6350 відвідувачів онлайн

Посла України в Ізраїлі викликали через критику Нетаньягу

Послу України в Ізраїлі Корнійчуку висловили догану

Посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука викликали до Міністерства закордонних справ країни через його висловлювання щодо розмов прем’єр-міністра Біньяміна Нетаньягу з російським диктатором Володимиром Путіним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, дипломату зробили зауваження після його інтерв’ю новинному порталу YNET.

Українському послу було висловлено незадоволення та винесено офіційну догану за порушення дипломатичного протоколу.

Причина виклику та заява МЗС

Заступник генерального директора з департаменту з питань Євразії Юваль Фукс підкреслив, що висловлювання посла були "абсолютно неприйнятними".

Корнійчук у інтерв’ю YNET критикував Нетаньягу за те, що прем’єр вихваляв свої особисті контакти з Путіним, наголошуючи на необхідності підтримки демократій, особливо після атак 7 жовтня.

"Я тут не для того, щоб радити вашому прем’єр-міністру, що говорити, але хочу нагадати, що Росія веде жорстоку війну проти України вже майже чотири роки" — заявив Євген Корнійчук.

Контекст заяв прем’єр-міністра Ізраїлю

Раніше Нетаньягу у Кнесеті заявляв, що Ізраїль підтримує постійні контакти з Росією, а також що Кремль підтримує терористичні угруповання, такі як ХАМАС і Хезболла, окрім ведення війни в Україні.

Топ коментарі
+32
Відмиваючи Нетаньягу, Ізраїль відмиває і путіна.
показати весь коментар
10.12.2025 21:52 Відповісти
+27
Так, а шо він не так сказав?
показати весь коментар
10.12.2025 22:00 Відповісти
+19
Ізраїльському ***** -правда очі ріже .. Ти ба яка цаца ..
показати весь коментар
10.12.2025 22:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уряд Ізраїлю затвердив призначення нового посла в Україні. Дипломатичну місію в Києві очолить Рої Розенбліт.

Відповідне рішення було ухвалене 23 листопада.

Розенбліт змінить Михайла Бродського, чий термін повноважень завершується. Бродський обіймав посаду посла з 2021 року та отримає нове призначення.

Розенбліт раніше працював послом за сумісництвом у країнах Тихоокеанського регіону та очолював дипмісію Ізраїлю в Сенегалі. Був також і радником у посольствах Ізраїлю в Москві та Каїрі.
показати весь коментар
10.12.2025 21:47 Відповісти
Відмиваючи Нетаньягу, Ізраїль відмиває і путіна.
показати весь коментар
10.12.2025 21:52 Відповісти
Наш теж не любить критику. Мабуть гени однакові.
показати весь коментар
10.12.2025 21:53 Відповісти
непутайте!!!!! Єто- другое!!!!
показати весь коментар
10.12.2025 22:09 Відповісти
...став жертвою якихось злих антисемітів але прибиральниця закрила його собою,чоловік прибиральниці арештований за підозрою в замаху на святого Міндіча. Коломойський плаче у Лук"яна...
показати весь коментар
10.12.2025 22:27 Відповісти
Так, а шо він не так сказав?
показати весь коментар
10.12.2025 22:00 Відповісти
Біба просто думає, що Бога за пейси вхопив...
показати весь коментар
10.12.2025 22:05 Відповісти
Нетаньяху диктатор-хабадник що підставив населення під 7.10 щоб не проводити вибори.
Видавай міндіча і табачника!
показати весь коментар
10.12.2025 22:07 Відповісти
Ну щас посла Ізралю викличуть на Банкову, нехай Зе особисто йому втолковує, що ***** - терорист і кіллер.
показати весь коментар
10.12.2025 22:09 Відповісти
пеекашкає зеульоне
показати весь коментар
10.12.2025 22:12 Відповісти
Ізраїльському ***** -правда очі ріже .. Ти ба яка цаца ..
показати весь коментар
10.12.2025 22:16 Відповісти
та нам і наше зелене ***** нічого нікому не ріже!
всі не ходили в 19 на другий тур.!
от ******* як всі.....
показати весь коментар
10.12.2025 22:19 Відповісти
Дипломат не имеет право критиковать руководителя государства,не важно какого и с какой фамилией!Так же ,как посол любой страны не имеет право давать советы руководству Украины,не важно какому бывшим или будущим Это не его полномочия!
показати весь коментар
10.12.2025 23:11 Відповісти
Що тут нахрюкано, перекладіть людською мовою, якійсь москаль насвинячив...
показати весь коментар
10.12.2025 23:14 Відповісти
"Я тут не для того, щоб радити вашому прем'єр-міністру, що говорити, але хочу нагадати, що Росія веде жорстоку війну проти України вже майже чотири роки" - заявив Євген Корнійчук. Джерело: https://censor.net/ua/n3589789

Я не бачу в цих словах навіть натяку на критику Нетаньяхи . Ви бачите ?
показати весь коментар
10.12.2025 23:35 Відповісти
Путін убив сотні тисяч українців.
Ви пропонуєте послу мовчати ?
Та ні , кричати треба прямим текстом.
Та ще і прирівняти путіна до гітлера , а росію до гітлерівської германії і щоб це чуло побільше громадян Ізраїлю. Показати фото зруйнованих міст фашистами і рашистами. Добре зайде !
І нехай виправдовуються , що "єто другоє".
показати весь коментар
10.12.2025 23:53 Відповісти
Конечно, если этот дипломат не еврейских корней то не имеет. А если вдруг еврейских корней то может даже детей на обед кушать и ничего ему за это не будет. Правда?
показати весь коментар
11.12.2025 01:16 Відповісти
Ну все, Вітькофф та Кушнер віддадуть Пуйлу все до Дніпра.
показати весь коментар
10.12.2025 22:26 Відповісти
А як же, Нетаньягу за свого дружбана ху#ла буде стояти стіною !
показати весь коментар
10.12.2025 22:36 Відповісти
А Лєвітан теж його дід-ваєватєль ?
показати весь коментар
10.12.2025 23:14 Відповісти
Чому дід не на палці чи не на пляшці?
показати весь коментар
10.12.2025 23:17 Відповісти
В руках Пуйла невідомий матрос Рабінович?
показати весь коментар
11.12.2025 00:08 Відповісти
те ж вірю в казку - і Миколай всім все принесе..
показати весь коментар
10.12.2025 22:45 Відповісти
"Раніше Нетаньягу у Кнесеті заявляв, що Ізраїль підтримує постійні контакти з Росією, а також що Кремль підтримує терористичні угруповання"

по какому поводу замес? вон трампло не только поддержиает, а и без мыла залазит
показати весь коментар
10.12.2025 22:48 Відповісти
Мудило
показати весь коментар
10.12.2025 23:13 Відповісти
Натан яга гнiй сiонський
показати весь коментар
10.12.2025 23:15 Відповісти
армія Ізраїлю вбила немало дітей в Газі, є зізнання військових, це для ведення їх війни стало нормою, влада дала добро, про це писали неодноразово і в американських, і в європеських змі, а тут якась розмова.
показати весь коментар
10.12.2025 23:46 Відповісти
Я так полагаю теперь украинский народ должен себя в рабство этим убийцам детей отдать должен в качестве извинений? Миндича реабилитировать например. И да, нитаньло и пуйло это два сапога одной пары.
показати весь коментар
11.12.2025 01:02 Відповісти
Як видно, 7 жовтня нічому не навчило.
показати весь коментар
11.12.2025 10:21 Відповісти