11876 відвідувачів онлайн

Сікорський: "Зеленський не втратив би свою корону, якби, проїжджаючи Польщею, попросив про візит до Президентського палацу"

сікорський

Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що хоча наполегливе вимагання вибачень чи подяк від України під час війни є недоречним, президент Володимир Зеленський міг би звернутися з проханням про візит до Президентського палацу у Варшаві.

Про це він сказав у ранковому ефірі RMF FM, передає Цензор.НЕТ.

Коментуючи небажання Кароля Навроцького їхати до України, Сікорський наголосив: "Наполегливе вимагання вибачень, пошани в ситуації, коли вони борються за життя, викликає у мене огиду, але з іншого боку, президент Зеленський не втратив би свою корону, якби, проїжджаючи Польщею, попросив про візит до Президентського палацу".

Глава МЗС нагадав, що за дипломатичними правилами президент з меншим стажем відвідує того, хто перебуває на посаді довше, однак війна "змінює правила".

"Сподіваюся, що це не привід для демонстрації своєї неприязні до країни, яка хоробро бореться і тримає війська Путіна подалі від наших кордонів", - додав Сікорський, коментуючи позицію Навроцького.

Нагадаємо, українська сторона готує двосторонню зустріч Володимира Зеленського та президента Польщі Кароля Навроцького, яка може відбутись найближчими тижнями.

Топ коментарі
+11
так воно від дронів тікало...
показати весь коментар
05.12.2025 12:10 Відповісти
+11
Він сам не міг,не було директиви.
показати весь коментар
05.12.2025 12:11 Відповісти
+11
Люблю розумних хлопаків Польші ,грамотні політики ще і з гумором 🇵🇱❤️ ...
показати весь коментар
05.12.2025 12:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так воно від дронів тікало...
показати весь коментар
05.12.2025 12:10 Відповісти
Так і Навроцький не втратив би корону якби приїхав до Києва. Йде війна від якої залежить існування Польщі, чи є більш важливі справи у Президента Польщі ніж безпека поляків? А для того щоб розбудовувати безпеку і оборону потрібно бути в курсі справ на фронті. Але Навроцькому це не дуже цікаво.
показати весь коментар
05.12.2025 13:02 Відповісти
Навроцькому нема чого хвилюватись за безпеку Польщі. Він має потужних рольників на тракторах.
показати весь коментар
05.12.2025 13:17 Відповісти
Він сам не міг,не було директиви.
показати весь коментар
05.12.2025 12:11 Відповісти
Люблю розумних хлопаків Польші ,грамотні політики ще і з гумором 🇵🇱❤️ ...
показати весь коментар
05.12.2025 12:11 Відповісти
дипломатия и зеленые вещи суть несовместимые
показати весь коментар
05.12.2025 12:15 Відповісти
Ви б теж не втратили...., якби запросили....
показати весь коментар
05.12.2025 12:17 Відповісти
тиць-пістиць, а в кінці пердь... і ніжкою так тупць, тупць... зеленський на сцені 95-го кварталу...
показати весь коментар
05.12.2025 12:23 Відповісти
Ти часто у гості набиваєшся до тих хто тобі не зовсім радий ? Отак і тут , хоч зелідор мені і не авторитет ...... тиць -пи..диць , поцілуй у дупу польського наркомана , він нічим від нашого не відрізняється (((
показати весь коментар
05.12.2025 13:39 Відповісти
Ну нехай ти, про дипломатію ніколи і нічого, але ж то президент держави!
Але ж недолуге є недолуге. Таким його папа Ріма, мама Саша виродили і виростили. Як ви там? свой парєнь із нарота?
показати весь коментар
05.12.2025 14:39 Відповісти
Прекрасний та змістовний у тебе аргумент! 😁😁😁 Вмієш ти переконувати!
показати весь коментар
05.12.2025 14:19 Відповісти
От скажи, а де і в чому то зелене і недолуге чмо ще не обісралось?
Їхати транзитом через країну, яка є чи не найбільшим нашим помічником в тій біді і навіть не натякнути, щоб зустрітись? То ж, курва, не сусіди через подвір`я, то ж цілий ********** держави. Про дипломатичні правила, про дипломатичний етикет в крівозькій підворітні не розказували? Ні?
Ну не чуло воно про таке, не знає. І, що найгірше, знати ж воно не хоче! Вже сьомий рік, а тупе і недолуге як було так і є. Йому ж то відкритим текстом то пояснють, але ж воно на стільки тупе і недолуге... А ще гірше його адепти.
Можна, звичайно, паяца зеленського забрати зі сцени того кварталу, а от квартал з зеленського ну ніяк...
показати весь коментар
05.12.2025 14:36 Відповісти
Коротко та ясно.
показати весь коментар
05.12.2025 12:18 Відповісти
Та йому ніколи, пробачте.
Тут голова зайнята другим- як свою справу вберегти від розправи, що робити, куди тікати ховатись, в орду чи в Ізраїль, чи почекати, а може і ні...
показати весь коментар
05.12.2025 12:19 Відповісти
Якби воно мало розум, то б заїхав. Але для цього треба було б розігнати людей навколо президентського палацу на кілометр, так як воно дуже боязливе
показати весь коментар
05.12.2025 12:22 Відповісти
Пане Сікорський, з усією повагою до Польші за допомогу Україні і і мілліони і міллліони і ше раз мілліони вам дякую... за українців і за ЗЕленського..запишіть що мілліон подяк було від Президента України і мілліонів українців... Він, би заїхав до Вас в гості, але поляки агресивно налаштовані, їх напрягли телепокази багатотисячні про злочини УПА...то вони вже не знають з ким Київ воює чи з кац..пами чи з УПА ..але цькують і калічать дітей з України.. як файно побудована була виборча компанія... скажіть????Ви ж були не в курсі??
показати весь коментар
05.12.2025 12:23 Відповісти
сто відсотків. ще нам Сікорського проти себе налаштувати, один з небагатьох притомних поляків
показати весь коментар
05.12.2025 12:24 Відповісти
Питання Сікорському: "А для чого? Для чого заїжджать до палацу?" Поить чаю? І послухать, в черговий раз, які погані та невдячні українці, і які хороші поляки?
Візит Зеленського був визначений протоколом. Такі візити визначаються зарані, і кожний рух там визначений, я "па", у тайському балеті. Будь-яка зміна - це зміна в роботі служб безпеки як української, так і польської. Зміни в роботі польської дорожної поліції, зміни в роботі адміністрації польського президента... І все це повинно робиться ДЛЯ ЧОГО? Який наслідок буде від цього візиту?
показати весь коментар
05.12.2025 12:29 Відповісти
Дуже простий і зрозумілий наслідок- засвідчення добрих взаємин між союзниками у війні.

