11507 відвідувачів онлайн

Ідея обміну ТОТ Донеччини та ЗАЕС, яку пропонували партнери, не розглядається, - Зеленський

зеленський

Україна отримала пропозицію від партнерів обміняти частину тимчасово окупованої Донецької області та ЗАЕС на території, які росіяни ще не захопили. Київ не підтримує таку ідею.

Про це президент Володимир Зеленський сказав під час зустрічі з журналістами, інформує Цензор.НЕТ.

Питання обміну Донбасу та ЗАЕС не стоїть

Він наголосив, що загалом обмін територій України на будь-які гарантії безпеки не розглядається.

Президент заявив, що Росія продовжує намагатися захопити частину Донецької області й активно тисне на Україну на всіх рівнях — військовому, інформаційному та політичному.

"Це неправильний підхід"

Зеленський зауважив, що ситуація на фронті дуже непроста.

Щодо пропозицій обміну територій президент зазначив, що такі ідеї звучали: "Було таке, що казали: давайте одні території обміняємо на інші. Але я не впевнений, що це правильний підхід".

  • Він наголошує, що є території, які росіяни просто не можуть втримати.

Він додав, що певні складні ділянки залишаються і на північному сході:

"Є невеличкі шматочки на Харківському напрямку, на Сумському напрямку. І тут це складне питання. Якщо ми зупиняємось на контактній лінії — що буде з цими ділянками? Про це ми говоримо. І це частина питань територій."

Зеленський також нагадав про ситуацію на Запорізькій АЕС:

"Запорізька атомна станція окупована, але всі розуміють: без України вона працювати нормально не буде".

Топ коментарі
+9
Співвідношення сил у Покровську - на одного нашого солдата - шість російських.

І росіяни продовжують затягуватись.
Це кажуть у 82 бригаді ДШВ.
Лиш один бат десантників, за місяць боїв тут знищив батальйон росіян.
Але окупанти мають резерви. У бій за Покровськ ще не вступила 76 десантна бригада рф.

Але тилових щурів в погонах не можна на фронт для підсилення, бо тилові військові, мєнти та тцкшники не створені для війни та захисту Україну.
Всі створені для війни - слюсарі, комбайнери, пекарі, вантажники, будівельники, трактористи, ітд..
Але не тилові військови, мєнти та тцкшники
Гниди.
показати весь коментар
08.12.2025 21:43 Відповісти
+8
Баш на баш -своє міняй на своє - не партнери а золото
показати весь коментар
08.12.2025 21:36 Відповісти
+7
Міняємо ЗАЕС на Курську АЕС
показати весь коментар
08.12.2025 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Міняємо ЗАЕС на Курську АЕС
показати весь коментар
08.12.2025 21:35 Відповісти
вже, про-сирський поміняв ...... лять !
показати весь коментар
08.12.2025 21:37 Відповісти
ставка не пройшла.... Не на то поле поставив...
показати весь коментар
08.12.2025 21:39 Відповісти
Баш на баш -своє міняй на своє - не партнери а золото
показати весь коментар
08.12.2025 21:36 Відповісти
Рієлтери, рієлтери,
Кругом одні рієлтери,
Кругом одні ....ди !

кругом одні "рієлтори" короче.....
включно з преЗЄдентом України

.
.
показати весь коментар
08.12.2025 21:40 Відповісти
https://t.me/ToBeOr_Official/19456 Просто нет слов... Возможно, это самый позорный момент для Америки за всю её 250-летнюю историю. Чего США хотят от Украины: уйдите из Донбасса, так или иначе, - https://www.politico.eu/article/us-wants-from-ukraine-leave-donbas-one-way-or-another/ пишет Politico.

