3606 відвідувачів онлайн

Росія готова до прямих переговорів з Україною. Є всі умови для "стамбульського треку", - МЗС РФ

МЗС Росії заявило про готовність до прямих переговорів з Україною

У Росії заявили, що "готові" до продовження прямих мирних переговорів з Україною, але у "стамбульському форматі".

Про це сказав заступник голови російського МЗС Михайло Галузін у коментарі "Известиям", передає Цензор.НЕТ.

Відновлення переговорів

За його словами, "наразі створено всі умови для розвитку стамбульського переговорного треку".

"Турецькі представники неодноразово підтверджували готовність продовжувати надавати для переговорів майданчик у Стамбулі", - сказав Галузін.

Звинувачення Росії

Він додав, що Росія нібито "готова" до врегулювання війни та продовження прямих переговорів. Водночас він звинуватив Україну в тому, що Київ, мовляв, ухиляється від діалогу з Москвою.

  • Нагадаємо, напередодні МЗС Росії стверджувало, що прогресу у питанні нового раунду переговорів між Росією та Україною немає.
Топ коментарі
+19
показати весь коментар
31.10.2025 15:44 Відповісти
+18
Стамбульскі треки - це урочисте привселюдне підписання капітуляції Зелею.
Ось про що говорить рашка.
Зеля все робить для цього.
показати весь коментар
31.10.2025 15:36 Відповісти
+16
Там ніхто нічого не підписував. Були проекти та ультиматуми кацапів. Такі міжнародні договори повинна ратифікувати ВР а потім підписати президент. А те шо кацапи махають якимись папірцями то це просто папірці.
показати весь коментар
31.10.2025 15:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Послані потужними переговорниками типу Арестовича.
Передозування телемарафоном.
показати весь коментар
31.10.2025 15:39 Відповісти
Ага.Послані.Добре тобі в розових окулярах жити?
показати весь коментар
31.10.2025 15:40 Відповісти
Є інша інформація ? Тоді давай документи
Але їх нема , а весь "зраду" розганяти ще не набридло ?
показати весь коментар
31.10.2025 15:42 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2025 15:44 Відповісти
Ніяких перемовин з терористами не може бути, тільки війна до перемоги!
показати весь коментар
31.10.2025 17:22 Відповісти
При любові нашої влади до піару на усьому що тільки можна документи чомусь сховані
показати весь коментар
31.10.2025 15:55 Відповісти
Ще раз - якби у Стамбулі хоч щось було б підписано - кацапи це давно продемонстрували б. Але куйло демонструє тільки листочок БЕЗ підписів - це означає, що нічого ніхто не підписував і ні до чого не домовились.
PS Передвзятість і непрофесіоналізм адміна що наразі на зміні, просто вражають.
показати весь коментар
31.10.2025 16:27 Відповісти
Там ніхто нічого не підписував. Були проекти та ультиматуми кацапів. Такі міжнародні договори повинна ратифікувати ВР а потім підписати президент. А те шо кацапи махають якимись папірцями то це просто папірці.
показати весь коментар
31.10.2025 15:39 Відповісти
Так,але для початку переговорники мають підписати і передати в вру
показати весь коментар
31.10.2025 15:42 Відповісти
А вони шось передавали до ВР в 2022-му?
показати весь коментар
31.10.2025 15:43 Відповісти
Вони-ні.Але рашка їх має.І чомусь хоче повернутися до них
показати весь коментар
31.10.2025 15:56 Відповісти
Ти бачив хоч один підписаний документ? Не бачив? А з якого бодуна ти тоді стверджуєш, що щось було підписано? Бо віриш на слово кацапам? Серйозно??
показати весь коментар
31.10.2025 16:29 Відповісти
Пофигу что там предположительно понаподписывали. На будапештских меморандумах тоже много подписей стоит. При этом будапештские писульки хотя бы существуют, в отличии от стамбульских, про которые только кацапы хрюкают, да ничего не показывают.
показати весь коментар
31.10.2025 15:48 Відповісти
Так публікували. Можна знайти. Більшої зради не буває
показати весь коментар
31.10.2025 15:53 Відповісти
Публікували вимоги кацапні, а не підписані документи. Вочевидь, наша делегація на них не погодилась, бо жодних підписів там немає.
показати весь коментар
31.10.2025 16:30 Відповісти
чорноротий
показати весь коментар
31.10.2025 15:59 Відповісти
Дійствітєльно, шо? Може...нічого?! І тому русня так і біситься?
показати весь коментар
31.10.2025 16:12 Відповісти
Я за Зе не голосував,але і накидати зайвого разом з кацапами не буду.В нього дійсних косяків вистачає.Вони за Стамбул гавкали з 22 року,а факт у тому, що не підписали нічого.І завжди згадують Бориса,нашого Джонсона, як того хто зірвав капітуляцію України.Хоча це звісно не так.
показати весь коментар
31.10.2025 17:30 Відповісти
Стамбульскі треки - це урочисте привселюдне підписання капітуляції Зелею.
Ось про що говорить рашка.
Зеля все робить для цього.
показати весь коментар
31.10.2025 15:36 Відповісти
Не звизди.
показати весь коментар
31.10.2025 15:40 Відповісти
Єрмак Арахамія у Стамбулі вже підготували разом з кацапами акт капітуляції України ще у 2022 році. Підписати його завадив тільки тодішній прем'єр Британії Джонсон.

