконував нас всіх, що вйни не буде, що потрібно маринувати шашлики!
показати весь коментар
26.08.2025 10:50 Відповісти
але все одно готові голосувати за Оманську Гниду
показати весь коментар
26.08.2025 10:51 Відповісти
Привіт зєлупє від вдячних виборців 🤡🤡🤡
показати весь коментар
26.08.2025 10:53 Відповісти
і ти знаєш, на нових виборах вони все-одно оберуть оту саму зелупу...
показати весь коментар
26.08.2025 10:56 Відповісти
Макаки таки проголосують за зЄжабу, нема сумніву
показати весь коментар
26.08.2025 11:04 Відповісти
У тім то й мій сум безмежний, що я це добре усвідомлюю
показати весь коментар
26.08.2025 15:52 Відповісти
Поправка, не Україна, а одне зелене чмо.
показати весь коментар
26.08.2025 10:57 Відповісти
Так, зробили достатньо, щоб сталася окупація.
показати весь коментар
26.08.2025 10:57 Відповісти
Геніальне відкриття! А за ТРИ десятиліття Україна зробила достатньо для безпеки України від вторгнення РФ?

Коли корабель затонув то знайдеться безліч експертів, які знали як його можна було врятувати...

Из прошлогоднего... НАПИСАННОГО мною https://www.facebook.com/nykola.n.nagornyak/posts/pfbid02SXk71p86q2ryo3UGha2D7bq3xjCbFPJ7WXwEvb5kocaC4wW3T5Z4LF5KfeH7BNVxl?__cft__[0]=AZVmxNMao8joEW9HcH0zqZRK20hOg4piOa9hfvU5H4ewBcO-PlR-pEPGR6imrrDw_CoccJoRxr_y9QFjFKlzG9OgNjScmfDWiMJE7eeHvVRvH1OwqmVQRJpDX3rsOvuHJXiw0dNB_hNyVod6vxCPGPUOVvAuzFFxg1j30E2gYEiu2g&__tn__=%2CO%2CPH-R 26 август 2016 г. ...

Відносно Дня Незалежності, то в мене може більше чим треба ПЕСИМІЗМУ... Якийсь смуток і якась печаль...І тривога... І що з цим маємо робити?

На своїй сторінці в ФБ написав:

"День независимости - это НЕ ПРАЗДНИК, это день СКОРБИ за ПОТЕРЯННЫМИ надеждами и чаяниями населения со времен распада СССР, как потерянные исторический шанс и перспектива: население, - слово НАСЕЛЕНИЕ использовано мною вместо слова НАРОД по убеждению, потому, что НАРОД, - «хочу сиять заставить заново величественное слово» НАРОД, - НАРОД в меншинстве, в подавляющем меншинстве, как говорили коммунисты, - НАСЕЛЕНИЕ стало беднее, потеряло надежду и веру, а все новая т.н. элита, всякий раз дорывавшаяся до власти, - тут как тут, - становилась богаче и наглее...

Намедни сообщалося, например, что отставной начальник канцелярии Кучмы и юрист "всех времен и народов", муж оксанымарченко, которая почти десятилетия воображала себя телезвездой и первой красавицей Евразии, кум того, кто для наших соседей «наше все», , очень дорогую яхту приобрел ... на которой даже лифт... есть...

А некий одесский ******** со своим домом Поттера продолжает преграждать одесситам доступ к морю... Будто бы Черное море тоже его.



Нынешние продолжают воровать еще циничнее - на крови воинов и жертв агрессии.

Даже потеря Крыма и оккупация восточной части Украины, - ЛуганДон, - используются как схемы для продолжение обогащения, включая поставки армии - обогащение на одежде, медикаментах, продовольствии, военном снаряжении... - война все спишет...

Вспомнился анекдот времен агрессии против Грузии в 2008 г.. Генерал армии РФ, после боев, победителем возвращается к семье. И вот на роскошной даче, за столом собралась вся родня генерала. Генерал-герой говорит первый тост. Начинает словами: выпьем за здоровье нашего благодателя Михаила Саакашвили и т.д.... Домашние изумлены: папа, но он же нам враг!?

Синок! Если бы не Михаил Саакашвили, то я б не продал три танка, две САУ, ..... И не построил бы эту дачу, виллу на Женевском озере, не купил бы три квартиры, 5 дорогих авто Rolls-Royce и два Mercedes, на которых вы ездите, не...

Возможно, наши пьют за здоровье того, который дал им подобную возможность...