Є різні рівні дипломатичого протоколу.
Є.
Державний візит.
Офіційний візіт.
Робочий візіт( церемонії можуть бути взагалі відсутні)
Є Неофіційний візіт
Єє візіт без " галстуків".
І не повіриш, є
"ВІзіт проїздо"!
Уявляєш, таке протокольно існує.
Увсеь час тобі розказую, перед тим, щоб, щось писати, - вчи предмет.
показати весь коментар
05.12.2025 12:51 Відповісти
"Уявляєш, таке протокольно існує. Увсеь час тобі розказую, перед тим, щоб, щось писати, - вчи предмет." ...... То вивчи і ти що там за протоколом мало бути першим перш аніж розповідати про божу росу (( Ти статтю читала ? Ти сама особисто часто ідеш до тих хто тебе 100% нах пошле ? Я не прихильник Зеленського , але тобі мало результатів його спілкування з американським рудим ****** , ти прагнеш щоб і поляки у лайно Україну обкаляли як американці , не вистачає сраних угорців ?
показати весь коментар
05.12.2025 13:47 Відповісти
А до Берліну по дорозі заїхати, щоби засвідчити добрі відносини? А до Парижу? А до Лондону, хіба не варто? Потрібно було скасувати візит до Ірландії, і організувати євротур по всім столицям Європи, щоби засвідчити добрі відносини.
показати весь коментар
05.12.2025 14:25 Відповісти
Зеленський малограмотний ідіот далекий від дипломатії, тому звиняйте
показати весь коментар
05.12.2025 12:29 Відповісти
У твоєму текстові проглядається великий розум ох..ного дипломата , ба , більше , малограмотного ідіота . Вибачайте , раптом що ((
показати весь коментар
05.12.2025 13:50 Відповісти
Ну добре, клоун з купленим дипломом юриста це глиба дипломатії, так піде ботику ?
показати весь коментар
05.12.2025 14:11 Відповісти
Піде , піде , ідіотику . Таким як ти , недопатріотам , варто знайти автора фрази : "Так, він ІДІОТ з нульовим здоровим глуздом та соціальними навичками, але він мій син. " , а потім задуматися чому таких як ти поляки сотнями років звуть "бидлом " .
показати весь коментар
05.12.2025 14:26 Відповісти
Дядьку а з якої це пори оця вся шваль яка зараз при владі в нас стала патріотами, ти послухай що казав про них Степан Хмара, ця вся носата сволота наб'є кармани баблом і потихеньку звалить
показати весь коментар
05.12.2025 14:35 Відповісти
Племінничку , шваль при владі ніколи не була патріотами бо вона шваль . Я про тебе мову вів , бо ти , не задумавшись над моїм питанням , завів пісню " чотири ноги краще аніж дві " ((
показати весь коментар
05.12.2025 14:45 Відповісти
Так зеля ніхто, а без дерьмака і подавно
показати весь коментар
05.12.2025 12:30 Відповісти
Це знаєте як ото в селі . Коли через сусідський двір іде . То можуть і запросити до хати чи вийти привітатись , а можуть і крізь штори споглядати "хоч би не побачив що вдома та не приперлось " . А вже як опісля десь побачив то можна і спитати " та чогож не зайшов?"
показати весь коментар
05.12.2025 12:30 Відповісти
Таке. І лизнуть, і вкуснуть.
показати весь коментар
05.12.2025 12:33 Відповісти
Таке щось, це як ото наче Зеленський у відпустку літав і не заскочив, не покланявся Сікорському. Що це взагалі за висер про корону.. І взагалі то він переїжджав, перелітав багато країн, то що мав до кожного заїхати.. якесь дурне зморозив польський президент. Не було заплановано, то і не заїхав.
