7231 відвідувач онлайн

Трамп про останню розмову з Путіним: той просив врегулювати війну в Україні

Трамп заявив що Путін просив його завершити війну в Україні

Президент США Дональд Трамп заявив, що під час телефонної розмови 16 жовтня російський диктатор Володимир Путін нібито попросив його врегулювати війну в Україні.

Про це політик сказав під час виступу на Американському бізнес-форумі в Маямі, передає Цензор.НЕТ.

Деталі розмови з Путіним

"Я розмовляв з ним (Путіним – ред.) два тижні тому, і він сказав, мовляв, ми намагалися врегулювати цю війну десять років і не змогли цього зробити. Ви маєте врегулювати це", - заявив Трамп.

Глава Білого дому додав, що "врегулював деякі із цих питань за годину", але не уточнив, що саме має на увазі.

Некомпетентність ООН

Водночас американський лідер розкритикував ООН за те, що ця організація не запропонувала жодної допомоги в урегулюванні російсько-української війни, а також інших конфліктів, які, за словами Трампа, він зупинив від початку другого терміну в січні 2025 року.

  • Нагадаємо, остання телефонна розмова Трампа з Путіним відбулася 16 жовтня, за день до його зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Білому домі.
Топ коментарі
+22
Трамп знову починає водити козу по колу?Безнадійний бовдур.
показати весь коментар
05.11.2025 22:50 Відповісти
+11
Блазень та й
годі !
показати весь коментар
05.11.2025 22:50 Відповісти
+9
показати весь коментар
05.11.2025 22:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Блазень та й
годі !
показати весь коментар
05.11.2025 22:50 Відповісти
Трамп знову починає водити козу по колу?Безнадійний бовдур.
показати весь коментар
05.11.2025 22:50 Відповісти
показати весь коментар
05.11.2025 23:01 Відповісти
при цьому по нас русня дійсно може застосувати ядерку, але зебіл нічого не робить, щоб створити стратегічні засоби стримування русні
показати весь коментар
05.11.2025 23:05 Відповісти
А що, він таке обіцяв ?
показати весь коментар
05.11.2025 23:23 Відповісти
Не обіцяв, але як президент він зобов'язаний зробити все, необхідне для виживання країни та нації - а це означає, що він зобов'язаний створити хімічну та ядерну зброю.
показати весь коментар
05.11.2025 23:29 Відповісти
Перепрошую, а ви особисто фахівець з хімічної чи ядерної зброї?
показати весь коментар
05.11.2025 23:34 Відповісти
З хімічної - ні, лише знаю що умовний VX цілком підходить для масового виробництва. А про ядерну зброю я багато читав, вивчав теорію реакторів РБМК (потрібні для виробництва плутонію), вивчав PUREX. Тож дещо знаю.
показати весь коментар
05.11.2025 23:38 Відповісти
Я спитав тому, що в Україні такі фахівці вимерли як клас ще раніше, ніж верстатники. А з манагерами ні хімічної, ні ядерної каші не звариш.
показати весь коментар
06.11.2025 00:22 Відповісти
Я читав Конституцію. Він дуже багато чого зобовʼязаний. А і багато хто в світі інший. А не робить. А часом робить навпаки. Це так зараз понімають дрєвній термін «демократія», що десь так на 5-10 відсотків співпадає з тим що в нього вклали дрєвні греки.
показати весь коментар
05.11.2025 23:36 Відповісти
В давній Греції охлос та раби не голосували, голосувало лише десь 14% всього населення - мене цей варіант демократії влаштовує.
показати весь коментар
05.11.2025 23:40 Відповісти
Не так. Охлос голосував за тих що їм демос навʼязав А раби, кольорові, жінки, бомжи і ніщєброди взагалі людями не вважалися. Дикі тварини. Або (значною мірою) домашня худоба. Що це зрозуміти навіть вікіпєдію читати не потрібно. Достатньо придивитися до законів починаючи з третього тисячоліття до до нашої ери і до самого кінця першого тисячоліття нашої. Або на закони кацапів любого часу. Царів, імператорів і комуняк. Тільки з 1991 року все змінилося. Але тільки на папері. І гадаю тимчасово.
показати весь коментар
05.11.2025 23:55 Відповісти
Себе куди віндносиш?
показати весь коментар
06.11.2025 05:11 Відповісти
Можеш пояснити, що ти маєш на увазі?
показати весь коментар
05.11.2025 23:24 Відповісти
Я вважаю, що для захисту України від русні (в тому числі від їх ядерної зброї) зебіл має створити хімічну, а потім ядерну зброю.
показати весь коментар
05.11.2025 23:30 Відповісти
А може, відразу, "Зірку смерті"?

