9648 відвідувачів онлайн

Вбивця Парубія не виховував сина, а коли той пішов на війну - посварився з ним, - екс-дружина

вбивця Парубія у суді

Мати загиблого розвідника 93-ї бригади Михайла-Віктора Сцельніков з позивним Лемберг розповіла про його стосунки з батьком, який зізнався у вбивстві Андрія Парубія.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на допис Олени Чернінької.

"З бувшим чоловіком ми розійшлись в 1998 році. А офіційно з документом - у 2000 році. Ростила я сина одна. Іноді батько з'являвся. Як то на 1 вересня в перший клас чи на якусь значну подію. З сином спілкувався, але дуже рідко.

Коли Лемберг пішов на війну, вони дуже посварились. І Лемберг скрізь заблокував пращура. Бо один був патріот, а інший ні", - написала Чернінька.

Мати воїна зазначила, що новини із суду у справі про вбивство Андрія Парубія шокували їх родину. І наголосила на важливості, щоб пам'ять про Михайла у цій ситуації не була викривлена.

"Мій син герой загинув за Україну. Пройшов Київ, Запоріжжя, Миколаїв і сам напросився на перевод у Бахмут в 93 бригаду. В найгарячішу точку. Був молодшим сержантом, командиром відділення розвідвзводу. І загинув, як Герой. Герої не вмирають!", - написала мати Лемберга.

чернінька

Нагадуємо, підозрюваний у вбивстві Андрія Парубія Михайло Сцельніков пояснив свої дії намаганням таким чином повернути з Росії тіло сина, який загинув під Бахмутом.

Топ коментарі
+67
Та це брехнею воняло, ще до її слів!
Вбив "як помста владі", хоче на обмін, що "знайти тіло сина".
Де він знайде те тіло? Чи не простіше було чкурнути в рашку і шукати собі? Яка на х... "влада" з жертви? Чому не вбив хоча б когось зі "слуг", бо це ж вони "влада"!
показати весь коментар
02.09.2025 23:29 Відповісти
+64
Короче, цей підАр навіть загиблого рідного сина приплів, щоб піти на обмін до кацапів. Все, це дно...
показати весь коментар
02.09.2025 23:30 Відповісти
+44
так.

Герою Слава !
Ваш син, Лемберг, назавжди в пам'яті людей, пані Олено.
він прожив коротке, але славетне життя, на відміну від багатьох.

душевного спокою, Вам і низький уклін

.
показати весь коментар
03.09.2025 00:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
На жаль. Якби хоча б більшість були такі, як Парубій, то ми б жили у вільній, демократичній, незалежній і розвинутій країні.
показати весь коментар
03.09.2025 00:41 Відповісти
Проблема у тому, що я живу на своїй Батьківщині, на своїй рідній землі, яку ти "захищаєш". І хочу, щоб моя країна, земля моїх предків була вільна, демократична, незалежна і розвинута. І виборюватимуть це такі люди, як Парубій, а не Сержик, який застряг на більше , ніж 80 років в операції. І який у свої мінімум 98 років зареєструвався на Цензорі, щоб отримати якусь копійчину від подоляка.
показати весь коментар
03.09.2025 01:23 Відповісти
І не було б ніяких "ХарЬковЫв" Але через таких, як ти нажаль є
показати весь коментар
03.09.2025 01:03 Відповісти
О, ще одне підтягнулося. Подивись на дату реєстрації, може щось зрозумієш. Тьху, і для чого я годую подоляківців... мабуть, щоб навчилися грамоті.
показати весь коментар
03.09.2025 01:27 Відповісти
Який ти українець, чмо лішнєромосомноє!
показати весь коментар
03.09.2025 01:45 Відповісти
тримай 13 рублів, клоун
показати весь коментар
03.09.2025 02:02 Відповісти
виродок " ********** 🤡🤢🎪" троль подоляцкій , брешешь , як твоє зеленє посміховісько ! Вам мразотам , до Героя Андрія Парубія , як до луни !
показати весь коментар
03.09.2025 08:13 Відповісти
Шито білими нитками, знайшли коза відпущення
показати весь коментар
03.09.2025 00:26 Відповісти
Цапа відбувайла. 😉
показати весь коментар
03.09.2025 00:43 Відповісти
підставна особа
показати весь коментар
03.09.2025 00:31 Відповісти
Це москальський п*дар. З сином у нього були протилежні погляди
показати весь коментар
03.09.2025 00:31 Відповісти
Даремно загинула дитина.
І що саме жахливе у нас таких пів країни: готові вбити кого-завгодно з українців аби прийшов "мир" (русский мир) але нізащо не стануть в бій проти варварів.
показати весь коментар
03.09.2025 00:36 Відповісти
що за маячня? що значить даремно? ти на приколі?
показати весь коментар
03.09.2025 02:03 Відповісти
Тому що цей ублюдок не пішов убивати кацапів аби помститися за сина (чого він ніби так хотів з його слів), а пішов проти своїх. Виходить що його син загинув аби ця скотина жила. Не даремно? Тому що гинуть кращі люди і потихеньку залишаються одні ждуни і відверта мразота. От і виходить, що цвіт нації захищає всю ту гниль яка залишилася в країні, потім ще й іменами загиблих прикривають свої паскудні вчинки
показати весь коментар
03.09.2025 09:48 Відповісти
А варіант, що та дитина пішла захищати свою матір, сусідів, і багато інших українців Ви не розглядаєте? Чому?
показати весь коментар
03.09.2025 13:02 Відповісти
Розглядаю. Але хотів акцентувати увагу на тому, чо чимало зараз є тих, хто на це не заслуговує (і ці тварі не те що не вдячні, вони ще й шкодять). Маю надію, що ще залишилися люди заради яких варто вмирати, але мушу констатувати що їх відсоток постійно зменшується
показати весь коментар
03.09.2025 13:57 Відповісти
Обмін йому обіцяний, як додаток до плати за те, що візьме на себе вину? Мотив розвалився, статура не співпадає з силуетом вбивці на камерах, дуже швидко знайшли, невідомо по яким признакам, якщо він не схожий з вбивцею. Не міг сам таке провернути. Де взяв зброю. І т.д.
показати весь коментар
03.09.2025 00:38 Відповісти
подивіться фото на мопеді і як він сидить в суді на лавці. або на фото збоку. Він співпадає і по зросту і по статурі, я звісно не експерт але якшо проаналізувати побачене то там немає розбіжностей про які багато хто пише і чим більше фото з ним тим більш реальним це все виглядає.
показати весь коментар
03.09.2025 02:05 Відповісти
По-моєму у цього покидька "сердечна недостатність".
показати весь коментар
03.09.2025 00:48 Відповісти
Та ні. Поїде собі за обміном на Роісю і кінці у воду.

