10884 відвідувача онлайн

Трамп про випробування Путіним ядерного "Буревісника": Біля їхніх берегів є наш атомний човен

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп під час свого візиту до Азії відреагував на заяву російського диктатора Володимира Путіна щодо нібито успішного випробування ядерної ракети "Буревісник".

Заяву американського лідера транслював канал CNN, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "УП".

Після вихвалянь Путіна Трамп зазначив, що США мають атомні підводні човни, розташовані неподалік від Росії.

"Вони знають, що у нас є атомний підводний човен, найбільший у світі, прямо біля їхніх берегів", - зауважив Трамп.

На його думку, Путіну слід думати про завершення розв'язаної ним війни проти України, а не про випробування ракет.

Йому слід покласти край війні, війні, яка мала тривати один тиждень, а тепер триває вже четвертий рік, ось що йому слід робити замість випробувань ракет", - додав Трамп.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що РФ випробувала ядерну ракету "Буревісник": Герасимов каже, що вона може обходити ПРО.
  • Також повідомлялося, що Путін готує запас "ядерних" Калібрів.
Топ коментарі
+3
Схоже міряються і Трамп каже що в нього довший ... підводний човен 🙄
показати весь коментар
27.10.2025 09:51 Відповісти
+3
шо тут думати - валити треба, валити ***** в нуль, пане рудий донні
показати весь коментар
27.10.2025 09:52 Відповісти
+3
cрср програв у 1990 році, але історія не навчила ху*ла нічому
показати весь коментар
27.10.2025 09:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сцикливий облізлий бідон, мумія альцгеймера:
-- А шо, так можна було?..
показати весь коментар
27.10.2025 09:51 Відповісти
Схоже міряються і Трамп каже що в нього довший ... підводний човен 🙄
показати весь коментар
27.10.2025 09:51 Відповісти
шо тут думати - валити треба, валити ***** в нуль, пане рудий донні
показати весь коментар
27.10.2025 09:52 Відповісти
ви уважно прочитали , що каже руде їбанько ? війна мала тривати один тиждень ! тобто він за війну , за знищення України . то кого він буде валити друга валодю чи нас ?
показати весь коментар
27.10.2025 10:42 Відповісти
cрср програв у 1990 році, але історія не навчила ху*ла нічому
показати весь коментар
27.10.2025 09:54 Відповісти
Самоусунувся, не програв.
показати весь коментар
27.10.2025 10:12 Відповісти
скорше самоліквідувався від безвиході
показати весь коментар
27.10.2025 10:47 Відповісти
Де ви побачили це? Не було грошей заплатити 10 карбованців на місяць солдатам і дати ковшик перловки на день? От що ви можете мати на увазі. СССР розпався із-за того що не було політичної волі робити те що треба було робити ( СССРу). Не врятували Чаушеску, не розчавили Солідарність в Польщі, щось там ще у Празі, демонстрації в Берліні. Німці плакатами потрясли пару діб, ніхто їм на щи не виписав, вони пішли і разваляли Берлінську стіну, і ніхто нікого не застрелив. Хоч за тиждень когось без проблем вбили за те що хотів перелізти.
показати весь коментар
27.10.2025 11:39 Відповісти
Скажіть ще "майже виграв" або "прийшов би други, якби не подох" Капець
показати весь коментар
27.10.2025 11:22 Відповісти
Якщо б було дійсно випробування оцієї вундерваффе , то 100 відсотково розвідка США та інші , вже б знали, а ЗМІ розтрубили.
показати весь коментар
27.10.2025 10:16 Відповісти
Так було випробування. Воно так киздануло на старті, шо радіоактивна хмара накрила якесь їхнє кацапське місто неподалік. А кацапи по давній традиції нікому ні про що не сказали. Писала преса про це.
показати весь коментар
27.10.2025 11:24 Відповісти
Маєте посилання на "якусь" прессу ?
показати весь коментар
27.10.2025 11:27 Відповісти
ПОліз погуглити. Схоже то я сплутав з минулими випробуваннями. Про ці випробування окрім кіздєжа ***** нічого нема.
показати весь коментар
27.10.2025 12:13 Відповісти
Найкраще Путлеру було б повіситись на власному галстуці...
показати весь коментар
27.10.2025 11:40 Відповісти
А бьіл лі мальчєг вапщє? Ніхто не побачив ані радіоактивного сліду від вихлопу, як раніше, ніхто її польоту не засік, тільки москалі волають "палєтєла-палєтєла!",🤔
показати весь коментар
27.10.2025 12:15 Відповісти