10153 відвідувача онлайн

Усі чоловіки до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану, - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану

26 серпня Кабмін оновив порядок перетину державного кордону. Відтепер усі чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час дії воєнного стану.

Про це повідомила прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, це рішення стосується також громадян, які з різних причин опинились за кордоном.

"Ми хочемо, щоб українці максимально зберігали звʼязки з Україною. Зміни запрацюють наступного дня після офіційного опублікування постанови", - додала вона.

Нагадаємо, 12 серпня президент Володимир Зеленський доручив уряду спростити виїзд за кордон молоді до 22 років.

22 серпня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №13685, що стосується дозволу чоловікам у віці 18-22 вільно виїжджати з України. 

Топ коментарі
+45
чудова мотивація воювати для тих кому виїзд заборонено чи тим більше тих хто в окопах, "аплодую" цій владі, в кремлі сьогодні мабудь відкоркують шампанське
показати весь коментар
26.08.2025 19:19 Відповісти
+40
показати весь коментар
26.08.2025 19:16 Відповісти
+33
Ти помиляєшся, це молоді енергійні працездатні та перспективні,
усі країни захочуть омолодити свою робочу силу
показати весь коментар
26.08.2025 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
І правильно зроблять, що не повернуться.
Людина повинна жити, а не існувати як худоба в загоні
показати весь коментар
26.08.2025 19:51 Відповісти
А Україну захищати, свою сім"ю: батьків, сестер і маленьких братиків ???
показати весь коментар
26.08.2025 19:53 Відповісти
Влаштуються, а потім перевезуть і братиків і сестер
Зе-покидьки створюють усі умови та звільняють Україну від людей
показати весь коментар
26.08.2025 20:00 Відповісти
У багатьох людей вся родина давно за кордоном, лиш чекає щоб їхній родич зміг виїхати з гулагу.