Ось саме це і називають кацапи "стамбульським треком".
показати весь коментар
31.10.2025 15:59 Відповісти
"Підписати його завадив тільки тодішній прем'єр Британії Джонсон."

Щось маєш для доведення своїх слів, чи це лише твої особисті фантазії?
показати весь коментар
31.10.2025 16:31 Відповісти
Це з слів самого Арахамії.

Арахамія також повідомив, що після переговорів Джонсон порадив українському керівництву «взагалі нічого не підписувати з Росією і просто боротися».
показати весь коментар
31.10.2025 16:49 Відповісти
І де зі слів Арахамії випливає, що наша делегація готувалась підписати і Джонсон чомусь завадив?
З них слідує, що наша делегація консультувалися з партнерами у перервах між перемовинами і не більше того. І один з них - Джонсон - ПОРАДИВ, а не ЗАВАДИВ - ти розумієш взагалі різницю між ПОРАДИВ і ЗАВАДИВ? Нагадую, на початку повномасштабки ніхто не вірив у те, що Україна протримається. І наша делегація мала бути впевнена, що допомога від західних партнерів буде.
показати весь коментар
31.10.2025 16:55 Відповісти
У тебе завжди гарно виходило жонглювання словами. 😁

Але суті це не міняє - Арахамія, Умеров, Подоляк їхали у Стамбул замирятися на умовах Кремля. Для ведення перемовин чи виставляння своїх умов у них не було нічого.
Таким чином, якщо не збиралися прмймати умови РФ, то і вести перемовини не було сенсу. Їх ніхто не примушував тоді, на відміну від 2025 року.
показати весь коментар
31.10.2025 17:01 Відповісти
У мене завжди гарно виходить називати речі своїми іменами і бачити маніпуляції.

" їхали у Стамбул замирятися на умовах Кремля" - звідки це така інформація? Чи знову фантазії? Ти взагалі розумієш, що якщо б вони їхали підписувати все, що забажає кремль - їм ніякий Джонсон не завадив би це зробити?

"якщо не збиралися прмймати умови РФ, то і вести перемовини не було сенсу"
Маячня. Війна може завершитись або безумовною капітуляцією (чи знищенням) однієї з сторін, або перемовинами. У нас колись був варіант, що ми можемо знищити РФ, чи захопити Москву? Ні, не було - тому для нас без варіантів війна має закінчитися перемовинами, а не підписанням всіх вимог рф.
показати весь коментар
31.10.2025 17:07 Відповісти
Многабукаф і нуль фактів та контраргументів.
Втопити суть питання у словоблудді - це твій стиль.
Дуже нагадує кацапських лібералів у білих польтах, доречі.

