7660 відвідувачів онлайн

Росія готова письмово гарантувати ненапад на Європу, - Лавров

Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ не планує нападати на Європу і нібито готова "письмово, в юридичному документі" це зафіксувати.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російське пропагандистське агентство ТАСС.

Лавров стверджує, що Росія не має жодних агресивних планів щодо членів НАТО та країн ЄС і говорить про "взаємні, колективні гарантії".

"Ми не виношуємо, президент про це чітко сказав, жодних агресивних планів щодо ні членів НАТО, ні членів Євросоюзу, готові письмово, в юридичному документі зафіксувати відповідні гарантії", - сказав він.

За словами російського міністра, Москва передала Сполученим Штатам власні пропозиції щодо "колективних гарантій безпеки", які передбачають, що Україна має стати "позаблоковою, нейтральною і без’ядерною державою".

Лавров також повторив погрозу, що будь-який європейський контингент в Україні Росія вважатиме "законною військовою ціллю".

Нагадаємо, вчора, 10 грудня, Лавров також заявляв, що Росія не збирається воювати із Європою.

Що передувало?

  • Напередодні зустрічі у Кремлі з американськими посланцями Стівеном Віткоффом і Джаредом Кушнером, Путін звинуватив європейські уряди у "саботажі мирного процесу". Він заявив, що вимоги Європи для Москви неприйнятні. Також Путін заявив, що "не прагне війни з Європою", але водночас пригрозив: "Якщо Європа хоче воювати, ми готові прямо зараз".
Топ коментарі
+41
- А чому письмово?
- А щоб було чим підтертися.
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
+32
Україні вже "гарантувала",скачи нах...смердюча, брехлива, цинічна паскуда.
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
+29
анекдот
показати весь коментар
11.12.2025 12:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
анекдот
показати весь коментар
11.12.2025 12:00 Відповісти
... так і каже - пісьмово...
показати весь коментар
11.12.2025 12:03 Відповісти
- Профсоюз пролетариев умственного труда! - Прошу нервных покинуть зал! воскликнул Остап.
показати весь коментар
11.12.2025 12:26 Відповісти
віксуйте документ в Будапешті
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
Україна це не Європа? - як він нас розділив
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
- А чому письмово?
- А щоб було чим підтертися.
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
Дебилы плять, в жопу себя засуньте свои бумажки
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
Україні вже "гарантувала",скачи нах...смердюча, брехлива, цинічна паскуда.
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
Так давно про цю гниду не було чути, думав, він вже здох. Але ні...
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
В них ***** збирається до 150 жити, а цим коням щось нюхати дає
показати весь коментар
11.12.2025 12:05 Відповісти
Оте нюхає...шо з чумадану
показати весь коментар
11.12.2025 12:08 Відповісти
Кінь вже спотикався, даремно не пристрелили вчасно.
показати весь коментар
11.12.2025 12:31 Відповісти
Гарантує і письмово з сургучною печаткою але тільки до моменту нападу.
показати весь коментар
11.12.2025 12:01 Відповісти
Я щось пропустив? Україна перебуває в якомусь блоці і має ЯЗ?
показати весь коментар
11.12.2025 12:02 Відповісти
Це вже просто не смішно!
показати весь коментар
11.12.2025 12:02 Відповісти
Європа імпотент
показати весь коментар
11.12.2025 12:03 Відповісти
А потім якийсь "історик" типу Мединського, почне читати лекції, що ніякої Європи ніколи не було і це взагалі "исконно русские земли"...
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
Що її ху...ло придумав
показати весь коментар
11.12.2025 12:06 Відповісти
У монгольському генштабі
показати весь коментар
11.12.2025 12:32 Відповісти
Просто скажуть,обстоятельства изменились
показати весь коментар
11.12.2025 12:09 Відповісти
Прєвєнтівна атвєтілі, у бульбашенки вусатого навіть карти є.
показати весь коментар
11.12.2025 12:34 Відповісти
Нагадування для "каня пєдального." Почитай Бісмарка ,що він каже про"расійскую пісаніну " і чого вона варта або не варта.
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
Не поширюйте ці казочки, бісмарк був прихильником рос.імперії!
показати весь коментар
11.12.2025 12:24 Відповісти
Ви що, не бачили в інтернеті цитат Бісмарка, які він неодноразово власноруч постив?
Ви неуважні!
показати весь коментар
11.12.2025 12:35 Відповісти
Gazeta.ua від 29.07.2008. Але якщо молоде історичне дарування "накопало " чогось альтернативного - мерщій в студію.
показати весь коментар
11.12.2025 12:43 Відповісти
террорист , с нарисованной мишенью на спине, собирается что то там "гарантировать"....
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
Ну так ну так - в нас подібний документ був . І це був не меморандум а договір - і його здається ***** підписувало . А ше раніше договір про ненапад на Польщу року так 1922 здається - і на Японію напали в 1945 році хоч договір був про ненапад і японці його дотримувалися , хоча підорас гітлер і просив їх в 1941 році напасти - і якби японці напали москву би взяли штурмом - бо війська які врятували москву призначалися для стримування Японії і були розміщені в Сибіру .
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
''Будь-який договір з москалями не вартує навіть паперу на якому він підписаний'' - Отто фон Бісмарк.
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
Брехня! Бісмарк такого не казав і не писав!
показати весь коментар
11.12.2025 12:25 Відповісти
ахахахаха, тупі кацапи думають шо їм хтось вірить до сих пір ))
показати весь коментар
11.12.2025 12:04 Відповісти
Рудий чорт Трумп "вірить", у нього іншого виходу немає.
показати весь коментар
11.12.2025 12:37 Відповісти
Є, він може не вірити, хоч в лапках, хоч без них. Банально і просто.
показати весь коментар
11.12.2025 15:11 Відповісти
Буде потім чим дупу під терти
показати весь коментар
11.12.2025 12:05 Відповісти
Бисмарк був абсолютно прав, коли говорив: жоден договір з Росією не коштує паперу, на якому він підписаний.

