10105 відвідувачів онлайн

Зеленський про територіальні поступки: Україна не робитиме Росії подарунки

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не даруватиме свої території російському диктатору Володимиру Путіну.

Про це він сказав під час спільної пресконференції з прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Для когось це просто територія, а для нас це наше життя, наша історія, наша Конституція. Це будинки, це родини, це багато-багато аспектів, які є дуже чутливими для України. Ті, хто жили й ті, хто зараз залишили свої домівки через бомбардування, через окупацію, вони хотіли б повернутися. Так, можливо, зараз це нереалістично, але вони повернуться",- сказав глава держави.

Зеленський зазначив, що немає "якогось розумного підходу у питанні обміну територіями", наголосивши також, що Путіну не можна довіряти.

"Якщо ви не довіряєте цій людині, якщо ця людина вже частково окуповувала вас, якщо ви розумієте всі аспекти повномасштабної війни, тобто якщо навіть ви вийдете, якщо хтось підтримує цю там божевільну ідею, хто може вам дати гарантії тоді, що Путін не буде продовжувати? Ніхто не може дати гарантії",- сказав президент.

Також глава держави додав, що Донеччина стала "дуже потужною частиною нашої лінії оборони".

"Він (Путін. - ред.) вже там багато втратив військовослужбовців. Понад 100 тисяч військовослужбовців, особливо на основних напрямках... Тож зрозуміло, що протягом чотирьох років він не спромігся окупувати понад 30% однієї області на Донбасі... Якщо він піде далі, то йому потрібні будуть роки, але питання не лише в часі, а й в тому, що він муситиме покласти мільйони солдатів. Саме тому ми не будемо давати йому подібні подарунки", - наголосив Зеленський.

Топ коментарі
+39
яка там достойна відповідь??? воно просто мімікрує під тренд в суспільстві, як той хамелеон. У 2019, коли вже йшла війна і теж гинули наші люди, воно казало, що зазирне в глаза путіна, чтоби увідєть там мір... воно тоді було дагарівацца пасрєдінє і казало, що, якщо він не завершить війну, то піде... Війна не завершилася, ба більше, завдяки тому, що цей покидьок не готувався до війни, роззброював армію та саботував ракетні програми, ми щу 2022 втратили 20% нашої землі, вже сотні тисяч українців загинуло та біля 8 мільйонів стали біженцями. То де тут "достойна відповідь"? Це чергове зачитування правильних фраз чуваком, який бреше як дише та вміє хіба що торгувати своїм неголеним хлєбалом в тєлєкє.
показати весь коментар
03.09.2025 18:01 Відповісти
+33
Та "крутішого " "подарунка" Росії, ніж твоє правління, годі й шукать... Розвалив країну, її економіку, розхвиськав бюджет, розбудував радіальні дороги, для наступу окупаційних військ, вглиб країни, залишив армію без зброї, посрався з союзниками - зробив усе для того, щоб країну швидше та легше було завоювать... Наче, нічого не забув - усе перечислив...
показати весь коментар
03.09.2025 18:00 Відповісти
+28
Так ти вже з 24 лютого 2022 року "робиш подарунки" просрав тітериторії і просираєш до цих пір ,
показати весь коментар
03.09.2025 17:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Достойна відповідь кремлівському упирю.
показати весь коментар
03.09.2025 17:52 Відповісти
яка там достойна відповідь??? воно просто мімікрує під тренд в суспільстві, як той хамелеон. У 2019, коли вже йшла війна і теж гинули наші люди, воно казало, що зазирне в глаза путіна, чтоби увідєть там мір... воно тоді було дагарівацца пасрєдінє і казало, що, якщо він не завершить війну, то піде... Війна не завершилася, ба більше, завдяки тому, що цей покидьок не готувався до війни, роззброював армію та саботував ракетні програми, ми щу 2022 втратили 20% нашої землі, вже сотні тисяч українців загинуло та біля 8 мільйонів стали біженцями. То де тут "достойна відповідь"? Це чергове зачитування правильних фраз чуваком, який бреше як дише та вміє хіба що торгувати своїм неголеним хлєбалом в тєлєкє.
показати весь коментар
03.09.2025 18:01 Відповісти
Та да, всі " достойні відповіді", написані " потужним" Литвином, для зачитування " Незламним Імітатором". А розуміє Імітатор, чи нерозуміє написане, то не має ніякого значення.
показати весь коментар
03.09.2025 20:49 Відповісти
підлизнула зелохові на 50 грн
показати весь коментар
03.09.2025 19:25 Відповісти
А що було після 2019?

