8195 відвідувачів онлайн

Трамп вперше назвав Росію агресоркою: "Коли ти агресор, втрачаєш більше"

Зустріч Трампа та Путіна на Алясці 15 серпня 2025 року

Уперше в історії президент США Дональд Трамп назвав Росію агресором у війні з Україною.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.

За даними видання, Трамп сказав це у неділю, спілкуючись з журналістами у Білому домі.

"Цього тижня загинуло 8000 солдатів з обох країн. Трохи більше з Росії, але коли ти агресор, ти втрачаєш більше", - цитують ЗМІ його слова.

Наразі більше про заяву Трампа не відомо.

Як повідомлялося раніше, Трамп сумнівається у своїй здатності впливати на диктатора РФ Володимира Путіна. Він зізнався довіреним особам, що неправильно оцінив прагнення Путіна до миру.

Топ коментарі
+27
Оговорився,помилково,що зробиш людина поважного віку!!))
показати весь коментар
15.09.2025 11:59 Відповісти
+24
Та ну нах - забалакався
показати весь коментар
15.09.2025 11:56 Відповісти
+14
***** "тихенько плакало" у 22 му, коли Байден був президентом. Згадайте тільки Харківський наступ, визволення Херсону.
показати весь коментар
15.09.2025 12:09 Відповісти

Завантаження...