Так це коли було, коли ще не було ні ху...та,ні його обкуреної конячки
показати весь коментар
11.12.2025 12:05 Відповісти
))))))) О! І пиз...юк Трампло тепер скаже - нема чого вам боятися... кидайте Київ і в Танго...в кругове танггго.. Он кінь Лавров вже і балалаєчку налаштував.. Пахне тим що потягають за ніс Україну, поки Фіцики та Чморбани не виграють вибори в Німечинні Франції та у Велибританії... А може ще скоріше, в Україні щось нове придумаємо з Деркачем.... ....гейт
показати весь коментар
11.12.2025 12:06 Відповісти
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Украіні рашка вже гарантувала письмово захист по Будапештському меморандуму ,

І САМА ЖЕ НАПАЛА , ВКРАЛА КРИМ ЗЕЛЕНИМИ ЧОЛОВІЧКАМИ , А ПОТІМ РОЗВʼЯЗАЛА КРІВАВУ ВІЙНУ

А як ці цуки розстрілюють постійно військовополонених попирая усі міжнародні норми ‼️‼️‼️

Вбійте вже того питараса, лаврова ‼️‼️
показати весь коментар
11.12.2025 12:07 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2025 12:07 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2025 12:14 Відповісти
Пойду
What can I do
What can I do
Вод ки найду !
показати весь коментар
11.12.2025 12:56 Відповісти
Щоб було чим сраку підтерати!
показати весь коментар
11.12.2025 12:08 Відповісти
Фу! Бруднити сраку після туалету цими гарантіями, фу!
показати весь коментар
11.12.2025 15:10 Відповісти
нехай згорне в трубочку цей "документ" і засуне собі в дупу! жодному договору від цього смітника вірити не можна - перевірено сотнями років!
показати весь коментар
11.12.2025 12:09 Відповісти
https://www.youtube.com/@%D0%9B%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%A9%D0%B5%D1%80%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BA5%D1%89 @ЛенаЩербина-к5щ https://www.youtube.com/watch?v=FAvqM5KyrDY&lc=UgxYKcqtPuWgf6TeJwt4AaABAg&pp=0gcJCSIANpG00pGi 2 дня назад (изменено)