показати весь коментар
03.09.2025 17:55 Відповісти
Потужмен
показати весь коментар
03.09.2025 20:50 Відповісти
Так ти вже з 24 лютого 2022 року "робиш подарунки" просрав тітериторії і просираєш до цих пір ,
показати весь коментар
03.09.2025 17:55 Відповісти
Це тому шо ти не пішов до ТЦК.
показати весь коментар
03.09.2025 18:00 Відповісти
Так мені вже 55 років і я ще з 18 років - "годєн к нєстроєвой " і взагалі за совітів мобілізаційний вік був з 18 до 50 років ,а в нас взагалі 18-22 річних випустили за кордон ,чи вони вже пенсіонерів зібрались мобілізувати ?
показати весь коментар
03.09.2025 18:08 Відповісти
Ну хоч по клаві тицяєш завзято...
показати весь коментар
03.09.2025 18:19 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2025 18:32 Відповісти
Ну так в армії багато посад де і ти можеш служити. Не всім же штурмовиками бути.
Але ти стільки аргументів привів проти, що стає зрозуміло - боягуз.
показати весь коментар
03.09.2025 18:25 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2025 18:28 Відповісти
Ти це багатіям кажи ,а не мені ,вони люди мотивовані ,в них є що захищати ,а я не збираюсь захищати їхні статки
показати весь коментар
03.09.2025 18:33 Відповісти
А, поняв. Тобі " какая разница"?
показати весь коментар
03.09.2025 19:01 Відповісти
Так ці слова не я казав , а наш вєлікій палкаводєц всєх врємьон і народов янєлох боневтікович бонапарт наполєоновіч ,так що це звернення не за адресою .
показати весь коментар
03.09.2025 19:38 Відповісти
Але ж ти з ними згоден ? Ти ж не хочеш захищати свою країну? Тобто тобі нема різниці які багатії будуть тобою правити? Виходить ти зразу ставиш себе в позиції раба. Тобі все одно який у тебе буде господар. Аби був господар.
Так би зразу і казав, що ти кацап по менталітету. Я б не тратив на тебе час.
показати весь коментар
03.09.2025 21:45 Відповісти
За совітів з 1945-го війни не було. А зараз годні всі кому немає 60+. Так шо йди смєло тАвАріщь в ногу.
показати весь коментар
03.09.2025 19:37 Відповісти
Та іди ,хто тебе тримає ?
показати весь коментар
03.09.2025 19:48 Відповісти
Та ходив ще 2014-му. Мені тоді було скільки тобі зараз.
показати весь коментар
03.09.2025 20:17 Відповісти
От сходив ,а тепер сиди і чекай пенсію.
показати весь коментар
03.09.2025 21:00 Відповісти
Так мені тільки це й залишилось. А ти коли підеш?
показати весь коментар
03.09.2025 21:20 Відповісти
У наступному житті.
показати весь коментар
03.09.2025 21:22 Відповісти
Немає ніякого наступного життя. Це я тобі як сарший за тебе говорю. Я вже однією ногою там побував коли мені кардіоверсію робили.
показати весь коментар
03.09.2025 21:30 Відповісти
а ти прийшов і що? що ти зробив ? здав кацапам даунбасс.
показати весь коментар
04.09.2025 07:34 Відповісти
дрищ зелений, продав 20 % України , а тепер ще щось хрюкає.
показати весь коментар
03.09.2025 17:58 Відповісти
Та "крутішого " "подарунка" Росії, ніж твоє правління, годі й шукать... Розвалив країну, її економіку, розхвиськав бюджет, розбудував радіальні дороги, для наступу окупаційних військ, вглиб країни, залишив армію без зброї, посрався з союзниками - зробив усе для того, щоб країну швидше та легше було завоювать... Наче, нічого не забув - усе перечислив...
показати весь коментар
03.09.2025 18:00 Відповісти
Прєзідєнт кожного вечора за вас віджимається, а ви... неблагодарниє.
показати весь коментар
03.09.2025 19:08 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2025 19:10 Відповісти
...........чому, взагалі, ведуться якісь розмови про територіальні поступки окупанту-загарбнику?...
притомні люди, чи, навіть, беБЕЗПОМІЧНЕ-ІМПОТЕННТНЕ оон.. про що взагалі з кацапським окупаном йде розмова?!.. набуй з пляжа цього агресора-імпотента.. нехай сношаються у своїх Є-бєнях, як у них заведено та нехай не займають цивілізовані Держави.. нема чого їм потурати..
показати весь коментар
03.09.2025 18:03 Відповісти
Так мова йде про Слов'янсько- Краматорську агломерацію ,хоча б її втримати ,а про окуповані території і мови немає ,її кацапи вже хрін повернуть .
показати весь коментар
03.09.2025 19:46 Відповісти
Є дві штуки на терезах: всякі лінії суровікіна і хунь'вейбіни всякі. На іншій - вигорання НПЗ або інші фатальні втрати для каРФагену . Поки строки невідомі.
Але одне ясно - з Смарагдовою пліснявою ніякі "до кордонів 91го " у цій формулі не існують..
Отака хірня малята
показати весь коментар
03.09.2025 20:55 Відповісти
Підтримую.
показати весь коментар
03.09.2025 18:05 Відповісти
краще ще 100тыс кацапов покласти.я уже без видосиков но ночь как дроны кацапов разрывают на куски говна плохо сплю.
показати весь коментар
03.09.2025 18:38 Відповісти
Шашличний прочитав текст, який йому написав прихильник Януковича Литвин, тому не треба вимагати щось від чергових промов
показати весь коментар
03.09.2025 18:11 Відповісти
щось десь якась *****!!!
ти, зе!поц не україна!
україна, не ти, зе!гніда!

