9745 відвідувачів онлайн

Віткофф та Кушнер вже прибули до Берліну для переговорів із Зеленським, - Associated Press

віткофф,кушнер

Спеціальний посланець США Стів Віткофф та зять президента США Джаред Кушнер прибули до Берліна для переговорів із Володимиром Зеленським щодо мирного плану.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Associated Press.

Що обговорюватимуть?

За даними видання, предметом обговорення, імовірно, буде узгодження позицій України та США. 

Очікується, що на зустрічі будуть присутні канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, президент Франції Емманюель Макрон і прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер.

Більше подробиць на цю хвилину не відомо.

Що передувало?

  • Раніше ЗМІ повідомили, що Віткофф і Кушнер проведуть переговори із Зеленським та лідерами ЄС у Берліні.
  • Раніше повідомлялося, що у суботу, 6 грудня, президент Володимир Зеленський провів двогодинну телефонну розмову з радниками Дональда Трампа Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
  • Розмова була зосереджена на питаннях територій та безпекових гарантіях для України.

віткофф та кушнер

Топ коментарі
+14
ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ США і вперше за 500 років - посада ЗЯТЬ. Це навіть не клоунада, це гірше, пародія на все. Гумореска
показати весь коментар
14.12.2025 12:43 Відповісти
+6
Солодка парочка
показати весь коментар
14.12.2025 12:38 Відповісти
+6
А шо це за перемовини президента з якимось зятем та ігркном у гольі? Цe новий тренд світовой дипломатії? Наступнимимабуть будуть садівник з Мар а Лаго та районий водій мулососа.
показати весь коментар
14.12.2025 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Етнічні білоруси вирішують долю України...
показати весь коментар
14.12.2025 12:37 Відповісти
Білоруси?!
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
Білоруські євреї, якщо точніше.
показати весь коментар
14.12.2025 12:44 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2025 12:53 Відповісти
В останній час ситуація в Україні і навколо України порівнюється з Мюнхенською угодою за авторством Чемберлена.
Це відверта брехня і маніпуляція:
1) Мюнхенська угода була укладена до великої війни, з метою запобігти початку цієї війни, в той час, коли тепер планують заключити сепаратну змову під час війни, на четвертому її році.

2) політичні діячі ще не знали істинну суть Гітлера, його алгоритм дій, його плани, рівень моральнгого падіння, адже на той час Гітлер здійснив тільки аншлюс Австрії, в той час, як всім у світі вже абсолютно ясно, хто такий Пуйло- брехливий мерзотник, з повністю відсутніми моральними принципами.

3) Чемберлен зробив помилку, але щиро хотів запобігти початку великої війни. Трамп же цілком свідомо хоче продати Україну Пуйлу і заробити на цьому особисто для себе і своїх жидів Віткоффа і Кушнера багато мільярдів долларів, ставлячи свій шкурний інтерес вище від інтересів України і США.