▪️Переговоры США и Украины застряли на одном главном вопросе: как вынудить Украину отдать весь Донбасс - то, что Кремль не смог захватить за время войны.
▪️"Что касается территорий, у американцев всё просто: Россия требует от Украины отдать территории, а американцы думают, как сделать это возможным", - европейский источник.
▪️"Американцы настаивают, чтобы Украина покинула Донбасс... так или иначе", - источник.
▪️Причём США хотят, чтобы это всё произошло быстро.
▪️"Может быть Трамп хочет, чтобы это произошло быстро, а его [Трампа] команда вынуждена объяснять ему, что они не виноваты в том, что это не происходит так быстро, как он хочет", - европейский чиновник (И поэтому у них во всём виноват Зеленский, - прим.).
▪️"Важно понять, как Америка будет себя вести: как посредник или будет склоняться в сторону россиян", - европейский источник.
показати весь коментар
08.12.2025 21:39 Відповісти
Это активно читаемый аналитический канал в Телеграмме (украинский)
показати весь коментар
09.12.2025 01:04 Відповісти
Україна отримала пропозицію від партнерів Джерело: https://censor.net/ua/n3589351
- нормальні такі , в нас , "партнери" - пропонують обміняти НАШУ територію на НАШУ АЕС ...
показати весь коментар
08.12.2025 21:42 Відповісти
Але не тилові військови, мєнти та тцкшники
Гниди.
показати весь коментар
08.12.2025 21:43 Відповісти
свалили и свалили - но бабло продолжают тянуть как и раньше - двойные граждане, как никак и неприкосновенная частная собственность, нажитая непосильным трудом.
показати весь коментар
08.12.2025 22:25 Відповісти
Але не рорзглядається Пуйлом, а не Янелохом. Пуйло і так Донбас візьме. З6ельоні посприяють саботажем.
показати весь коментар
08.12.2025 21:43 Відповісти
сделай Америку великой позорной
показати весь коментар
08.12.2025 21:45 Відповісти
Так Зеленський обіцяв виміряти Суджу на Запорізьку АЕС, хіба вже забулися?
показати весь коментар
08.12.2025 21:47 Відповісти
https://t.me/ShrikeNews/27059 Ще додаткова інфа з https://www.politico.eu/article/us-wants-from-ukraine-leave-donbas-one-way-or-another/ Politico:
Україна продовжує наполягати, що потенційна "заморозка" має відбутись по поточній лінії фронту. Українські перемовники намагаються донести до США, що якщо віддати Путіну те, що російській армії з шаленими втратами не вдалося захопити за всі роки війни, це лише розбурхає його апетити.
Також, зазначають у публікації, Україна відчуває тиск у тому, з якою швидкістю хочуть рухатися США.
показати весь коментар
08.12.2025 21:51 Відповісти
Хватить соплі жувати,якраз час витягувати напрацювання за 6р!!!!Що там у нас-криська платформа,саміт 1х леді,самміти миру,безпекові гарантії,коаліції перемоги,план перемоги,план стійкості...що я пропустив?
показати весь коментар
08.12.2025 21:52 Відповісти
А армія, мова, віра розглядається, чи вже погодився?...
показати весь коментар
08.12.2025 21:52 Відповісти
Йому оце нафіг не потрібне
показати весь коментар
08.12.2025 21:53 Відповісти
у зелі своя армія (цахал), своя мова (російська + можливо ідіш), та своя віра (ви розумієте, яка)
показати весь коментар
08.12.2025 21:57 Відповісти
На привеликий жаль до багатьох українців це починає доходити лише зараз...
показати весь коментар
08.12.2025 22:00 Відповісти
Тобто дуже простий -ніякого завершення , просрати треба все аж до польского кордону.
показати весь коментар
08.12.2025 21:52 Відповісти
Коли московити прорвали лінії оборони у совєцько-фінській війні - то хоч більшість політиків були за продовження війни , досвідчений генерал Манергейм висловився за підписання мирного договору . Логіка генерала була проста - хоч ми і втрачаємо території - але наразі в нас залишається боєздатна армія . Якщо ж ми втратимо зараз ядро армії - це загрожує нам багато більшими втратами територій і підписання того ж мирного договору на набагато гірших умовах
показати весь коментар
08.12.2025 23:15 Відповісти
На жаль Мвннергейма в нас нема.
показати весь коментар
08.12.2025 23:20 Відповісти
Отже буде більше втрат територій , і більше жертв. Я б розумів би - якби в них був альтернативний план - але Зекоманда живе одним днем ... І затикає дірки людьми...
показати весь коментар
08.12.2025 23:25 Відповісти
Втрачено буде не просто більше, а взагалі все. Зате не здалися.
показати весь коментар
08.12.2025 23:38 Відповісти
Люди хочуть жити у фантазіях , а не в реальності . Хочуть якийсь справедливий мир - коли навіть в себе в країні не можуть навести справедливості ....
показати весь коментар
08.12.2025 23:41 Відповісти
ЗЕ якби був хоч трохи Манергеймом міг би поставити умову - побудуємо надійні укріплення вдовж адмінкордону Донецької області - тоді і відійдемо. Тільки дайте грошей на укріплення, шановні партнери!
показати весь коментар
08.12.2025 23:52 Відповісти
та в них все одно вийде що - будували укріплення на межі донецької області - а побудували дороги в Буковель... П
показати весь коментар
08.12.2025 23:59 Відповісти
Проблема не в обміні, а в тому, що РФ свою Конституцію міняти не буде. Тому буде нова війна с нових зручних плацдармів.
показати весь коментар
08.12.2025 21:59 Відповісти
Війна буде в будь якому випадку !
Але мирний договір передбачає добровільну відмову Україною від своїх територій ! Цього допускати не можна !
показати весь коментар
08.12.2025 22:32 Відповісти
Як можна обміняти ЗАЄС ,яку віддали на другий день війни.
показати весь коментар
08.12.2025 22:01 Відповісти
Хіба це партнери як що таке пропонують.
показати весь коментар
08.12.2025 22:02 Відповісти
А ***** нам той ТОТ разом з ЗАЕСом?
показати весь коментар
08.12.2025 22:07 Відповісти
Він наголошує, що є території, які росіяни просто не можуть втримати.