А загалом можеш і ти піти, якщо так треба.
Але тобі чомусь більше подобається воювати чужими руками, поки сам сидиш на дивані і строчити коментарі.
показати весь коментар
26.08.2025 20:05 Відповісти
Як правило,людина комфортно живе саме в тому "загоні", котрий сама собі збудувала.В чужому "загоні" і ставлення відповідне.
показати весь коментар
27.08.2025 09:12 Відповісти
Прекрасне рішення мудрого уряду. Дитина вже в дорозі до кордону.
показати весь коментар
26.08.2025 19:48 Відповісти
Не пропустять без довідки від ТЦК щодо обліку і проходження медкомісії. Телефонуйте, щоб повертався.
показати весь коментар
26.08.2025 19:52 Відповісти
Вже пропустили. Довідки видавайте один одному, беріть хабарі, всього найкращого!
показати весь коментар
26.08.2025 19:54 Відповісти
Не могли пропустити, бо це дурне рішення тільки завтра набирає чинності.
показати весь коментар
26.08.2025 20:36 Відповісти
Прошу пана. Пану дозволено без довідки ТЦК до вбиральні сходити?
показати весь коментар
26.08.2025 20:42 Відповісти
З ТЦК для перетину довідку треба?🤣
показати весь коментар
26.08.2025 19:48 Відповісти
Як варіант, торгівля працездатним людьми
показати весь коментар
26.08.2025 19:49 Відповісти
Веня славський повільно видохнум. Дітятко вже сього зліняє з країни. І не тільки в нього.
показати весь коментар
26.08.2025 19:52 Відповісти
Федрилу ібн веніславському глибоко покласти з пробором на це все. В нього таких проблем немає...
показати весь коментар
26.08.2025 19:56 Відповісти
Військові пенсіонери призовного віку (до 60 років): Із загальної кількості, за даними різних джерел, близько 145-177 тисяч є чоловіками призовного віку, які не служать у війську. Зокрема, станом на початок 2025 року називалася цифра 145,2 тисячі таких осіб, які не працюють, не мають інвалідності і не служать у війську
показати весь коментар
26.08.2025 19:53 Відповісти
Зате ,вони мають квартири подаровані їм державою за наш рахунок, безкоштовні відпочинки для усієї родини, та купу інших пільг!
показати весь коментар
26.08.2025 20:05 Відповісти
А хто тобі недавав ідти у війстко ?????
МАВ БИ І ТИ ,,ПОДАРОВАНУ" КВАРТИРУ.
показати весь коментар
27.08.2025 00:00 Відповісти
Виконуй свій обов'язок якщо взяв подарунки
показати весь коментар
27.08.2025 00:48 Відповісти
За який наш рахунок? Що ти мелеш? Вони як і ти працювали, тільки не на "дядю" як ти, а на державу
показати весь коментар
27.08.2025 08:12 Відповісти
Ось Вам особовий склад для декількох бригад ЗСУ!
показати весь коментар
27.08.2025 08:33 Відповісти
Постановам КМУ вірю. Сьогодні одна, завтра протилежна.🤣
показати весь коментар
26.08.2025 19:58 Відповісти
Я б так не радів наперед. Подивимось як це все буде реалізовано вживу. Щось підсказує мені, що будуть нюанси.
показати весь коментар
26.08.2025 20:10 Відповісти
А оце дуже правильне рішення, враховуючи, що Україна - це «вільна країна, вільних людей». Повністю підтримую 👍 Дивно тільки, що тільки до 22 років…
показати весь коментар
26.08.2025 20:14 Відповісти
Влада ще раз доказала, що вона мразота!
показати весь коментар
26.08.2025 20:16 Відповісти
Вирішили купити студентів, щоб не мітингували проти Простого мальчіка від наріду ?3% і його тіні єлдака? Думають, що самі активні виїдуть до Європи, а інших куплять підвищенням стипендії та уваги до них? А як же вчителі, які до цього чекають 4 штуки баксів доларів на місцяць? А як пенціонери, яким обіцяли по безкоштовному смартфону? Багато з них так і померли не дочекавшись обіцяного від Голобородька.
показати весь коментар
26.08.2025 20:18 Відповісти
Ішак готується до переобрання та сподівається на вдячність на закордонних округах.
показати весь коментар
26.08.2025 20:21 Відповісти
Зеленський буде президентом 42 роки поспіль як Муаммар Каддафі, а у 2035 році видасть свою "Зелену книгу", ця книга буде викладом його оригінальної політичної філософії та поглядів на демократію!
показати весь коментар
27.08.2025 00:08 Відповісти
Ні, якщо відміняти мобілізацію для геть усіх хто хоче чи навіть не проти халявної імміграції та життя на халяву взагалі, довго він не буде президентом.
показати весь коментар
27.08.2025 06:14 Відповісти
тоді кінець теж аналогічний - держак від лопати?
показати весь коментар
27.08.2025 09:41 Відповісти
Ви краще напишіть, що в законпроекті фактично узаконили заборону на виїзд всіх інших категорій за кордон. Подаємо під соусом одне, по факту запаковуємо інше. Уроди..
показати весь коментар
26.08.2025 20:23 Відповісти
Це яких?
показати весь коментар
27.08.2025 00:50 Відповісти
Через півроку, дошкільні, шкільні, заклади фахової передвищої, вищої освіти повністю опустіють.
Через рік, - опусіє пенсійний фонд через відсутність надходжень від податків.
Через 2 роки Україна буде нагадувати країну-примару, що складається з пенсіонерів віком
60-70 років.
Z-лені втілюють в життя план пуйла по розвалу України з середини!
показати весь коментар
26.08.2025 20:23 Відповісти
Пенсіонери підтримували тотальну корупцію всі ці роки роки, із словами ну то що, що краде але щось робить, і під час війни саме вони найбільше підтримують весь бардак, що відбувається через те що їм промили мізки марафоном, то і це їх вибір таке майбутнє.

