5166 відвідувачів онлайн

Путін не має жодних стратегічних успіхів на фронті. Він продовжує вбивства, які не дають ніяких результатів, - Вітакер

Метью Вітакер про стратегічні успіхи РФ

"Успіхи" Росії за останні 10 місяців на полі бою були мінімальними, попри колосальні втрати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю для Newsmax заявив посол США при НАТО Метью Вітакер.

"Путін не досягає жодних стратегічних успіхів. Він просто продовжує сприяти вбивствам, які відбуваються на лінії фронту, не приносячи при цьому жодних результатів", - додав посол.

Нагадаємо,  Вітакер також зазначив,  що адміністрація президента США Дональда Трампа продовжує підтримувати та допомогати Україні в захисті суверенітету. Проте зараз Білий дім також почав чинити тиск та Москву та Київ, щоб змусити президентів України та РФ сісти за стіл переговорів.

План завершення війни 

Європейські країни працюють з Україною над планом завершення війни РФ проти України. Він складатиметься із 12 пунктів. Зокрема,  після припинення вогню передбачається повернення всіх викрадених Росією дітей в Україну та обмін полоненими. А також Україна тримає:

З РФ поступово зніматимуть санкції. Москва та Київ розпочнуть переговори щодо управління окупованими територіями, хоча ані Європа, ані Україна юридично не визнають російською жодну окуповану територію.

Топ коментарі
+8
Не вітакери ж гинуть стримуючи орди свинособак, а українці. Успіхів немає, просто знищення цілого народу і країни
показати весь коментар
24.10.2025 08:29 Відповісти
+4
У нього розрахунок простий: они - закончатся, мьі - нет. І поки що у нього є всі підстави вважати його правильним.
показати весь коментар
24.10.2025 08:36 Відповісти
+3
Ну, то есть, наши решительные друзья уже отдают Вове всё что он отгрыз. Юридично не визнаємо... Та на х"у он видал ваше визнання. Плюс санкции снимут. А то. что отнял у соседей огромную территорию - то таке...
показати весь коментар
24.10.2025 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не вітакери ж гинуть стримуючи орди свинособак, а українці. Успіхів немає, просто знищення цілого народу і країни
показати весь коментар
24.10.2025 08:29 Відповісти
кішка у свинособак тонка цілий народ знищити.
показати весь коментар
24.10.2025 09:02 Відповісти
Та ну нах, вотета паварот....
показати весь коментар
24.10.2025 08:31 Відповісти
Китай допомогає безумній рашці, сподіваючись, що скажена псіна ху...ло, навіть знищуючі свій виводок привнде підступного сі на верхівку влади на планеті. Ідіот!!! Потвора!!!
показати весь коментар
24.10.2025 08:34 Відповісти
У нього розрахунок простий: они - закончатся, мьі - нет. І поки що у нього є всі підстави вважати його правильним.
показати весь коментар
24.10.2025 08:36 Відповісти
От якби були успіхи, тоді ладно
показати весь коментар
24.10.2025 08:39 Відповісти
Трампу похєр хто агрессор,йому головне нобелівку получити....а дальще він заб'є на всі війни,які будуть.
показати весь коментар
24.10.2025 08:49 Відповісти
Не гальмуйте, нобелівку ту вже давно вручили жінці.
показати весь коментар
24.10.2025 09:04 Відповісти
і шо ?вже всі нобелівки закінчились ? вже не будуть взагалі давати ?
показати весь коментар
24.10.2025 09:06 Відповісти
Ну, то есть, наши решительные друзья уже отдают Вове всё что он отгрыз. Юридично не визнаємо... Та на х"у он видал ваше визнання. Плюс санкции снимут. А то. что отнял у соседей огромную территорию - то таке...
показати весь коментар
24.10.2025 09:09 Відповісти
Нажаль, так війни й закінчуються, між сильним агресором і слабкою жертвою. Приклад - Фінляндія, яка досі не повернула Калінінград.
показати весь коментар
24.10.2025 11:20 Відповісти
дыбилы с запада, раша каждый день что-то забирает
показати весь коментар
24.10.2025 09:20 Відповісти
На фіга йому стратегічні успіхи, якщо й оперативних вистачить? Програма мінімум у нього - Донбас і сухопутний коридор до Криму, він її виконує. Так, на максимум вже не вистачить сил, але мінімум він може добити - кацня просувається, хоч і помалу, але щодня.
показати весь коментар
24.10.2025 11:18 Відповісти
А если будут результаты убийства перестанут быть убийствами? И на нарушение международного права можно наплевать? Цинизму рыжей шоблы нет предела.
показати весь коментар
24.10.2025 11:37 Відповісти
Тут важлива не реальна картина, а та яка в голові у *****. А там "єщьо чють поднажать..."