10381 відвідувач онлайн

Зеленський про зміст "історичної" декларації з Францією: Придбаємо 100 літаків Rafale F4 до 2035 року та системи ППО SAMP-T

зеленський,макрон

Україна закупить у Франції літаки Rafale F4, системи ППО SAMP-T, радари до систем ППО, ракети класу "повітря-повітря" та авіабомби

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

100 літаків Rafale F4 до 2035 року

Сьогодні особливий момент, справді історичний для обох націй – Франції та України. Підписали разом із Емманюелем Макроном декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері придбання Україною оборонного обладнання. Документ, який дає нашій країні можливість придбати військове обладнання з французької оборонної промислової та технологічної бази, зокрема 100 літаків Rafale F4 до 2035 року для бойової авіації України, системи ППО SAMP-T, радари до систем ППО, ракети класу "повітря-повітря" та авіабомби", - пояснив глава держави.

Спільні проєкти оборонних галузей

Також, за словами Зеленського, уже цього року розпочнуться спільні проєкти між оборонними галузями двох країн.

"Спільно вироблятимемо дрони-перехоплювачі, працюватимемо над розвитком критичних технологій та компонентів, які можуть бути інтегровані в українські безпілотники.

Нові літаки, нове посилення, нові кроки для зміцнення нашої армії та нашої країни. Я дуже вдячний Франції, Президенту Емманюелю Макрону, всьому французькому народові", - резюмує президент.

Раніше Зеленський повідомив, що Україна замовляє 100 французьких винищувачів Rafale.

Що передувало?