А молодь в чому винна, все вірно зроблено, вони такий вибір не робили і мають тепер можливість вирішити, що для них буде краще.
показати весь коментар
26.08.2025 20:41 Відповісти
Да? А за статистикою, найбільше підтримувала Зеленського молодь.
показати весь коментар
27.08.2025 07:56 Відповісти
Ці кому 22 роки зараз, вони не голосували в 19 році, їм тоді було ще 15-16 ...
показати весь коментар
27.08.2025 08:56 Відповісти
А я вважаю що це вірно, саме вони не голосували за дов..бів які 30 років розвалювали армію і нищили оборонні заводи і також за тих хто не хотів готуватись до війни і казав що дороги важливіші.
показати весь коментар
26.08.2025 20:24 Відповісти
показати весь коментар
26.08.2025 20:25 Відповісти
проще было опустить призов до 22 а не наоборот
показати весь коментар
26.08.2025 20:35 Відповісти
зешобло решило основную категорию протестующих выпустить куда подальше чтобы не мешала строить рашку 2.0? советую военным тоже с картонками выйти с фронта, может демобилизация будет таким макаром а вообще, гілляка заждалась зелю, елдака и ко уже давно
показати весь коментар
26.08.2025 20:34 Відповісти
Усі мали мати право виїхати із самого початку війни. Військова служба може бути лише добровільною.
Я впевнений, що за такого розкладу чисельність ЗСУ була б не меншою, ніж зараз. Але в рази більш вмотивованою.
показати весь коментар
26.08.2025 20:43 Відповісти
Вмотивовані вже закінчились...
показати весь коментар
26.08.2025 20:51 Відповісти
Тому і закінчились. Категорія чоловіків, які вагалися на початку війни та роздумували про службу в армії, зараз навідріз не хоче йти в армію. Ніщо так не **********, як примус. І це при тому, що від служби не важко відкупитись.
показати весь коментар
27.08.2025 04:30 Відповісти
О как интересно. А налоги например, сборы разные там за землю, за владение недвижимостью тоже должны быть добровольными или как?
То есть если нужно солдатам платить по 20000 долларов в месяц что бы они воевали то значит на миллион солдат каждый гражданин Украины включая младенцев заключённых и пенсионеров должен платить по 700 долларов в месяц, усредненно. То есть будь добр выложи эту сумму за каждого члена семьи ежемесячно, продавай квартиру или почку если не хватает, или садись в тюрьму за неуплату налогов и долг твой начисляться будет уже в тюрьме.
Или тюрьмы тоже должны быть добровольными?
показати весь коментар
26.08.2025 23:50 Відповісти
Щоб служба була добровільною, армія має бути достойною і почесною. Не з порядками як на зоні і безправними рабами у руках зрадників, мародерів, корупціонерів, кримінальних злочинців чи просто дебілкуватих деспотів з імунітетом від кримінальної відповідальності за свої злочини. Усі військові-добровольці мають повністю довіряти своєму командуванню, тобто його обирати чи хоча б погоджувати його призначення від опісу московського резидента, в армії повинна діяти процедура післяопераційного аналізу, військова юстиція, трибунал за злочинні, аморальні чи безтолкові накази. Висока зарплатня на лбз і соц. пільги після звільнення.

