8473 відвідувача онлайн

Якби кубинські літаки залетіли у повітряний простір США - ми знаємо, що б сталося, - Сікорський

Польща підтримує заяву Трампа про збиття літаків-порушників

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський вітає слова Дональда Трампа про те, що варто збивати літаки-порушники повітряного простору НАТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на RMF24.

"Приємно, що президент Трамп сьогодні висловив таку позицію - що суверенні країни повинні мати право захищати свій повітряний простір. Якби кубинські літаки залетіли у повітряний простір США - ми знаємо, що б сталося", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Сікорський застеріг Росію від подальших провокацій проти країн-членів НАТО.

Топ коментарі
+6
трампон обісрався би ?

бо я вже не певен що щось сталось би ))
показати весь коментар
24.09.2025 11:04 Відповісти
+4
Ну що ж - побачимо, як НАТОвські країни використають "турецький варіант". Чи вистачить сміливості?
показати весь коментар
24.09.2025 11:06 Відповісти
+4
Чому ж, дещо таки ще літає: По данным издания 2025 World Air Forces, на 2025 год на вооружении ВВС Кубы оставались 11 истребителей МиГ-21
показати весь коментар
24.09.2025 11:16 Відповісти

Завантаження...