Конвенція
про заборону розробки, виробництва, накопичення,
застосування хімічної зброї та про її знищення


від 13 січня 1993 року

( Конвенцію ратифіковано Законом України
N 187-XIV ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/187-14 187-14 ) від 16.10.98 )
показати весь коментар
06.11.2025 00:48 Відповісти
Дурнику, у нас і АЕС вистачить зробити апокаліпсис. Треба лише яйця.
показати весь коментар
06.11.2025 06:25 Відповісти
Могли бы - уже применили бы
показати весь коментар
06.11.2025 00:03 Відповісти
А хто чи що їм заважає? Захочуть - бахнуть завтра. Мене не влаштовує така позиція - треба мати стратегічні засоби стримування русні.
показати весь коментар
06.11.2025 00:07 Відповісти
А які саме "стратегічні засоби" ти вважаєш необхідними, для протистояння ядерній загрозі для України?
показати весь коментар
06.11.2025 00:45 Відповісти
Він нехай і зебіл, але ти - точно ДЕБІЛ!
показати весь коментар
06.11.2025 07:17 Відповісти
Читайте Біблію, Апокаліпсис, там інший кінець світу. І є шлях спасіння для кожного
показати весь коментар
06.11.2025 05:09 Відповісти
Почалося.
показати весь коментар
06.11.2025 07:18 Відповісти
Трамп забув додати журналістам, що під час скавчання ******, той гадив собі у штани від переляку, з часу балачки кухаря пригожина в Ростові, з хєнєсралами втарой армії з бояришником!!??
А особливо гадить став *****, коли збили вагнери отой Іл-20 з усім начинням під мацквой!! Ось з того часу, у ****** і ядрьоная діарея від страху за своє існування!!
показати весь коментар
05.11.2025 23:23 Відповісти
Рьіжьій Тромб могуч.
Он ганяєтъ горьі туч.

А до того самотужки їх накурює.