Лише так можна відновити довіру до армії і залучати добровольців.
показати весь коментар
27.08.2025 01:04 Відповісти
Це дуже гарна новина!
показати весь коментар
26.08.2025 20:44 Відповісти
Маленький крок до прав людини та здорового глузду.
показати весь коментар
26.08.2025 20:47 Відповісти
Не маю такої звички.
показати весь коментар
27.08.2025 01:04 Відповісти
То мабуть скоро піднімуть призовний вік та заборону на виїзд до 65 років.
показати весь коментар
26.08.2025 20:49 Відповісти
Уявляю емоції тих, кому сьогодні або завтра 23, - это праздник со слезами на глазах
показати весь коментар
26.08.2025 20:50 Відповісти
Сльози радості ухилянта відгукнуться сльозами горя українських матерів, дітей і старих людей під окупацією кацапської орди.
показати весь коментар
26.08.2025 20:56 Відповісти
Зрадники у середині України працюють..... спочатку заборонили виїзд - створили ажіотаж, а потім дозволили - країну захищати "вистачає" людей.....
показати весь коментар
26.08.2025 20:54 Відповісти
Це щоб дітки слуг наріду та інша погань змогли звалити
показати весь коментар
26.08.2025 20:54 Відповісти
Не дивлячись на різноманіття думок, скажу одне: все що роблять ЗЕскоти лише на шкоду Україні, по любому це пастка якась, ще боком вилізе, згадаєте мої слова...
показати весь коментар
26.08.2025 21:00 Відповісти
Чергова дурня від влади.
показати весь коментар
26.08.2025 21:08 Відповісти
За пів року-рік заїде з Європи тисяч 70-120 хлопців родини провідати, а влада - хлоп і закриє кордон.
показати весь коментар
26.08.2025 21:31 Відповісти
МОБІЛІЗАЦІЯ це...У війську людей невистачае..А в нас Мобілізація по Зелебобські..Приїде такий хлопчина додому(що наврядчі)а в мамі вуха відрізані кацапами..Шож могло трапиться.?..Він маленькій 22 рочки незможе зрозуміти з чого це...
показати весь коментар
26.08.2025 22:12 Відповісти
У масонів при владі, ще багато ідей як використовувати дозовано конституціїйні права українців, щоб залишатися при владі.
показати весь коментар
26.08.2025 22:42 Відповісти
Виборами запахло...
показати весь коментар
26.08.2025 22:55 Відповісти
1. Юному електорату 18-22 дали можливість без перешкод залишити країну, щоб більше не виходили з картонками на Майдани.
2. Відбувається винищення пенсіонерів 55+ через їх мобілізацію, щоб зняти баласт з пенсійного фонду.
Наслідки: Потужний зацементовує свою позицію вічного Президента, а економіка гучно рухне бо на заводі вже не залишилось кому працювати.
показати весь коментар
26.08.2025 23:07 Відповісти
Мені ось що цікаво. Якщо відмінили призов у 18 і мобілізацію до 27/25 з метою щоб хлопці розмножувалися, то де результати? І з ким вони мають дуплитись якщо 6-7 мільйонів жінок чухнули за халявою і красивим життям закордон?
показати весь коментар
27.08.2025 00:07 Відповісти
Бред - відкривати кордони під час війни . . .
Влада сподівається, що не будуть виїжджати школьники 17 років, які бояться, що "потім не випустять", і таким чином будуть поступати у наші університети.
Натомість ефект, думаю, буде зворотній - уїдуть і ті, кому від 18 до 22 і хто з якихось причин не зміг уїхати до 18 років . . . Хотів би помилятися.

Під час війни кордон для своїх громадян треба закривати на виїзд в момент оголошення воєнного стану і так само його треба закривати на в'їзд для іноземців. Мають в такій ситуації вводитися виїздні (для своїх) і в'їзні (для іноземців) візи, які видавані можуть бути за особистим підписом Президента, Прем'єр-Міністра або Міністра закордонних справ - міжнародні переговори, військова допомога, репортажі іноземних ЗМІ з лінії фронту і тому подібне. Які, в свою чергу, повинні жорстко звітувати за видані візи перед парламентом (ну, в загальних цифрах, без прізвищ, з огляду на інтереси нацбезпеки і захист персональних даних).
А то через відносно вільний пропуск багатьох категорій громадян маємо мінус 10 мільйонів населення, з яких після війни 8-9 не повернуться назад. Потенціал країни буде підірвано і навіть при відновленні територіальної цілісності в короткому майбутньому таку територію така мала кількість населення не втримає (тим більше, враховуючи, що їде молодь, а не старики).

Це помилка. Кордон має бути задраєний наглухо. Так, це обмеження прав людини, але інакше державі хана буде.
Не підтримую це рішення, воно буде мати негативний ефект. Хотів би помилятися.
показати весь коментар
27.08.2025 01:00 Відповісти
Не випускають мені більше 22 і менше 60
показати весь коментар
27.08.2025 02:16 Відповісти
Брєд - у тебе в голові
показати весь коментар
27.08.2025 08:36 Відповісти
У концлагері відкрили хоча б форточку, це вже добре...Гарні новини, від усієї душі вітаю хлопців 18-22 із свободою...
показати весь коментар
27.08.2025 07:02 Відповісти
12 серпня президент доручив, а 26 - прийняли. Скільки там вже приймають закон про демобілізацію?
показати весь коментар
27.08.2025 08:57 Відповісти
Це справедливо. Молоді не повинні відповідати за все, що наробили з країною старі пердуни. У них має бути вибір. Виїхати чи залишитися.
показати весь коментар
27.08.2025 09:17 Відповісти
тоді залишуться одні патріоти які вітправлять клована під трибунал а там далі гіляка чи гільйотина