10854 відвідувача онлайн

Зеленський про територіальні поступки: Україна не робитиме Росії подарунки

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не даруватиме свої території російському диктатору Володимиру Путіну.

Про це він сказав під час спільної пресконференції з прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Для когось це просто територія, а для нас це наше життя, наша історія, наша Конституція. Це будинки, це родини, це багато-багато аспектів, які є дуже чутливими для України. Ті, хто жили й ті, хто зараз залишили свої домівки через бомбардування, через окупацію, вони хотіли б повернутися. Так, можливо, зараз це нереалістично, але вони повернуться",- сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що немає "якогось розумного підходу у питанні обміну територіями", наголосивши також, що Путіну не можна довіряти.

"Якщо ви не довіряєте цій людині, якщо ця людина вже частково окуповувала вас, якщо ви розумієте всі аспекти повномасштабної війни, тобто якщо навіть ви вийдете, якщо хтось підтримує цю там божевільну ідею, хто може вам дати гарантії тоді, що Путін не буде продовжувати? Ніхто не може дати гарантії",- сказав президент.

Також глава держави додав, що Донеччина стала "дуже потужною частиною нашої лінії оборони".

"Він (Путін. - ред.) вже там багато втратив військовослужбовців. Понад 100 тисяч військовослужбовців, особливо на основних напрямках... Тож зрозуміло, що протягом чотирьох років він не спромігся окупувати понад 30% однієї області на Донбасі... Якщо він піде далі, то йому потрібні будуть роки, але питання не лише в часі, а й в тому, що він муситиме покласти мільйони солдатів. Саме тому ми не будемо давати йому подібні подарунки", - наголосив Зеленський.

Топ коментарі
+39
яка там достойна відповідь??? воно просто мімікрує під тренд в суспільстві, як той хамелеон. У 2019, коли вже йшла війна і теж гинули наші люди, воно казало, що зазирне в глаза путіна, чтоби увідєть там мір... воно тоді було дагарівацца пасрєдінє і казало, що, якщо він не завершить війну, то піде... Війна не завершилася, ба більше, завдяки тому, що цей покидьок не готувався до війни, роззброював армію та саботував ракетні програми, ми щу 2022 втратили 20% нашої землі, вже сотні тисяч українців загинуло та біля 8 мільйонів стали біженцями. То де тут "достойна відповідь"? Це чергове зачитування правильних фраз чуваком, який бреше як дише та вміє хіба що торгувати своїм неголеним хлєбалом в тєлєкє.
показати весь коментар
03.09.2025 18:01 Відповісти
+33
Та "крутішого " "подарунка" Росії, ніж твоє правління, годі й шукать... Розвалив країну, її економіку, розхвиськав бюджет, розбудував радіальні дороги, для наступу окупаційних військ, вглиб країни, залишив армію без зброї, посрався з союзниками - зробив усе для того, щоб країну швидше та легше було завоювать... Наче, нічого не забув - усе перечислив...
показати весь коментар
03.09.2025 18:00 Відповісти
+28
Так ти вже з 24 лютого 2022 року "робиш подарунки" просрав тітериторії і просираєш до цих пір ,
показати весь коментар
03.09.2025 17:55 Відповісти

Завантаження...