  • Також повідомлялося, що Зеленський та Макрон підписали угоду щодо придбання Україною оборонного обладнання.
  • Напередодні візиту Зеленський заявляв, що підготовлено історичну угоду з Францією. Буде значне посилення нашої бойової авіації.
Топ коментарі
+24
Есть такое. Главное наобещать, а потом хоть трава не расти. Там не договор, а по словам французских СМИ, декларация о намерениях.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
+22
Придбати зможе тільки наступна влада за гроші конфісковані у попередньої.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
+20
І знову на сцені потужне, незламне, велике *****.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я так розумію, цими літаками ЗЕ хоче перебити міндічгейт?
показати весь коментар
17.11.2025 13:59 Відповісти
Есть такое. Главное наобещать, а потом хоть трава не расти. Там не договор, а по словам французских СМИ, декларация о намерениях.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
Цими "ще неіснуючими" літаками.
показати весь коментар
17.11.2025 14:27 Відповісти
Не літаками. Просто повідомленням про декларацію про наміри!!! Декларацію, Карл! Про наміри!!! До 2035-го року!!!!!!. Це або падишах пуцин помре, або ішак здохне Зєлєнскій втече, або помре Насреддін Україна, як держава. І знаєте, відсотків 20 українських позеленілих від брехні і популізму, а тепер ще й від аимкнення світла і тепла громадян.
показати весь коментар
17.11.2025 14:32 Відповісти
Ну, невже він справді думає, що всі тупі лохи навколо? Чи може він, як актор-невіглас засвоїв в цьому ремеслі одну-єдину істину: "взявся грати, то грай до останнього подиху"?
показати весь коментар
17.11.2025 14:43 Відповісти
Він не думає він баче,тищу беруть значить мій електорат
показати весь коментар
17.11.2025 15:54 Відповісти
Ну це в нього хибне бачення, бо люди думають інакше: якщо цю тисячу не взяти, то її міндічі вкрадуть і відправлять на кацапстан деркачам, а так хоч в Україні залишиться.
показати весь коментар
17.11.2025 16:00 Відповісти
Власть будущего, у которой в настоящем аж большое НИ@УЯ, а все будет когда-то потом, когда их не будет. За чьи средства будет этот "банкет"?
показати весь коментар
17.11.2025 13:59 Відповісти
Завтрамен.
показати весь коментар
17.11.2025 14:00 Відповісти
І знову на сцені потужне, незламне, велике *****.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
Придбати зможе тільки наступна влада за гроші конфісковані у попередньої.
показати весь коментар
17.11.2025 14:02 Відповісти
🤝
Краще не скажеш!
показати весь коментар
17.11.2025 14:16 Відповісти
Для Зегевары не проблема найти 22 миллиарда евро только на "Рафали", да кому это интересно...
показати весь коментар
17.11.2025 14:03 Відповісти
Ціна угоди 1трлн.гривень.Как говорят в Одессе "Вы хотите купить или посмотреть?"
показати весь коментар
17.11.2025 14:03 Відповісти
Історично, Вова, це твій співучасник Міндіч з друзяками, а це звичайна декларація намірів яки можуть і не втілится у життя, от як тврї предвоборні декларації твоїх намірів (якирх і не було). яки виявились суцільною брехнею мерзенного крадія.
показати весь коментар
17.11.2025 14:03 Відповісти
Ще 10 років хоче сидіти? Так це не рашка тут немає такої кількості ресурсів і дебілів які будуть за це непорозуміння голосувати.
показати весь коментар
17.11.2025 14:04 Відповісти
А як війна не кончеться що скажеш
показати весь коментар
17.11.2025 15:56 Відповісти
Дайош 3000 літаків!!!!)))
показати весь коментар
17.11.2025 14:07 Відповісти
Янелох, где прячется Умеров??? Ещё в ОАЭ, или уже в Оман перебрался???
показати весь коментар
17.11.2025 14:08 Відповісти
Знову вперше в історії , але всі ці потужні декларації ні чого нам не дадуть як і попередні тисячу і одна
показати весь коментар
17.11.2025 14:08 Відповісти
А навіщо просрочєний те сказав? Його щє хтось слухає? Кому він це каже? Сам собі?
показати весь коментар
17.11.2025 14:09 Відповісти
У нього наміри бути Президентом України, аж до 2035 року, непогано.((( А йому Алібаба доповів, що сьогодні рос.вояки заняли Двуречанське Харк.обл., Гай Дніпр.обл, Платонівку Дон.обл. Чи йому пох...., головне НАМІРИ на майбутнє?
показати весь коментар
17.11.2025 14:09 Відповісти
селище Дворічанське
показати весь коментар
17.11.2025 14:18 Відповісти
ясно, то шоу для дурних, хоча дурних уже не так багато
показати весь коментар
17.11.2025 14:10 Відповісти
Всё это можно будет приобрести, если кто то это оплатит
показати весь коментар
17.11.2025 14:11 Відповісти
Члєнограй продає повітря в якості потужної перемоги.
показати весь коментар
17.11.2025 14:17 Відповісти
Ну ОК, рафалі це дуже круто. А от РАКЕТИ для них нам хто продасть? І не просто якісь, а далекобійні. Теж французи?
показати весь коментар
17.11.2025 14:19 Відповісти
То вже буде у новому меморандумі в році так 2036-му. Донт пуш зе хорсес.
показати весь коментар
17.11.2025 14:41 Відповісти
Знов гучні десятирічні анонси.
А зараз, от сьогодні, вчасно забезпечити ЗСУ боєзапасом, особовим складом, зарплатою, мавіками, транспортом слабО?
Може ***** піар, з роздачею тисячі довбойобам?
показати весь коментар
17.11.2025 14:20 Відповісти
А ще ядерну бімбу придбаємо до 2135го і ось тоді точно буде кава в Ялті, кордони 91го, парад в москві, корочше кажучи повний потужний фламіндіч на окремо взятому пасовиську.