Росія це країна морально розклавшихся потвор.Яку сферу не копни там всі згризають один одного, що в родинах, що в сфері культури,не кажучі про політику, один одного здають, не народ, а дійсно лайно, як не крути.Вони можуть тільки видавати себе за ,,великих,, але коли розмова йде про гідність її у них немає.Якщо б була, то вони б не дозволили управляти собою таким дегенератам як Путін.Вони все ждуть ,що хтось за них зробить те, що потрібно зробити їм самим.Раби були, рабами і здихають
показати весь коментар
11.12.2025 12:23 Відповісти
А чи є ще хоча б одна держава яка вірить підерасії?
показати весь коментар
11.12.2025 12:09 Відповісти
А чому на лаврова досі нема справи у Гаазі? При цьому питарасі раша творила криваві ГЕНОЦІДи у Чечні, і Сирії, у Україні.
ЗЕЛЯ, ви там що, з МЗС та МВС , уфуіли ? Де засудження лаврова до довічного українськими судами?
показати весь коментар
11.12.2025 12:11 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2025 12:12 Відповісти
Это они так пытаются "отвязать" Европу от помощи Украине.
Чтобы они как Трамп могли "съехать", типа, что это не их война.
показати весь коментар
11.12.2025 12:12 Відповісти
Зараз дергнут ляльку Орбан - щоб пистел на весь світ

взагалі то треба зараз Орбан малювати з кривавими руками . Допомогти трошки оппозицііі в Угорщині . Незабаром вибори і обкладинки з кривавим орбаном на європейських ЗМІ не завадили б
показати весь коментар
11.12.2025 12:17 Відповісти
та до ***** ваші гарантії письмові і усні , з їбонутих спросу нєт
показати весь коментар
11.12.2025 12:15 Відповісти
так і напишуть "мамой клянусь"
показати весь коментар
11.12.2025 12:15 Відповісти
Ліквідація рашки сама надійна гарантія ненападу на Європу.
показати весь коментар
11.12.2025 12:15 Відповісти
показати весь коментар
11.12.2025 12:20 Відповісти
А україїна. Це що азія
показати весь коментар
11.12.2025 12:16 Відповісти
Так вони вже нам обіцяли не нападати, і документ навіть підписували.
Тепер на черзі Європа, Трумп натякнув другу вальодє що вже можна, і США не втручатимуться.
показати весь коментар
11.12.2025 12:41 Відповісти
відразу дипломати мають миттєво реагувати на цей висєр лошаді заявами про те, що подібне уже чули у 2008-му році псля нападу кацапів на Грузію на коли ху йло било себе в груди і клялося, що на Україну воно не збирається нападати, тому що поважає кордони, визнані усіма після розвалу совка. і до своїх заяв ці дипломати, політики мають прикріпити це відео, де ху йло робить цю заяву про ненапад на Україну. Тобто на весь світ зараз мають заявити і показати, що ху йло збрехав і тому віри йому ніякої не може бути. Кислиця, Сибіга, ОПа, вперед, працюйте.
показати весь коментар
11.12.2025 12:17 Відповісти
Так Ермак КАСТРУВАВ МЗС та поназначав туда стриптизерш та кухарів
робив все на благо раши
показати весь коментар
11.12.2025 12:19 Відповісти
Під повне схвалення нікчеми на посту Президента.
показати весь коментар
11.12.2025 12:43 Відповісти
Пішов ***** коняка
показати весь коментар
11.12.2025 12:23 Відповісти
Готуються, сцуки, будуть кошмарити Європу.
Скоріше б, бо нам якось самотньо тут всіх прикривати, поки європейці готуються до Різдва та нового року.
показати весь коментар
11.12.2025 12:24 Відповісти
А підписати у будапешті.
показати весь коментар
11.12.2025 12:28 Відповісти
Ахххахаха!!! Спонсор акції:
показати весь коментар
11.12.2025 12:31 Відповісти
Цей легендарний папір не створений для такого приниження. Він має йти за призначенням.
показати весь коментар
11.12.2025 15:06 Відповісти
"Надійність, перевірена сраками багатьох поколінь! Доторкнись до легенди!"
показати весь коментар
11.12.2025 15:26 Відповісти
Для Європи вага України в плані гарантій її безпеки можливо вже приблизно рівняється з вагою США. Вага Росії в цьому плані нульова, якщо не від'ємна.
показати весь коментар
11.12.2025 12:32 Відповісти
Приблизно?! По-моєму на сьогодні очевидно, що Україна єдиний реальний діючий гарант безпеки Європи. Нажаль. США підуть з Європи швидше, ніж з Афганістану.
показати весь коментар
11.12.2025 15:04 Відповісти
"нібито готова "письмово, в юридичному документі" це зафіксувати"