Когось дуже напомінаєт. Кого не пам'ятаю. Кілька місяців телевізора не бачив.
показати весь коментар
05.11.2025 22:51 Відповісти
Трамп що, із Зеленським змагається, хто сильніше з них збреше?
показати весь коментар
05.11.2025 22:51 Відповісти
показати весь коментар
05.11.2025 22:51 Відповісти
Врегульовує війну в Україні - знищує українців? - хоче щоб Трамп надавив на Україну
показати весь коментар
05.11.2025 22:52 Відповісти
можливо. ***** попросив трампа врегулювати війну на ультимативних умовах *****
показати весь коментар
05.11.2025 22:54 Відповісти
Маньяк убийца путлер вторгся в наш дом Украина и предлагает Трампу урегулировать прекратить это безчинство. Та однозначно Трамп должен отреагировать если он адекватен.
показати весь коментар
05.11.2025 22:55 Відповісти
Він веде себе як агент впливу
показати весь коментар
06.11.2025 05:06 Відповісти
Врегулювати війну? Типу узаконити чи як? Україну зв'язати а Сосія буде її лупцювати ногами і штрикати ножем? Чи що по вашому врегулювати війну означає?
показати весь коментар
05.11.2025 22:58 Відповісти
Трамп піарник, як і піарники з партії "ЄС".
показати весь коментар
05.11.2025 22:59 Відповісти
Не бреши. Піарники в партії "сн"
показати весь коментар
05.11.2025 23:38 Відповісти
Не брешм. І там, і там.
показати весь коментар
06.11.2025 07:20 Відповісти
показати весь коментар
05.11.2025 22:59 Відповісти
І хто він цей поц?
показати весь коментар
05.11.2025 23:13 Відповісти
Ти не впізнав?
показати весь коментар
05.11.2025 23:26 Відповісти
Бред Пітт
показати весь коментар
05.11.2025 23:30 Відповісти
👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
05.11.2025 23:28 Відповісти
Перманентний парад прайда з двох під@рів.
показати весь коментар
05.11.2025 23:05 Відповісти
******* k Praidu net nikakova atnashenia , u nih parad 9. maia !
показати весь коментар
06.11.2025 01:02 Відповісти
Він уже програв перші вибори, потім програє через рік а потім і президентські. Республіканці не відмиються ніколи !!!
показати весь коментар
05.11.2025 23:16 Відповісти
Порода цієї скотини N. Americus ********* Communis або "Северо Американский П*здун Обыкновенный"
показати весь коментар
05.11.2025 23:21 Відповісти
було б непогано якби дійсно остання розмова.
показати весь коментар
05.11.2025 23:31 Відповісти
Черговий інструктаж, як завалить зса
показати весь коментар
06.11.2025 05:04 Відповісти
Трамп як дієслово означає 'тупотіти', але тут тут ближче - пердіти, що цей старий маразматик постійно і робить. Це не політик і не президент.
показати весь коментар
05.11.2025 23:42 Відповісти
Тобто війну розпочав Трамп, а ***** 10 років миротворець і вмовляє його її припинити. Геніально. Цей бовдур скоро дізнається від *****, що це таки його війна.
показати весь коментар
05.11.2025 23:44 Відповісти
А ще Трамп знов поскаржився ху∆лу, що в нього вкрали Нобелевську премію.
показати весь коментар
05.11.2025 23:58 Відповісти
Це ж як крутонув сценарій рудий брехун! Нападник і терорист просить у лжемиротворця «врегулювати війну» в Україні. Така заява Трампа буде мати швидкий розвиток у бік обвинувачення нас у небажанні миру та наданні Путіну всіляких поблажок і підтримки. А їхня синхронна гонка ядерних випробувань - це спільне залякування нас і Європи. У їхніх планах ми повинні залишитись одні на полі бою і без всякої підтримки.
показати весь коментар
06.11.2025 00:33 Відповісти
Путін буде сцяти йому на голову і казатиме що то Божа роса...і Трамп повірить
показати весь коментар
06.11.2025 00:51 Відповісти
Епштейн повірить
показати весь коментар
06.11.2025 01:18 Відповісти
З десяток ракет в шлюзи Каналу ім. Москви значно допомогли б швидкому врегулювання.
показати весь коментар
06.11.2025 01:59 Відповісти
Він не читає Цензор ? То гидота рижа.
показати весь коментар
06.11.2025 03:36 Відповісти
"кто этот мощный старик?"(С)
показати весь коментар
06.11.2025 05:00 Відповісти
С каждым днём все больше хочет краснеть , но Америка не позволяет. Слава Украине!
показати весь коментар
06.11.2025 05:31 Відповісти
Возможно правду говорил бывший председатель Комитета национальной безопасности Казахстана Альнур Мусаев о президенте . Слава Украине!
показати весь коментар
06.11.2025 05:35 Відповісти
Ото дав Бог світові двох придурків...
показати весь коментар
06.11.2025 06:19 Відповісти
Старечий маразм
показати весь коментар
06.11.2025 06:41 Відповісти
У розумінні Х-уйла припинення його війни проти України, це знищення її суб'єктності, що можливо лише при знищенні українського народу.
Якщо Трампон називає це слідом за Х-уйлом закінченням війни, він поділяє його думку, і допоміг би йому знищити Україну, якби це залежало тільки від нього.
Хоч би цього самозакоханого бовдура Мамдані покусав, чи що.
показати весь коментар
06.11.2025 06:42 Відповісти