показати весь коментар
05.12.2025 12:35 Відповісти
Тобто, Зеленський мав напроситись на візит? Я нічого не сплутав? Наскільки чув, Зе робив запрошення для нового президента Польщі.
А ось такого запрошення від нового керівництва Польщі наче не було.
показати весь коментар
05.12.2025 12:36 Відповісти
Вибачайте, воно у скрині їхало. Нікому було на руку натягти.
показати весь коментар
05.12.2025 12:36 Відповісти
По дорозі треба всім заїхати подякувати, і зателефонутвати Трампу звичайно 10 разів
показати весь коментар
05.12.2025 12:46 Відповісти
Ну навроцкий тоже не потерял бы корону, если бы приехал или пригласил к себе.
показати весь коментар
05.12.2025 12:49 Відповісти
Навроцький неодноразово публічно виступав із бажанням зістрічі, і запрошував Зе до зустічі,
показати весь коментар
05.12.2025 12:55 Відповісти
Зеленський запросив нового президента Польщі Кароля Навроцького відвідати Україну під час спільного брифінгу у Києві 28 червня 2025 року, що підтверджує новинне агентство NV. Зеленський запросив Навроцького до Києва одразу після його обрання. Що там навроцький , торби вже зібрав , чи все ніколи ??????????
показати весь коментар
05.12.2025 13:55 Відповісти
Потерял би. Фото з людиною, в одязі гопника зіпсувала, би його імідж.
показати весь коментар
05.12.2025 13:04 Відповісти
У зєлі та корона,вже сама не спаде ніколи!
показати весь коментар
05.12.2025 12:55 Відповісти
Іноді деякі пани пОляки стають пшеками. Тут той випадок, коли в них стає багато гонору чи в голові... чи деінде.
показати весь коментар
05.12.2025 13:02 Відповісти
Я поважаю Сикорського.
Справжній політик, справжній захисник і патріот Польщі, дуже сильна людина, підкована і всіх питаннях.
Кому кому, а Сікорсткому ні розуму, ні дипломатії, ні впертості не занімати.
Якщо хтось цікавиться, то послухайте як на всіх збіговиськах гутапечивих представників НАТО, або в ООН, або в ОБСЄ він захищає саме Україну. Я в шоці як він це робить, понизливо і жорстко, вимогливо і аргументовано.
А в нас зтось щось несуразне та третьє рядне тихенько квакає, бо немає дипломатів, а все якась шушера маловідома, немаюча багажу знань, і від того нікому не цікаво.
Єрмак, чи ще на його вимого послабили нас скрізь невимовно.
Треба розуміти про що сказав Сікорський, і те, що дипломатія це тонка сфера коли іноді треба наступити на горло власної пісні заради СВОЄЇ країни і їх народу.
показати весь коментар
05.12.2025 13:06 Відповісти
Невже хтось серед лідерів держав має Зеленского, як дипломата, стратега, або реального президента? Актор, навіть без театральної освіти, не те, що хоч якоїсь, посаджений в крісло обманом олігархів в консолідації з Кацапією, без абсолютного політичного досвіду, не володіючи ні одним з основних критеріїв керівника не те, що держави, а і маленького підприємства. Оплескозалежний нарцис, не здатний до аналізу, і навчання, яким можна керувати лестощами. Єдине на що здатен, то це створювати вираз тупого селянина, та поза сценою красти до чого руки дотягнуться.
показати весь коментар
05.12.2025 13:08 Відповісти
Зраднику союзники не потрібні