Які?
показати весь коментар
08.12.2025 22:08 Відповісти
+++
показати весь коментар
08.12.2025 22:25 Відповісти
Найгірше ше попереду з цим дибілом
показати весь коментар
08.12.2025 22:41 Відповісти
Дебіли типу вітькоффа не знають значення слова "exchange".
показати весь коментар
08.12.2025 22:44 Відповісти
Ніхто не заважає Україні після заключення перемир'я - змінити владу, реформувати армію і побудувати укріпрайни , накопичити запаси зброї.

Території теоретично можна повернути , загиблих ні . Я думаю коли народ дізнається РЕАЛЬНІ ВТРАТИ на цій війні - то питання територій відійде на другий план.

Питання ж до "незламних патріотів" просте - СКІЛЬКИ І КОГО ЗІ СВОЇХ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ ВИ ГОТОВІ ОБМІНЯТИ НА КВАДРАТНІ КІЛОМЕТРИ? Скільки квадратних км коштує життя сина ,батька ,брата ?
Питання стосується всіх - втому числі незламних тилових бійців і невсратих тилових патріотес .

Я вже не піднімаю питання -Якщо цинічний ганебний план США і москви не підходить ЧИ Є У ВЛАДИ РЕАЛЬНИЙ ВЛАСНИЙ ПЛАН ПРИПИНЕННЯ ВІЙНИ ? Бо нема
показати весь коментар
08.12.2025 23:00 Відповісти
Ну чого ж нема. Дочекатися репараційної позики (якщо вона буде), розтриндіти, до того ж ніяк не можна. Як таке впустити? Чивокуням за все життя й не снилися такі кошти. А люди.... То всього лишень ресурс. І на початку війни (не можна було попередити людей - тікайте! Все знали) і зараз ще гірше. Нажаль всі війни людства - то є війни за ресурси і гроші.
показати весь коментар
08.12.2025 23:15 Відповісти
які партнери?? мо партнер США?? який хк...йло партнер??
показати весь коментар
09.12.2025 09:47 Відповісти