Декларація про наміри - це попередній документ, який фіксує домовленість сторін про майбутню співпрацю чи укладення основного договору, але не створює юридичних зобов'язань
показати весь коментар
17.11.2025 14:20 Відповісти
Де,на якій території,буде він сам, на той час,в зв'язку з наслідками своїх дій?
показати весь коментар
17.11.2025 14:22 Відповісти
топопроси друзів, підлеглих, мам друзів скинутися то на сто штук за день назбираеш
показати весь коментар
17.11.2025 14:27 Відповісти
Війна в Україні: обіцянка продати Києву винищувачі Rafale, важлива заява з дуже невизначеним фінансуванням - https://www.lemonde.fr/international/article/2025/11/17/guerre-en-ukraine-la-promesse-de-vente-de-rafale-a-kiev-une-annonce-forte-au-financement-tres-incertain_6653739_3210.html Le Monde

Як і всі листи про наміри, той, що підписали Еммануель Макрон та Володимир Зеленський у понеділок, не є офіційним контрактом, а просто формалізацією поточних переговорів.

Чомусь французьким ЗМІ я вірю більше. Чому ж це раптом?
показати весь коментар
17.11.2025 14:29 Відповісти
Літаки в майбутній війні-дорогі літаючі гроби.Потрібно розвивати ударні далекобійні безпілотники і ракети як і для нанесення болючих ударів так і ППО щоб збивати ворожі літаки в глибині ворожих територій.
показати весь коментар
17.11.2025 14:30 Відповісти
Нам потрібні міліони дронів і тисячі ракет які Україна може успішно виробляти але при умові коли зе-Лупа і Алібаба повиснуть на гіляці.
показати весь коментар
17.11.2025 14:34 Відповісти
Літакі літять, будім всіх бамбіть...
показати весь коментар
17.11.2025 14:50 Відповісти
...років через надцять.
показати весь коментар
17.11.2025 15:17 Відповісти
З Швецією декларацію про Гріспени, з Францією про Рафалі, панове ви вже якось визначтесь на базі якого літака ви плануєте розвивати ВПС України, а то якийсь зоопарк буде з літаків різного типу, які буде важко обслуговувати та експлуатувати. До того ж, фінансування як на придбання Гріспенів так і Рафалів в України не має і не підтверджене з боку партнерів, чи це щоб прозвітувати про чергову перемогу на тлі корупційних скандалів та складної ситуації на фронті.
показати весь коментар
17.11.2025 14:52 Відповісти
Продати б одного Зелю,але нікто не БЕРЕ(((Просрочине!
показати весь коментар
17.11.2025 14:53 Відповісти
".....А поговорити?"
показати весь коментар
17.11.2025 15:05 Відповісти
На разі це цирк для любителів зЄлєпукіна!!! Нема що обговорювати!!! Ні про що!!!
показати весь коментар
17.11.2025 15:08 Відповісти
Просто ТРУФА!!!
показати весь коментар
17.11.2025 15:41 Відповісти
За чей счёт банкет? Країна в борговій ямі розміром з річний ВВП, головні експортні галузі, крім АПК, прибиті, 11 млн пенсіонерів, 3 млн інвалідів і мабуть 1.5 млн убд. А ще багато соціально незахищених, що не ввійшли в цей перелік.
Загалом майже 50% населення за межею бідності
показати весь коментар
17.11.2025 15:33 Відповісти
Клоун як завжди бреше уже за фламіндічі мовчить
показати весь коментар
17.11.2025 15:55 Відповісти
Епать-копать то ли смеяться-то ли плакать просто жесть какая-то, Украине ВСЁ надо даже не сегодня а вчера а тут 2035 год, жесть.
показати весь коментар
17.11.2025 15:57 Відповісти
100 рафалів 150 гріпенів 25 петріотів. ох і локшина
показати весь коментар
17.11.2025 16:13 Відповісти
Це до обіцяної Зеленським побудови Космодрому чи вже після?
показати весь коментар
17.11.2025 16:52 Відповісти
У Франції черга по контрактах на ці літиаки.В своєї армії,лише під 100 таких літаків і хочуть збільшити кількість.Через 10 років,не буде 100 літаків гарантовано.
показати весь коментар
17.11.2025 16:54 Відповісти
Та поясніть вже цьому бовдурові, що довічне -- це не про президентський термін!
показати весь коментар
17.11.2025 17:02 Відповісти