На днях сообщали, что с госрезерва украли млн. т зерна и еще чего-то...

Ранее также сообщалось, что Меркель с Орландом поговорят с Порошенко не только о ситуации в ЛуганДоне, а о коррупции в Украине...

Очевидно в мире понимают от чего необходимо спасать Украину в первую очередь.

Зажгите свечи,панове! Боже праведный спаси Украину и всех нас!

"Хочу сиять заставить заново величественное слово НАРОД!
показати весь коментар
26.08.2025 10:57 Відповісти
всі, Сарочка, кругом одні сволочі, тільки ми з тобою ЗЄльоні.

з сєпарами та зрадою боролись і кравчук, і кучма, і Порошенок (як ніхто до нього !!).

але тільки яник та ЗЄля відкрито або таємно здавали Україну

.
показати весь коментар
26.08.2025 11:27 Відповісти
Поперше не Україна, а Верховний головнокомандувач зробив. Подруге питання поставлене викривлено - влада зробила все, щоб Україна була захоплена за Три дні, але завдяки Залужному і його пдлеглим це не вдалось - ось, яке мало бути питання.
показати весь коментар
26.08.2025 11:02 Відповісти
то ви ще мешканців Харківа, Херсона не питали. На жаль, значна кількість маріупольців вже нічого не скаже
показати весь коментар
26.08.2025 11:03 Відповісти
Я б хотів щоб був судовий розгляд саме цього питання. І шоб зеленський з його шоблой був звинувачений у службовій недбалості, яка привела до загибелі тисячі людей.
Для цього відповідно треба нова влада. Самі себе вони судить не будуть. Нехай би тоді суд і визначив чи достатньо вони зробили для оборони країни від масштабного російського вторгнення.
показати весь коментар
26.08.2025 11:05 Відповісти
не буде ніякого процесу проти Зєлі...він чкурне з України в Британію і буде спиратись на імунітет стосовно колишніх очільників, а євротолеєрасти його прикриють, адже сьогодні вони з ним ручкаються... так хоть би й це скоріш настало
показати весь коментар
26.08.2025 11:17 Відповісти
Ну нашо бубочкі та Британія? Він не буде так ризикувати. Для нього є Ізраіль. Там мама Роза хатинку прикупила на березі Середземного моря, тим паче, Ізраіль на видає своїх гоям.
показати весь коментар
26.08.2025 12:57 Відповісти
Не Україна зробила мало, а Боневтік Позорний, його свора-хуцпа, антимайданне ОПе і звичайно 73%, без них би цього ніколи не сталося.
показати весь коментар
26.08.2025 11:05 Відповісти
... але залишається, ще 18% довбо&обів!
показати весь коментар
26.08.2025 11:08 Відповісти


