7450 відвідувачів онлайн

Голова угорської опозиційної партії "Моментум" Томпош закликав угорців жертвувати кошти для бригади "Птахи Мадяра"

птахи мадяра

Очільник угорської опозиційної партії "Моментум" Мартон Томпош закликав угорців жертвувати кошти на користь 414-ї окремої бригади безпілотних авіаційних систем "Птахи Мадяра".

Про це він написав у соцмережі фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Сійярто через атаку на одну зі станцій нафтопроводу "Дружба" заборонив в’їзд до Угорщини закарпатському угорцю Роберту "Мадяру" Бровді, керівникові українських дронових підрозділів. На мою думку — і на думку вільного світу — Бровді герой, якого російський наймит Сійярто й на язик не мав би брати. Тому знову настав час діяти й показати, що угорський народ — не те саме, що путіністський уряд Орбана",- написав угорський опозиціонер.

За словами політика, він зробив перший символічний переказ у розмірі рівно 414 євро на користь 414-ї бригади та закликав угорців також долучитися до збору.

Нагадаємо, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що країна заборонить в'їзд до країни командиру ЗСУ, який керував атакою на нафтопровід "Дружба". Також заборона стосуватиметься в'їзду до Шенгенської зони.

Пізніше командир Сил безпілотних систем Мадяр прокоментував заборону влади Угорщини.

Президент Володимир Зеленський заявив, що угорські посадовці намагаються перекласти на Україну провину за війну, що триває.

Згодом на тлі цього Міністерство закордонних справ України 28 серпня викликало посла Угорщини в Києві.

Топ коментарі
+42
Хоч якісь живі люди там є і це надихає.
показати весь коментар
30.08.2025 19:36 Відповісти
+33
Навіть не має сумнівів що орбани сіярти *************. Респект адекватному мадяру.
показати весь коментар
30.08.2025 19:46 Відповісти
+28
ОЦЕ ДІЛО, респект угорцю...
показати весь коментар
30.08.2025 19:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоч якісь живі люди там є і це надихає.
показати весь коментар
30.08.2025 19:36 Відповісти
На жаль, всі вони живі, доки в опозиції. Тільки приходять до реальної влади - на тому і все...
показати весь коментар
30.08.2025 21:59 Відповісти
Навіть не має сумнівів що орбани сіярти *************. Респект адекватному мадяру.
показати весь коментар
30.08.2025 19:46 Відповісти
дуже цікаво скільки ще є живих мадярів.
показати весь коментар
30.08.2025 19:46 Відповісти
Попросіть нас звільнити вас від посіпаки пуйла огидної старої жаби Орбана. Мадяр це зробить.
показати весь коментар
30.08.2025 19:47 Відповісти
ОЦЕ ДІЛО, респект угорцю...
показати весь коментар
30.08.2025 19:52 Відповісти
Не тільки в Україні опозиція нормальна!
показати весь коментар
30.08.2025 19:53 Відповісти
Мартону Томпошу-респект...
показати весь коментар
30.08.2025 19:54 Відповісти
Та за опитуваннями Жаба Орбан вже в історії. Його місце займе Мадяр, але то нажаль не наш Мадяр, а його тезка Петер Мадяр, голова партії Тиса, що за опитуваннями випереджає Фідес Орбана на 15%.
Він не те щоб проукраїнський, виступив проти прискореного вступу України до ЄС, але він явно проєвропейський і згоден на все аби повернути фінансування і підтримку ЄС Угорщини.
показати весь коментар
30.08.2025 19:54 Відповісти
Він не доживе до виборів....
показати весь коментар
30.08.2025 19:59 Відповісти
Наш Мадяр взагалі-то має прізвище Бровді...Роберт Бровді...ви б це знали, якби брали участь у його зборах.
показати весь коментар
30.08.2025 23:21 Відповісти
Та я взагалі-то знаю, що Мадяр то позивний, хочте вірте або ні. Просто хотілося провести паралель із угорським опозиціонером.
показати весь коментар
31.08.2025 18:41 Відповісти
Ок, насправді я сам про це нещодавно забув...давно Мадяр вже зборів не проводив.
показати весь коментар
31.08.2025 22:58 Відповісти
Давіть жабу прокремлівську. А коли у них вибори, до речі?
показати весь коментар
30.08.2025 20:10 Відповісти
Выборы в 26 г . Не все просто там. Партия торбана у власти уже 14 лет. Пока рано хоронить. Хотя недели три назад в Будапеште вышли десятки тысяч против этой партии.
показати весь коментар
31.08.2025 05:18 Відповісти
Дякуємо, Друзі.
показати весь коментар
30.08.2025 20:12 Відповісти
Egészségedre!
показати весь коментар
30.08.2025 20:42 Відповісти
Мабуть патріоти не перевелись пам'ятають обійми Росії
показати весь коментар
30.08.2025 20:47 Відповісти
Іноді мадяр і не винен, що він мадяр.
показати весь коментар
30.08.2025 21:10 Відповісти
Молодець! Це буде твоя перемога! Люди все бачуть
показати весь коментар
30.08.2025 21:30 Відповісти
Дякую !
показати весь коментар
31.08.2025 00:47 Відповісти
Де ви, діти тих мадьяр з 56 року.Невже забули.
показати весь коментар
31.08.2025 08:51 Відповісти