строку до жовтня!!!!!
жовтень, коли всі врожаї убрані.
жовтень, коли всі свадьби відіграні.
жовтень, час насаджувати на палю малоросів!!!!!
показати весь коментар
03.09.2025 18:13 Відповісти
То ти ухилянте збираєшся когось кудись насаджувати ???
Спочатку ПАМПЕРСИ ЗМІНИ БО СМЕРДЯТЬ.
А ТЦК саме по смердячим памперсам вас одразу і вичісляє.
показати весь коментар
03.09.2025 19:14 Відповісти
Ти вже їх зробив. В зараз треба думати як зупинити війну і зализати рани.
показати весь коментар
03.09.2025 18:18 Відповісти
які там втрати в росії має хвилювати путіна, а не нас. От скільки загинуло українців і скільки ще загине, схоже, нікого не турбує, головне - території.
показати весь коментар
03.09.2025 18:18 Відповісти
Україна не робитиме, а Зеля да
показати весь коментар
03.09.2025 19:07 Відповісти
Это было невероятное выступление. Зеленский фактически объявил что никаких переговоров не будет. Украина будет биться до конца.
показати весь коментар
03.09.2025 19:10 Відповісти
Та він навіть не зрозумів що прочитав з бумажки 😅
показати весь коментар
04.09.2025 00:11 Відповісти
Цікава заява від ЛІДОРА .
То так виявляється, що вже Курщину не міняємо на свої території, що Мацковія зайняла в перший тиждень вторгнення , коли ординці с комфортом проїхались на бронетехніці як поважні туристи по дорогам "великого будівництва" , завчасно побудованим ЗЕвладою по напрямкам майбутнього вторгнення.
показати весь коментар
03.09.2025 19:17 Відповісти
боти падлякові на зелоха висери злетілися, на роботу йдіть уроди
показати весь коментар
03.09.2025 19:26 Відповісти
Клапоть курскої волості тіпа не він подарував взад.
показати весь коментар
03.09.2025 19:35 Відповісти
Первое, дальше не куй писать, Крым просрали , 2014, о чем можно говорить , о каких *** подарках речь Вова ?
показати весь коментар
03.09.2025 19:41 Відповісти
Буба ніби виправдовується перед ×уйлом, що не може догодити більше. А чому б просто на×уй не послати опариша?
показати весь коментар
03.09.2025 19:54 Відповісти
Подарунок ти зробив пуйлу,що прийшов в 2019.А ще залишається загадкою оманські зустрічі.Можливо звідти вуха стирчать
показати весь коментар
03.09.2025 19:58 Відповісти
...тобто, міжн право вже макулатура разом з уставом оон?!
.. зараз прав той, у кого ядерка...
показати весь коментар
03.09.2025 20:49 Відповісти
Мижнародного права никогда не существовало. Все драли друг друга когда хотели. Суцильна содомия.
показати весь коментар
03.09.2025 21:50 Відповісти
Кращий подарунок це Ти.
показати весь коментар
04.09.2025 07:19 Відповісти