показати весь коментар
26.08.2025 11:10 Відповісти
Моя особиста думка - малюють високі рейтинти Боневтіку Позорному. Де тільки не буваю - більшість не те що проти, а ненавидять його. Правда є і упороті - хворі, але і після арешту ледерів "Білого братства" деякі так і не вилікувались, а померли в психлікарнях.
показати весь коментар
26.08.2025 11:17 Відповісти
Я вже не раз писав. Які можуть бути претензії до бубочки і його ЗЕбанутої команди? Блазня вибрала подавляюча більшість, 73%. Так що, дебіли, що вибрали блазня, це ваш вибір і поцілуйте його в тухес. В засос. А ми, порохоботи, посміємося з вас.
показати весь коментар
26.08.2025 13:03 Відповісти
Але ж ми, порохоботи, теж пожинаємо плоди їх
показати весь коментар
26.08.2025 13:13 Відповісти
На жаль, так і є. Тут вже нічого не поробиш. У нас зато є вбивчий аргумент для ідіотів, які вибрали блазня. На весь їхній плач шо і те погано, і те, і те ми їм відповідаємо - це ваш вибір, ідіоти, всі претензії до блазня. Тут в мойому місті я завжди над ними так приколююсь. Наівдь, коли лампочка згоріла в підїзді і її не міняють кілька днів, завжди кажу : а шо ви нарікаєте, ви шута вибрали, ждіть коли він прийде і замінить лампочку. Діє безвідказно.. Тим більше , в 19 році за шута тут проголосувало майже 80%
показати весь коментар
26.08.2025 15:31 Відповісти
думаю по Україні такої думки десь 73%
показати весь коментар
26.08.2025 11:14 Відповісти
https://t.me/dmytro_chekalkyn/4176 Володимир В'ятрович:
Після отримання остаточної інформації від ГУР про вторгнення в ніч з 23 на 24, президент Зеленський продовжував наполягати на введенні у країні саме надзвичайного, а не воєнного стану. Таким чином надаючи особливі повноваження поліції та СБУ, а не військовим. Його речники у ВРУ, називали нас депутатів які вимагали введення таки воєнного стану, провокаторами, які провокують Росію до нападу. Через вісім годин після введення геть непотрібного надзвичайного стану парламент знову зібрався о 7:40 наступного ранку, аби врешті ввести таки воєнний. Вісім останніх годин перед повномасштабним вторгненням були просто змарновані
показати весь коментар
26.08.2025 11:15 Відповісти
Для багатьох прийшло протверезіння. А голосували за антиукраїнську потвору та його приспішників на кшталт колі котлєти, безуглої… Ось і отримали, те що отримали!
показати весь коментар
26.08.2025 11:15 Відповісти
Не дури себе, не прийшло...
Впоротих дебілів, на жаль, зовсім не поменшало.
Мало того, ті, що при тямі у своїй більшості там, на ЛБЗ, а вся та уставшая нечисть або по-норах, або через Тису.
показати весь коментар
26.08.2025 11:19 Відповісти
Україна загалом, чи конкретні персонажі, що персонально відповідальні за ту підготовку?
Конкретно: верховний головнокомандувач, Голова ВР, голова уряду, міністр оборони? Все ж то конкретні персонажі, що мають імена, посади, службові обов`язки.
А тому мають нести кримінальну відповідальність за вчиненне!
показати весь коментар
26.08.2025 11:17 Відповісти
Ну якщо вважати розмінування Чонгару і закриття ракетних проектів підготовкою до війни то таки да, недостатньо, треба було ще щось розмінувати
показати весь коментар
26.08.2025 11:18 Відповісти
Фактично вони розмінували все щоб зустріти ворога з голою лупою.
показати весь коментар
26.08.2025 11:58 Відповісти
Хто ті ядерні імбєціли зі складу 16%?!!
показати весь коментар
26.08.2025 11:20 Відповісти
Пенси що дивляться марахвон
показати весь коментар
26.08.2025 11:23 Відповісти
Як це недостатньо? Один Татаров чого вартує - всіх врятував від чеченців й переломив хід війни. А Боневтік з Мівіною?
показати весь коментар
26.08.2025 11:28 Відповісти
Опять все уперлись только в Зелю а за распродажу честным полковником самой новой техники и его коллегами как всегда никто не вспоминает.
показати весь коментар
26.08.2025 11:34 Відповісти
Чекаємо закінчення війни і потім розберемось, а зараз єднайтесь українці навколо України і не впадайте в срачі.
показати весь коментар
26.08.2025 11:51 Відповісти
Першими дочекалися і розібралися у Криму.
показати весь коментар
26.08.2025 13:42 Відповісти
на четвертий рік лишилось лише 16% блажених ідіотів, це і є відсоток виборців які досі вірні османському ішаку
показати весь коментар
26.08.2025 11:53 Відповісти
Як могли зрадники при владі підготовитися ?
показати весь коментар
26.08.2025 11:55 Відповісти
Опитування,мабуть,проводилося в рестораціях,барах та інших розважальних закладах столиці, з огляду на таку патріотичність....або з закордону
показати весь коментар
26.08.2025 12:08 Відповісти
все ветки власти, все абсолютно что то там бубнели, и ни одна падлюка явно не сказала - будет война, будет так то и так, готовьтесь кто как сможет, сидели с языками друг у друга в опе! такое не прощают
показати весь коментар
26.08.2025 12:31 Відповісти
сами уроды спокойно готовились, делая запасы и эвакуирую своих личинок
показати весь коментар
26.08.2025 12:33 Відповісти
Так це все випускники Трускавецької Академії, їх там так вчили.
показати весь коментар
26.08.2025 12:36 Відповісти
А за кого 73% киян голосували в 2019му?
показати весь коментар
26.08.2025 12:43 Відповісти
За того, за кого і ти - за зєлю
показати весь коментар
26.08.2025 13:39 Відповісти
зешобло или Украина?
показати весь коментар
26.08.2025 13:10 Відповісти
Цікаво, це ті ж самі "жителі", що продовжують розмовляти російською?
показати весь коментар
26.08.2025 16:22 Відповісти
Владні щури теж вважають, що вони зробили недостатньо для роззброєння України.
показати весь коментар
27.08.2025 08:21 Відповісти