потом скажут что мы тут ни причем, это всё ленин придумал
показати весь коментар
11.12.2025 12:32 Відповісти
...Ви вже підписали Будапештський і що, зупинило?
показати весь коментар
11.12.2025 12:33 Відповісти
Коняка, не сміши людей!!!
показати весь коментар
11.12.2025 12:44 Відповісти
Не надейтесь на подписанные вами с русскими иезуитские соглашения, якобы вас оправдывающие. Они не стоят той бумаги, на которой написаны.
показати весь коментар
11.12.2025 12:44 Відповісти
Їпать - ото кінь висрав какаху!
показати весь коментар
11.12.2025 12:44 Відповісти
Зарікалася свиня жолудів не їсти, а вовк поклявся стати вегетаріанцем.
показати весь коментар
11.12.2025 12:46 Відповісти
І будуть європейці носити по Європі теє "пісь-мо", як чудотворну ікону...
показати весь коментар
11.12.2025 12:48 Відповісти
Значить гарантія нападуть!
показати весь коментар
11.12.2025 12:49 Відповісти
В меня ентих гарантиев, ... бери, бери, я себе еще нарисую!
показати весь коментар
11.12.2025 13:12 Відповісти
один вже віт гітлера з папірчиком прилітав. в 1938-му році.
І що було далі- всі знають.
показати весь коментар
11.12.2025 13:14 Відповісти
А я їм, весь такий і говорю, - Росія готова письмово гарантувати ненапад на Європу - .

показати весь коментар
11.12.2025 13:17 Відповісти
ДЕБІЛ рашистський: вам мразям НІХТО НЕ ВІРИТЬ, В УСЬОМУ СВІТІ
показати весь коментар
11.12.2025 13:28 Відповісти
Кобила зовсім стара стала. Пора підкови здирати. Хто повіритть в цю кремлівську мульку?
показати весь коментар
11.12.2025 13:40 Відповісти
🤣🤣 расія і письмові гарантії - це оксюморон, когнітивний дисонанс, парадокс. А потім коли нападуть, то що «СВО»? «звільнення від террористичних угрупувань мігрантів»? «Миротворча місія по встановленню безпеки в країнах НАТО»?
показати весь коментар
11.12.2025 15:00 Відповісти
А шо, так можно было?!
показати весь коментар
11.12.2025 15:06 Відповісти
Во втирає! Хто ж може вам повірити,Уіткофф?Скажи ще :"Зуб даю!Вєк волі нє відать"
показати весь коментар
11.12.2025 17:19 Відповісти
Вже неприховано знущаються з європейців
показати весь коментар
11.12.2025 22:45 Відповісти
Повірив москалеві на квит.
Т. Г. Шевченко
показати весь коментар
11.12.2025 22:58 Відповісти