А потім, якщо кацапи захочуть нагодувати Малюка лайном, покажуть інтервью з справжнім вбивцею.
показати весь коментар
03.09.2025 01:20 Відповісти
не хрена не нашли один даун взял или заставили на себя взять но не завидую что будет в зоне
показати весь коментар
03.09.2025 01:14 Відповісти
сина вбили кацапи , до чого тут Парубій , мсти кацапам
показати весь коментар
03.09.2025 05:19 Відповісти
До того, що папаша - ватний покидьок, хіба не зрозуміло?
показати весь коментар
03.09.2025 08:28 Відповісти
Не знаю, мені якось це неправдоподібно. При чому Парубій до зеленої влади? Він навпаки був у "конструктивній опозиції"... Схоже, виконавець ліпить горбатого, а мотив був зовсім інший.
показати весь коментар
03.09.2025 07:06 Відповісти
він таким як ви робить посил - я владі РИГІВ допоміг прибрати майбутнього коменданта майдану Україна проти ЗЄрамкомародерату!
показати весь коментар
03.09.2025 20:20 Відповісти
Це зайвий раз підтверджує, що це упорота ватна істота, яка мріяла це зробити. І про свої бажання писала в соцмережах де їй з радістю допомогли кацапи. Також кацапи дали вказівки щодо того "бреда" який він буде нести, якщо затримають, щоб максимально розколоти суспільство.
І таких істот реально допую. Це реальність. Якщо її заперечувати то далі буде тільки гірше.
показати весь коментар
03.09.2025 07:16 Відповісти
Трохи стає на місце ситуація: те що він ніс про помсту за сина і знайти тіло - звучало як маячня і боехня. Тобто стає питання: мотив, а також взагалі чи цей персонаж дійсно - кілер, а не ментовська мутка із "черговим винним"...
показати весь коментар
03.09.2025 08:02 Відповісти
І щоб він у расєї ,наприклад,робив з тілом Героя України? Захоронив би на смітнику?? Або йому надали місце на червоній площі? Тварюка прокацапська шукає пом'якшення вироку та обміну....дуже "мутна" тварина
показати весь коментар
03.09.2025 08:37 Відповісти
Виникає закономірне запитання: то хто використав кацапа - ***** чи ішак. Враховуючи зізнання кацапа, що це помста владі, до того ж попередній, то замовника видно не озброєним оком.
показати весь коментар
03.09.2025 08:40 Відповісти
прізвище сцельніков, не дуже, до речі, поширене в Україні, багато про що говорить про його власника...
показати весь коментар
03.09.2025 09:04 Відповісти
Правильно, мабуть, взагалі Сцяльников.
показати весь коментар
03.09.2025 09:11 Відповісти
З цього приводу цікава думка полковника Червінського.
https://youtu.be/pQ76GoO8v40?si=5rACr8yS2wgta-3T
❗️Вбивство Парубія НЕ ІМІТУВАЛОСЬ, злочин виконаний на ВИСОКОМУ РІВНІ - Червінський про деталі!
показати весь коментар
03.09.2025 09:20 Відповісти
Тело уже отдали? Как обещали...
показати весь коментар
03.09.2025 09:35 Відповісти
рєдкосноє ублюдочне чмо. Який обмін, який вирок, на палю.
показати весь коментар
03.09.2025 09:56 Відповісти
***** убил Парубия на 100% надеясь что поцдет на обмен а в Рашке получит деньги и почет. Таких никогда нельзя обменивать. Должен сгнить в тюрьме будучи обплеванным и отыметым сокамерниками.
показати весь коментар
03.09.2025 09:59 Відповісти
100% ця худоба в 2019 голосувала за ЗЕ і за СН. Така ж тупа логіка у неї у відповідях журналістам.
показати весь коментар
03.09.2025 13:16 Відповісти
Цап-відбувайло, абсолютно і точно.
показати весь коментар
03.09.2025 18:38 Відповісти
кацапська консерва
показати весь коментар
03.09.2025 19:22 Відповісти
...в закромах Татарова
показати весь коментар
03.09.2025 20:16 Відповісти
Якщо дерьмак виставить його на обмін,то нехай два разом підуть.
показати весь коментар
03.09.2025 21:46 Відповісти
Сторінка 2 з 2