Єдине слабке місце у такому зручному пристосуванстві в Україні у тому, що зараз або за, або проти. Бути "над сутичкою" вже не вийде бо демагогів у білих польтах ******* будуть всі.
показати весь коментар
31.10.2025 17:21 Відповісти
У тебе чисто кацапське заперечення реальності - якщо аргументи розвінчують пропаганду у твоїй башці - значить аргументів немає. Бо насправді я аргументовано довів, що всі твої звинувачення - це фантазії, які не засновані ні на чому.
показати весь коментар
31.10.2025 22:54 Відповісти
Так і методички в них - цілком кацапські ...))
показати весь коментар
01.11.2025 01:57 Відповісти
Сказав мудак, який багато років поспіль підтримує ригів, ватників та кацапню.
показати весь коментар
01.11.2025 03:53 Відповісти
Завадив Джонсон, і положили в могилу та стали каліками більше мільйона людей, оце перемога...
показати весь коментар
01.11.2025 03:40 Відповісти
1. Тобі жалко мільйона кацапів?
2. Тобі все одно під ким жити?
3. У разі капітуляції в результаті вже кацапської мобілізації поклали б десятки мільйонів у Польші чи Балтії.
показати весь коментар
01.11.2025 03:51 Відповісти
Ні, нажаль українців, тобі потрібна земля без корінного населення, може ти жид?
показати весь коментар
01.11.2025 04:11 Відповісти
Доречі, ти б хоч гугл-перекладачем користувався, щоб косити під людину. 😁
показати весь коментар
01.11.2025 03:55 Відповісти
Аргументуй що він звиздить,як не можеш не відкривай *******.
показати весь коментар
31.10.2025 21:33 Відповісти
Хай ***** ідуть
показати весь коментар
31.10.2025 15:39 Відповісти
А, заскавчали, відчувають що вже зовсім скоро їм повний капець. Економіка майже зруйнована, справжніх союзників немає, люди стрімко закінчуються. Треба дотискати москальню, ще трохи лишилося.
показати весь коментар
31.10.2025 15:41 Відповісти
показати весь коментар
31.10.2025 15:45 Відповісти
Звонки тампону провалились, в попытке спасти переговоры засланная в США свинота была пинком вышвырнута, на свинские угрозы и сотрясания ядерными вундервафлями, в США ответили настоящими ядерными испытаниями.
Чтобы поставить на паузу полезные санкции остался последний вариант - сказка о прямых переговорах.
показати весь коментар
31.10.2025 15:45 Відповісти
Четвертый год геноцида украинцев и разрушения Украины и кацапня теперь "на голубом глазу" заявляет что наступили условия ...вернуться к тому с чего начали. Беспримерная наглость лаптемордых ублюдков и подонков.
показати весь коментар
31.10.2025 15:52 Відповісти
Це хамський стиль перемовин ***** - жодних поступок, умови можуть тільки погіршуватись. Воно вважає, що інакше втратить ореол мачо.
показати весь коментар
31.10.2025 16:47 Відповісти
Знову за своє. Кацапня йде накуй зі своїм "стамбульським треком". І так вже свої хотєлки пропихують і сяк. Підгорає у покидьків.
показати весь коментар
31.10.2025 15:47 Відповісти
Схоже в рашистів з фінансами геть погано ,знову хочуть навішати лапші на вуха Трампу ,вони за переговори "на стамбульській основі"тобто вимагати капітуляції України ,а потім сказати це Україна блокує "мирні переговори".
показати весь коментар
31.10.2025 15:49 Відповісти
Таки санкції боляче вшкварили, оно як одразу кацапсіни заспівали... )
показати весь коментар
31.10.2025 15:51 Відповісти
Нагадаю, що той "стамбульський трек" створили Єрмак та Арахамія разом з кацапньой. Все вже було на мазі.
І вони не здали Україну ще у 2022 тільки тому, що Джонсон завадив.
показати весь коментар
31.10.2025 15:56 Відповісти
місцеві олігофрени без справки з ВЛК вважають що якраз в Стамбулі в нас був шанс на мир. принаймні їм хотілося б думати що той "мир" тривав би достатньо довго для того щоб їх тушки перемістились на інший бік Тиси а там гори воно все синім полум'ям.
показати весь коментар
31.10.2025 16:00 Відповісти
Ну ця категорія і зараз згодна віддати що завгодно.
Це навіть не ознака колаборационізму, а банальна тупість, яка дозволяє їм марити, що ця війна через мову чи Донбас, а не через сам факт існування України та українців.
показати весь коментар
31.10.2025 16:08 Відповісти
Нагадаю, що все, що ти тут написав є лише твоїми фантазіями і нічим більше. Бо по факту ні до чого не домовились, а тому нічого і не підписали.
показати весь коментар
31.10.2025 16:33 Відповісти
Арахамія також повідомив, що після переговорів Джонсон порадив українському керівництву «взагалі нічого не підписувати з Росією і просто боротися».
показати весь коментар
31.10.2025 16:38 Відповісти
Ііі? Як з цього слідує те, що хтось щось здав чи збирався здати? Те, що наша делегація консультувалась під час перемовин з союзниками геть не означає, що щось збирались здавати. Тобто - знову ж таки - ти видаєш свої фантазії за реальність.
показати весь коментар
31.10.2025 16:41 Відповісти
Нейтральний статус, російска мова, РПЦ, замість гарантій безпеки консультації. Причому, гарант РФ.

