6482 відвідувача онлайн

Єврорада на зустрічі 1 жовтня розгляне відповідь на провокацію РФ проти Естонії, - Кошта

президент Європейської ради Антоніу Кошта

1 жовтня на неформальній зустрічі Європейської ради обговорять інцидент із російськими винищувачами в повітряному просторі Естонії.

Про це в соцмережі Х повідомив президент Європейської ради Антоніу Кошта, інформує Цензор.НЕТ.

"Європейський Союз твердо солідарний з Естонією. Сьогоднішнє порушення повітряного простору Естонії трьома російськими військовими літаками є черговою неприйнятною провокацією",- заявив Кошта.

Він зазначив, що чергова російська провокація ще раз підкреслює нагальну необхідність посилення східного флангу ЄС, поглиблення європейської оборонної співпраці та посилення тиску на Росію.

"Ми розглянемо нашу колективну відповідь на дії Росії на неформальному засіданні Європейської ради в Копенгагені 1 жовтня", - повідомив президент Євроради.

Нагадаємо, 19 вересня, три російські винищувачі МіГ-31 без дозволу залетіли в повітряний простір Естонії над Фінською затокою, залишившись там на 12 хвилин.

Раніше очільниця дипломатії Євросоюзу Кая Каллас засудила порушення повітряного простору Естонії трьома російськими винищувачами.

Топ коментарі
+8
1 жовтня якого року?
показати весь коментар
19.09.2025 20:31 Відповісти
+8
До 1 жовтня, може прийдеться ще не одну провокацію роглядати...
показати весь коментар
19.09.2025 20:33 Відповісти
+6
Ага щоб сказати що ви стурбовані)))
показати весь коментар
19.09.2025 20:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
1 жовтня якого року?
показати весь коментар
19.09.2025 20:31 Відповісти
До 1 жовтня, може прийдеться ще не одну провокацію роглядати...
показати весь коментар
19.09.2025 20:33 Відповісти
Ага щоб сказати що ви стурбовані)))
показати весь коментар
19.09.2025 20:39 Відповісти
та ні. це як що в Україні тоді стурбованість, в країні ЄС вони засуджують
показати весь коментар
19.09.2025 20:48 Відповісти
Добре, що не на Різдво!!
у Трампа ж, 2-3 тижні, а потім ще 50 днів!!??
показати весь коментар
19.09.2025 20:39 Відповісти
показати весь коментар
19.09.2025 20:40 Відповісти
10 діб будуть фаберже чюхати ?
показати весь коментар
19.09.2025 20:43 Відповісти
Дуже оперативно
показати весь коментар
19.09.2025 20:46 Відповісти
Аж цікаво, що росія далі з НАТО витворить і яка буде реакція НАТО, ЄС і сша
показати весь коментар
19.09.2025 20:48 Відповісти
До первого октября Путя Эстонию с говном съест. И вот эти ребята будут нам давать гарантии безопасности? Там они себя боятся защитить
показати весь коментар
19.09.2025 20:52 Відповісти
Куди котиться світ? Навколо як не сцикуни, так гопники...
показати весь коментар
19.09.2025 20:59 Відповісти
Щоб вас вже накрило кац@ ..м ракетним тазом!!
показати весь коментар
19.09.2025 21:04 Відповісти
розперезались....
рудий пес-хазяїн дав шавці добро
кацапи осміліли, а то сиділи
до виборів трампа під шконкою.
"Молодець проти овець"відчули,
бо немає вже Молодця.
показати весь коментар
19.09.2025 21:04 Відповісти
Органа незабули запросити ?!
показати весь коментар
19.09.2025 21:10 Відповісти
до 1 жовтня росіяни можуть дійти до залу зібрання та прийняти участь