Трамп вперше назвав Росію агресоркою: "Коли ти агресор, втрачаєш більше"

Уперше в історії президент США Дональд Трамп назвав Росію агресором у війні з Україною.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politico.
За даними видання, Трамп сказав це у неділю, спілкуючись з журналістами у Білому домі.
"Цього тижня загинуло 8000 солдатів з обох країн. Трохи більше з Росії, але коли ти агресор, ти втрачаєш більше", - цитують ЗМІ його слова.
Наразі більше про заяву Трампа не відомо.
Як повідомлялося раніше, Трамп сумнівається у своїй здатності впливати на диктатора РФ Володимира Путіна. Він зізнався довіреним особам, що неправильно оцінив прагнення Путіна до миру.
Топ коментарі
+27 Дмитро Черних #470343
показати весь коментар
15.09.2025 11:59 Відповісти Посилання +24 Валентин Коваль #587289
показати весь коментар
15.09.2025 11:56 Відповісти Посилання +14 ivan nepupik
показати весь коментар
15.09.2025 12:09 Відповісти Посилання