11392 відвідувача онлайн

Угорщина продовжить купувати нафту в Росії попри вимоги Трампа, - Сійярто

Угорщина продовжить купувати нафти у Путіна попри вимоги Трампа

Угорщина не відмовиться від російських енергоносіїв попри вимогу Білого дому до союзників по НАТО припинити купувати російську нафту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian, про це заявив глава МЗС Угорщини Петер Сійярто.

"Може бути приємно мріяти про купівлю нафти та газу десь (окрім Росії. - Ред.)... але ми можемо купувати лише там, де у нас є інфраструктура", - сказав він.

За словами Сійярто, без російських поставок  неможливе безпечне постачання енергоносіїв до Угорщини.

Раніше Трамп закликав союзників по НАТО повністю припинити імпорт російської нафти. Проте частина союзників, пише видання, сумнівається, що Трамп дійсно готовий посилювати тиск на Путіна.

Сійярто, коментуючи критику західноєвропейських політиків, назвав тих фанатиками. За його словами, із ними неможливо вести раціональний діалог.

Відомо, що раніше президент США Дональд Трамп на пресконференції з британським прем’єром Кіром Стармером обурився, що деякі країни ЄС продовжують купувати нафту в Росії.

Топ коментарі
+7
Це при тому що той нафтопровід йде територією України ,угорщина блокує допомогу і переговори про вступ в ЄС ,а нікчемна влада нічого не робить що б припинити поставки нафти і рашистам щорічно заробляти 7 мільярдів євро.
показати весь коментар
23.09.2025 09:24 Відповісти
+6
Те, що зазвичай з гнидами роблять - видаляти із здорового товариства, або давити. 😊
показати весь коментар
23.09.2025 09:37 Відповісти
+5
😊 Це не вони пуцина фінансують - для цього вони надто мізерні, то пуцин їх фінансує, бо попри власну мізерність в ЄС і НАТО вони дуже гівнисті. Фінансувати скажімо Францію пуцин не здатний - надто дорого, а голос Франції і Угорщини що у НАТО, що у ЄС має чомусь одинакову вагу.
показати весь коментар
23.09.2025 09:26 Відповісти

Завантаження...