Тобто, теперішні політики, які хочуть проштовхнути аналог Мюнхенської змови, незрівнянно нижчі, мерзенніші за своїми моральними принципами ,від Чемберлена, який щиро хотів уникнути великої війни. Дуже жаль , що в США Конгрес і Сенат так в'яло реагують на дії Трампа і його збіговиська.
показати весь коментар
14.12.2025 17:06 Відповісти
Те , що ********** Трамп з небезкорисливою допомогою своїх холуїв Віткоффа і Кушнера більше нагадує друге Комп'єнське перемир'я від 22 червня 1940 року, коли гітлерівська Німеччина прийняла капітуляцію Франції, ніж Мюнхенську угоду.
показати весь коментар
14.12.2025 17:26 Відповісти
Солодка парочка
показати весь коментар
14.12.2025 12:38 Відповісти
Куми, зяті, свати, дружбани-бариги.
Як в Україні
показати весь коментар
14.12.2025 13:21 Відповісти
Про що можна домовлятись з паРашою? ПаРаша розуміє тільки Томагавки. Зброя, яку Штати збираються утілізовувати і заміщати на нову, доречі.
показати весь коментар
14.12.2025 12:40 Відповісти
А чого не в штатах ? Умеров багато розказав у ФБР мабуть )
показати весь коментар
14.12.2025 12:41 Відповісти
Гнати сцяними ганчірками обох.
показати весь коментар
14.12.2025 12:42 Відповісти
Там і всіх трьох не мішало б...
показати весь коментар
14.12.2025 12:54 Відповісти
Вангую, буде - "Український - сдавайся. Ми надамо вам американський харантія якщо що....."
показати весь коментар
14.12.2025 12:42 Відповісти
ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ США і вперше за 500 років - посада ЗЯТЬ. Це навіть не клоунада, це гірше, пародія на все. Гумореска
показати весь коментар
14.12.2025 12:43 Відповісти
У нас та у параші тампон навчився
показати весь коментар
14.12.2025 13:23 Відповісти
А шо це за перемовини президента з якимось зятем та ігркном у гольі? Цe новий тренд світовой дипломатії? Наступнимимабуть будуть садівник з Мар а Лаго та районий водій мулососа.
показати весь коментар
14.12.2025 12:45 Відповісти
Який президент така й дипломатія...
Маєм те, що маєм...
показати весь коментар
14.12.2025 12:55 Відповісти
Невістка і син сусідки
показати весь коментар
14.12.2025 13:27 Відповісти
Будуть ультимативно вимогати виконати умову пуйла по виводу ЗСУ з Донецької області та підписати капітуляцію.
показати весь коментар
14.12.2025 12:48 Відповісти
На мой взгляд - эти два чмошника
Самые подходящие для того
Чтобы перетереть с Зеленским
Они говорят на одном жаргоне
показати весь коментар
14.12.2025 12:48 Відповісти
"Ей! Двоє із ларца - одінакови с ліца!" (с)
показати весь коментар
14.12.2025 13:30 Відповісти
И ВОВОЧКА с ними - в самый раз!!!!!!
Прелестный мультик!
Дякую, что напомнили!
показати весь коментар
14.12.2025 13:35 Відповісти
Віткофф і Кушнер? :
https://www.youtube.com/watch?v=UJ84I0iKd_s

показати весь коментар
14.12.2025 13:42 Відповісти
Дякую!!!!!!!!
показати весь коментар
14.12.2025 14:52 Відповісти
Зеленський повинен прислати свого зятя ну або внучатого племінника та свого колегу по цеху, поручіка Ржевського.
показати весь коментар
14.12.2025 12:48 Відповісти
Хоч зятю й 20 рочків, молочко мама під носиком не дотерла ще, та в Європі з коханою донею тусить, але ...чи й не вища математика! все зробить, і переговори, й селфі
показати весь коментар
14.12.2025 13:31 Відповісти
Агрохімія підійшов би, такий же торгаш.
показати весь коментар
14.12.2025 13:02 Відповісти
скоріше аферист, це на його морді намальовано
показати весь коментар
14.12.2025 13:46 Відповісти
А хто такі ці два щоб зустрічатися з Зеленським?
показати весь коментар
14.12.2025 13:03 Відповісти
Украина в составе своей делегации должна отправить Саньку Трухина, и Ромку Насырова.
показати весь коментар
14.12.2025 13:42 Відповісти
Переговори в форматі Три Жи
показати весь коментар
14.12.2025 13:57 Відповісти
Випаз морди зятька надихає:

показати весь коментар
14.12.2025 13:58 Відповісти
Вау!
Это класс!
показати весь коментар
14.12.2025 14:53 Відповісти
Кацапи знову повторюють ультиматум до всього НАТО щодо кордонів до 97-го року як одну з умов для припинення війни проти нас. Так не має бути, ми не маємо віддуватись і гинути за все НАТО!
показати весь коментар
14.12.2025 17:15 Відповісти