9617 відвідувачів онлайн

"Останньої краплі", яка б довела мені неготовність Путіна до миру, немає, - Трамп

Трамп зробив заяву про останню краплю у війні РФ проти України

Президент США Дональд Трамп заявив, що для нього немає "останньої краплі", яка б остаточно довела, що російський диктатор Володимир Путін не готовий закінчити війну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив журналістам.

"Останньої краплі немає. Іноді потрібно просто дати битві вичерпатися. Вони б'ються, вони з'ясовують це", - сказав лідер США.

Війна є важкою і для Росії, і для України

Трамп визнав, що війна є важкою для Росії та Путіна.

"Він втратив багато солдатів, можливо, мільйон. Це багато солдатів. І для України вона теж важка. Іноді потрібно дозволити ситуації дійти до межі, щоб усі самі це зрозуміли", - додав він.

Що передувало?

Топ коментарі
+17
тої краплі не буде, поки живі обидва. навіть якщо кров'ю стече півпланети... це вже зрозуміло всім притомним
показати весь коментар
03.11.2025 09:52 Відповісти
+11
Агент Краснов тільки відволікає весь світ від войни з Московією. То це війна з Гранітний, то з Мексікой, то з Венесуелой, то з Нігерієй.
показати весь коментар
03.11.2025 09:57 Відповісти
+7
показати весь коментар
03.11.2025 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І не буде, звідки б їй узятись в світі гнучких червоних ліній коричневого кольору?
показати весь коментар
03.11.2025 09:52 Відповісти
тої краплі не буде, поки живі обидва. навіть якщо кров'ю стече півпланети... це вже зрозуміло всім притомним
показати весь коментар
03.11.2025 09:52 Відповісти
Може Трамп має на увазі "останню краплю" для рашки, тобто коли нафтобаксів зовсім не стане і красти генералам на війні не буде що?
показати весь коментар
03.11.2025 12:03 Відповісти
показати весь коментар
03.11.2025 09:53 Відповісти
труси не труси ,а остання крапля в труси
показати весь коментар
03.11.2025 09:53 Відповісти
Так Тампон може подзвонити Х-лу і сказати що треба їсти більше горіхів та сметани. І менше витрачати на Кабаєву 😘
показати весь коментар
03.11.2025 09:56 Відповісти
Тоб то, ***** може продовжувати сціти у вуха та очи рудого меркантільного кугута а смугасто зірковим прапором може підтератись. А ви кажите "тамогавки тамогавки".
показати весь коментар
03.11.2025 09:57 Відповісти
Агент Краснов тільки відволікає весь світ від войни з Московією. То це війна з Гранітний, то з Мексікой, то з Венесуелой, то з Нігерієй.
показати весь коментар
03.11.2025 09:57 Відповісти
Ну а що він може зробити якщо з ранку мозок стерильний
показати весь коментар
03.11.2025 10:02 Відповісти
тобто сцяти трампу в очі путін може безкінечно.
показати весь коментар
03.11.2025 09:57 Відповісти
Ну ц.е так, залишається питання коли. Трампонутий зовсім зв'язок з реальністю втратив. Америка йде за ху...лостанивским кораблем
показати весь коментар
03.11.2025 09:59 Відповісти
"Іноді потрібно дозволити ситуації дійти до межі, щоб усі самі це зрозуміли", - ну до якої ще межі? Ядерна бомба на голови наших дітей?
показати весь коментар
03.11.2025 10:07 Відповісти
Мабуть Віткоф під час гри у гольф, у порядку лікбезу розповів Донні, як колись США легко примусили швидко капітулювати імператорську Японію у 1945, бо японці відмовлялися від капітуляції... Часом не цю "межу розуміння" тепер виношує феноменально успішний номінант на Нобелевську премію миру?
показати весь коментар
03.11.2025 11:54 Відповісти
Ну це вже занадто навіть для такого "історика-грамотєя", а насправді звичайного дилера, як Вітьков!
показати весь коментар
03.11.2025 11:59 Відповісти
Розмазуючи путінське лайно по обличчю, Трамп все ще буде вірити в свого друга путлера. Така вона - любов...
показати весь коментар
03.11.2025 10:18 Відповісти
Говорят, рыжий орангутанг...Та он философ
показати весь коментар
03.11.2025 10:22 Відповісти
Кретину здається, що він може поторгуватися на дві сторони і досягне "угоди".
Ніцше недоумок звичайно, але він правий у тому, що Бог помер. Мало було Україні Х-уйла, який прагне її знищити, так ще на голову звалився Трампон, який все ще чекає угоди від Х-уйла. Чому ці іроди живуть, а чудові люди помирають. Я агностик, і не прагну тролити вірян, але з вашим Богом щось не так.
показати весь коментар
03.11.2025 10:23 Відповісти
******.
показати весь коментар
03.11.2025 10:28 Відповісти
Моральный урод, который снова уравнял агрессора и жертву агрессии.
показати весь коментар
03.11.2025 10:40 Відповісти
Сэнк ю, Донни! ты как вида ни падвьол...

показати весь коментар
03.11.2025 10:41 Відповісти
можно нагадувати 100 раз , шо українці винні самі ,бо взяли відповідальність на себе, за війну в 19році вибравши 🤡 !!! але це треба запам'ятати ..."тільки не Порошенко " ...
показати весь коментар
03.11.2025 10:55 Відповісти
Ну, нагадала. Полегшало?
показати весь коментар
03.11.2025 14:14 Відповісти
полегшало не скажу ...але бажаю від щірого серця ,шоб не розбігалися з пам'ятю ...
показати весь коментар
03.11.2025 14:23 Відповісти
"Останньої краплі немає. Іноді потрібно просто дати битві вичерпатися. Вони б'ються, вони з'ясовують це", - сказав лідер США. Це не лідер США ,і не миротворець,Це сказав американський "куйлотворець ".
показати весь коментар
03.11.2025 11:22 Відповісти
Тобто, за весь цей час Трамп так і не допетрав, хто у цій війні агресор а хто захищається?
Як можна ставити знак рівності між агресором і жертвою? Трамп у цій ситуації нічим не кращий за ху#ла...
показати весь коментар
03.11.2025 11:36 Відповісти
Їбанько....😡😡😡
показати весь коментар
03.11.2025 12:17 Відповісти
Мабудь наймерзотнійший президент США у всій історії.
показати весь коментар
03.11.2025 12:28 Відповісти