Це те, що були готові підписати ***** Зеленського у 2022.

Це і є пролонгована у часі капітуляція.
показати весь коментар
31.10.2025 16:53 Відповісти
Хто тобі сказав, що вони ГОТОВІ були підписати? Це були вимоги кацапні - це факт. А те, що це хтось готовий був підписати - лише твої фантазії. На скільки я чув - скорочення ЗСУ до 80 тисяч і гарант з правом вето РФ - це те, на що наша делегація категорично відмовилась погоджуватися.
показати весь коментар
31.10.2025 17:00 Відповісти
арахімік це той від кого ми вперше почули про якісь договорняки в Стамбулі, з ним був Тимошенко, про якого вже 3 роки не чутно, той що на авто волонтерському для ЗСУ катався, злидень.. У всіх було питання таке просте, хто наказав Аріхіміку оголосити про це, чи дозволив, сповістити на весь світ
показати весь коментар
31.10.2025 15:59 Відповісти
хламідохамія ти де мерзотник ало ти дупі пердака
показати весь коментар
31.10.2025 16:01 Відповісти
Мабуть приблизно там де й ви, "шановний"😁🤣🤣🤣
показати весь коментар
31.10.2025 17:52 Відповісти
Переговори будуть проведені тільки тоді, коли будуть звільнені усі українські території та знищено кілька мільйонів кацапів!
показати весь коментар
31.10.2025 16:08 Відповісти
Чудова ідея. Ти ж повернешся з Польші, щоб цьому допомогти?
показати весь коментар
31.10.2025 17:01 Відповісти
Трек підарський тому нам робити там нема чого.
показати весь коментар
31.10.2025 16:19 Відповісти
На що намікає кацапня? До чого там зелене договорилося?
показати весь коментар
31.10.2025 16:43 Відповісти
Якщо кацапня каже про готовність повернутися до перемовин, а не до домовленностей - це означає, що перемовини завершились нічим і ніхто ні про що не домовився.
показати весь коментар
31.10.2025 17:02 Відповісти
Якщо кацап відкриває рота - він вже пиз...ить🤗
показати весь коментар
31.10.2025 17:51 Відповісти
А там можна підписатись "Йдіть нах*й"?
показати весь коментар
31.10.2025 17:25 Відповісти
Можна .Бланки всім бажаючим видадуть в тцк
показати весь коментар
31.10.2025 21:45 Відповісти
Не дарма завякало гопник бужанський про "апартеїд язика".Відпрацьовує кацапське мафіозне бабло.Оце стадо дебільне проголосувала за "слуг нароту".На сходняке в Стамбулі це обговорювалось.
показати весь коментар
31.10.2025 17:33 Відповісти
Ці росіянські аборигени реально невиліковні🤣🤣🤣