8976 відвідувачів онлайн

У Міноборони РФ заявили, що їхні МіГи нібито "не порушували" повітряний простір Естонії

МіГ-31К

В Міноборони Росії заявили, що їхні МіГи нібито "не порушували" повітряний простір Естонії.

Про це йдеться в заяві Міноборони РФ в телеграм, інформує Цензор.НЕТ.

У МО РФ кажуть, що політ нібито відбувався у суворій відповідності до міжнародних правил, а повітряний простір Естонії не порушували.

"Маршрут польоту літаків пролягав над нейтральними водами акваторії Балтійського моря на відстані понад три кілометри від острова Вайндло", - сказано в заяві.

Порушення повітряного простору Естонії літаками РФ

Нагадаємо, 19 вересня, три російські винищувачі МіГ-31 без дозволу залетіли в повітряний простір Естонії над Фінською затокою, залишившись там на 12 хвилин.

Очільниця дипломатії Євросоюзу Кая Каллас засудила порушення повітряного простору Естонії трьома російськими винищувачами.

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн закликала лідерів ЄС якнайшвидше схвалити 19-й пакет санкцій проти РФ.

Через інцидент Естонія попросила консультації НАТО.

Топ коментарі
+17
Ну от знову...
А ви докажитє..
показати весь коментар
20.09.2025 01:39 Відповісти
+14
Спочатку перевірили як дрони залітають. Тепер чи вистачить часу з мігів щось скинути (12 хвилин достатньо).... питання чому ППО не збило їх якщо знаходились 12 хвилин у їх повітряному просторі? Все ще бояться "ескалації"?.... ню....ню....
показати весь коментар
20.09.2025 02:17 Відповісти
+11
саме цьому треба було збивати , щоб були докази .
показати весь коментар
20.09.2025 04:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну от знову...
А ви докажитє..
показати весь коментар
20.09.2025 01:39 Відповісти
і взагалі вони тільки за мир у всьому мирі.
показати весь коментар
20.09.2025 01:47 Відповісти
, пока в борьбє за нєго, камня на камнє на землє не аставім!
показати весь коментар
20.09.2025 02:09 Відповісти
У Міноборони РФ заявили, що їхні МіГи нібито "не порушували" повітряний простір CCCP.
показати весь коментар
20.09.2025 01:47 Відповісти
ми просто дали об'яву ))
показати весь коментар
20.09.2025 02:06 Відповісти
Спочатку перевірили як дрони залітають. Тепер чи вистачить часу з мігів щось скинути (12 хвилин достатньо).... питання чому ППО не збило їх якщо знаходились 12 хвилин у їх повітряному просторі? Все ще бояться "ескалації"?.... ню....ню....
показати весь коментар
20.09.2025 02:17 Відповісти
не допускаєш, що в естонців власного ППО немає від слова "зовсім"? Що там німці зі своїм ППО? А вони слухають лише своє начальство?
показати весь коментар
20.09.2025 02:40 Відповісти
Помимо естественного нежелания эскалации, подобные провокации во все времена были нередкие, например во время холодной войны, и представьте, никто из этого большого шуму не подымал и тем более не сбивал, зачастую даже об этом люди даже не знали. Единичные случаи сбития как например в Турции, произошел после многократных нарушений а не сразу.
показати весь коментар
20.09.2025 04:07 Відповісти
Ага, розкажи краще, як сересер корейський літак грохнув. Хоча там ясно було, що то пасажир.
показати весь коментар
20.09.2025 06:49 Відповісти
Отлично
Когда залетят снова - надо сбить
И сказать - никто не залетал!!!!
показати весь коментар
20.09.2025 03:21 Відповісти
І в Турції були не ви. Нажаль Естонія дуже мальнька країна - не вспіли не їх збити.
показати весь коментар
20.09.2025 03:29 Відповісти
Ну, на нет и суда нет.
показати весь коментар
20.09.2025 04:01 Відповісти
По факту закрывают страну. Европа вынуждена будет быстрее отказаться от торговли, туризма....
В выгоде США и Китай. Зачем это нужно раше не понятно. Умом росию не понять. Пытаться искать выгоду там где её нет невозможно.
показати весь коментар
20.09.2025 04:13 Відповісти
плешевый чекист до сих пор считает что Эстония это его сателит. Хочу летаю туда хочу нет...
показати весь коментар
20.09.2025 04:26 Відповісти
саме цьому треба було збивати , щоб були докази .
показати весь коментар
20.09.2025 04:38 Відповісти
Отпускнiкi заблукали!
показати весь коментар
20.09.2025 04:50 Відповісти
Якби довбонули по них, як зробив Ердоган а НАТО тоді засцяло, то більше не порушували б.
показати весь коментар
20.09.2025 06:10 Відповісти
А от якщо б ці Міги лежали тихенько на землі та диміли,то нічого доводити не треба було б. Сцикуни...
показати весь коментар
20.09.2025 07:25 Відповісти
То треба вʼї….ти одного. І ще можна було б сказати що це не ми, а українці. Он турки колись вʼї…ли, після того не літають.
показати весь коментар
20.09.2025 07:41 Відповісти
Орки вважають своєю всю територію бувшого совка, тому роблять, що хочуть.
показати весь коментар
20.09.2025 07:54 Відповісти
А хто ще сумнівається у тому, що кацапня робить усе відповідно до міжнародних правил та договорів?
показати весь коментар
20.09.2025 08:13 Відповісти
Звісно. І на Україну вони не нападали. А ви, недоброзичливці навколо, всьоврьотє.
показати весь коментар
20.09.2025 09:10 Відповісти
Палаючі уламки кацапських червонозіркових літаків на території ЄС послужать не тільки беззаперечним доказом порушення кордонів європейської країни. Вони стануть якісним запобіжником від наступних провокацій кремля та повномасштабного нападу москалів війни на ЄС!
показати весь коментар
20.09.2025 09:24 Відповісти
Навіть якщо по літаку успішно відпрацює ППО, то він це побачить і змінить курс і скоріш за все впаде у нейтральних водах.
показати весь коментар
20.09.2025 10:07 Відповісти