Ворог намагається повністю окупувати Серебрянське лісництво та пробує закріпитись в Ямполі, - DeepState

Ворог продовжує спроби повністю окупувати Серебрянське лісництво, зокрема, намагається перекрити логістику до позицій в районі Дронівки.
Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.
Аналітики зазначають, що до Дронівки росіяни "долазять" з боку села Серебрянка.
"Противник активно застосовує піхоту, яка просочується крізь позиції українських бійців, намагається зайти в тили і закріпитися там, а також створює максимально неприємні умови для утримання позицій СОУ, проводити ротації, надавати ресурси тощо. Активно працюють екіпажі дронщиків, які ускладнюють обстановку. В силу розвитку подій, які складаються в районі Серебрянського лісництва, сподіваємося, командування, яке здійснює оперативне управління цієї зони не втратить безтолково людей, тримаючи їх до останнього в невигідних умовах в самому лісі", - йдеться в повідомленні.
Водночас тривають активні бойові дії в селищі Ямпіль, куди постійно затягується противник, продовжує ховатися в будинках, погребах тощо і закріпитися в населеному пункті. Там триває активне знищення ворога, де належне потрібно віддати нашим пілотам, які без перестану полюють за кацапськими виродками.
Раніше повідомлялось, що росіяни переодягнувшись в цивільний одяг просочились в Ямпіль.
Так мало того, окрім цього, в кожному окупованому селищі будуьб ще створювати й військові адміністрації?
Згідно з указом, у регіоні з'явилися такі військові адміністрації:
Маріупольська міська;
Кальчицька сільська Маріупольського району;
Мангушська селищна Маріупольського району;
Микільська селищна Маріупольського району;
Старомлинівська сільська Волноваського району;
Хлібодарівська сільська Волноваського району.
Окремими розпорядженнями президент призначив:
Надію Сердюкову - начальницею Мирненської селищної військової адміністрації;
Артема Єфіменка - начальником Ольгинської селищної військової адміністрації;
Альону Лєвтєрову - начальницею Старомлинівської сільської військової адміністрації;
Олександра Куркчи - начальником Сартанської селищної військової адміністрації;
Наталію Воробйову - начальницею Мангушської селищної військової адміністрації (перед цим Воробйову звільнили з посади голови Маріупольської райдержадміністраці ї);
Володимира Матяша - начальником Кальчицької сільської військової адміністрації;
Михайла Бурнадзе - начальником Хлібодарівської сільської військової адміністрації;
Володимира Халабузара - начальником Микільської селищної військової адміністрації.
Це не театр абсурду?