11393 відвідувача онлайн

Випробування "Буревісника" не посилить "напруженість" у відносинах РФ та США, - Пєсков

Кремль про відносини РФ та США після випробувань Буревісника

Кремль вважає, що випробування крилатої ракети "Буревісник", здатної нести ядерну боєголовку, нібито не повинні вплинути на відносини між США і Росією.

Про це заявив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков, у коментарі "Коммерсанту", передає Цензор.НЕТ.

"Тут немає нічого такого, що може і має напружити відносини між Москвою і Вашингтоном", - стверджує речник Путіна.

Він додав, що відносини США і Росії зараз перебувають "на мінімальному рівні".

За його словами, поки тільки лише "намітилися перші, боязкі зусилля, для того, щоб вивести ці відносини зі стану колишнього заціпеніння".

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що РФ випробувала ядерну ракету "Буревісник": Герасимов каже, що вона може обходити ПРО.
  • Також повідомлялося, що Путін готує запас "ядерних" Калібрів.

Детальніше про ракету

Правозахисна група "Nuclear Threat Initiative" повідомила, що "Буревісник" має погані результати випробувань: із 13 відомих запусків лише два були частково успішними.

У Росії заявляли, що завдяки ядерній установці "Буревісник" має практично необмежений радіус дії та непередбачувану траєкторію польоту.

Топ коментарі
+4
В цій ракеті немає сенсу.Буде літати тижні чи місяці,але ж над головами самих москалів.Хоча,нехай так літає.
показати весь коментар
27.10.2025 16:56 Відповісти
+4
Надання Україні кількох тисяч "томагавків" теж не посилить "напруженість",
починайте постачання, пане Трамп
показати весь коментар
27.10.2025 17:01 Відповісти
+2
Зважаючи на те, що ядерна установка без екрана засікається на раз-два - цю шнягу зіб'ють на третій хвилині польоту...
Та й взагалі схоже на черговий кацапський блеф.
показати весь коментар
27.10.2025 17:01 Відповісти

Завантаження...