3713 відвідувачів онлайн

Пєсков назвав "безвідповідальною" заяву Рютте щодо війни НАТО з РФ: не розуміє, про що говорить

Пєсков про слова Рютте

Заява генерального секретаря НАТО Марка Рютте про підготовку до війни з Росією є безвідповідальною.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це пише Reuters.

Так, зазначається, що Кремль неодноразово відкидав заяви НАТО та деяких європейських лідерів про те, що РФ планує атакувати члена НАТО, як "нісенітницю", яку європейські лідери використовують для розпалювання антиросійської істерії.

"Це схоже на заяву представника покоління, яке зуміло забути, якою насправді була Друга світова війна", – сказав речник Кремля Дмитро Пєсков журналісту державного телебачення Павлу Зарубіну.

"Вони не розуміють, і, на жаль, пан Рютте, роблячи такі безвідповідальні заяви, просто не розуміє, про що говорить", – додав Пєсков.

Що передувало?

  • Раніше генеральний секретар НАТО Марк Рютте попередив країни Альянсу про необхідність готуватися до "масштабу війни, оскільки НАТО є наступною ціллю Росії після України.
  • Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що генеральний секретар НАТО Марк Рютте "розпалює військову напругу" після його висловлювання про те, що країни Альянсу можуть стати наступною ціллю Росії.
Топ коментарі
+19
Ми й на Україну не нападали добавив Лавров
показати весь коментар
14.12.2025 16:01 Відповісти
+13
Рузкіе які погрожують Парижу і Лондону ядерним ударом, які убили в Лондоні Литвиненка радіоактивними матеріалами які розсипали повсюди, які травили в Англії людей розказують щось там?
показати весь коментар
14.12.2025 15:59 Відповісти
+10
Ми вабщє нє панімаєм о чьом он??? Ми??? Напасть на Європу??? Ми всєгда только защіщаємся! На нас всє нападают!
показати весь коментар
14.12.2025 15:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ми вабщє нє панімаєм о чьом он??? Ми??? Напасть на Європу??? Ми всєгда только защіщаємся! На нас всє нападают!
показати весь коментар
14.12.2025 15:57 Відповісти
Для історії людства 4 роки, десять років, двадцять років - це миттєвість...
Саме так - миттєво остаточно розвалиться колишня імперія Романових що ще животіє в так званій росії.
За десять, двадцять років мало хто згадає хто такий піськов чи ліліпут, хіба що історики Китайської Академії Наук підкажуть
показати весь коментар
14.12.2025 20:11 Відповісти
Рютте ше мал і глуп і нє відал больших ***** - я в цьому дока - піськов
показати весь коментар
14.12.2025 15:58 Відповісти
''Включив окуня''
показати весь коментар
14.12.2025 15:58 Відповісти
Рузкіе які погрожують Парижу і Лондону ядерним ударом, які убили в Лондоні Литвиненка радіоактивними матеріалами які розсипали повсюди, які травили в Англії людей розказують щось там?
показати весь коментар
14.12.2025 15:59 Відповісти
Ми й на Україну не нападали добавив Лавров
показати весь коментар
14.12.2025 16:01 Відповісти
І розчулено висякався
показати весь коментар
14.12.2025 16:03 Відповісти
І поклав **й на "устафф оон".

На що гуттеріш сказав "О, да, да, гаспадін!"
показати весь коментар
14.12.2025 16:07 Відповісти
Наклав купу на стіл голови.
показати весь коментар
14.12.2025 16:37 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=CcUyRF86B28&t=2s
показати весь коментар
14.12.2025 16:06 Відповісти
Усі війни шо починае мордор тіки " шобынебылавайны"
показати весь коментар
14.12.2025 16:02 Відповісти
Так, професіонал з академічною освітою, бездоганною репутацією, яким є Рютте, не знає, про що говорить, а долбойоб - неук, без репутації (це ще м'яко) піськіа знає, про що говорить. 😏 І сміх, і гріх.
показати весь коментар
14.12.2025 16:05 Відповісти
Хай мєдвєдєв ядерною дубинкою наб'є рило піськову за слабкодухість.
показати весь коментар
14.12.2025 16:05 Відповісти
В вас ж, кацапідри, по словах вашего х.йлосцаря вже років з п'ять як йде війна з НАТО, це НАТО тільки почало к війні з вами готуватися(нарешті зрозуміли). Так що не кизді піськоголовий кремлівський холуй, все одно ніхто вам не вірить крім ваших лапотних лишнехромосомників.
показати весь коментар
14.12.2025 16:06 Відповісти
уявіть, як русня буде сцятися, якщо Україна створить ядерну зброю, ще й розмістить її в країнах Балтії.
показати весь коментар
14.12.2025 16:08 Відповісти
Рютте робить правильні висновки, росія є фашистська держава.Рашизм це нова реінкарнована форма фашизму .Президент Ічкерії Дудаєв передбачив це і називав це русізмом.Прем'єр Черчиль сказав,що "майбутні фашисти будуть називати себе антифашистами."
Новим гітлером став путін,правильно путлер,а по нашому ху...ло.Це болотний фюрер.
показати весь коментар
14.12.2025 16:08 Відповісти
Це не "русізм" а рашизм.
показати весь коментар
14.12.2025 18:26 Відповісти
Піськов має рацію. Заявляють вони вже 4-й рік, але й досі закривають аеропорти через "невідомі повітряні кулі та безпілотники".
показати весь коментар
14.12.2025 16:13 Відповісти
Якщо цап не бреше,потикайте його дрючком,чи він живий.
показати весь коментар
14.12.2025 16:21 Відповісти
Так русня же постоянно визжит что они воюют с НАТО 🤔
показати весь коментар
14.12.2025 16:39 Відповісти
Пєсков виявився вихідцем зі https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu-pradid-ta-prababa-peskova-prisluzhuvali-leninu-ta-krupskiy-a-batki-vochevid-pratsyuvali-na-kdb-roszmi#goog_rewarded шпигунської родини з більшовицьким минулим.
показати весь коментар
14.12.2025 16:41 Відповісти
Головне,що і Рютье і Піськов підтримують Хамаз і Хізбалу!! Як і ООН у своїх резолюціях. А ті заяви - до дупи....що одного,що другого...
показати весь коментар
14.12.2025 17:16 Відповісти
Ясна річ що безвідповідальна, після цього піськову дві валізи ху...ла вилизувати прийшлось
показати весь коментар
14.12.2025 17:34 Відповісти
брехлива рашистська курва.Безвідповідальними .потворо.були заяви рашистських злочинців про ненапад на Україну...ідіть же накуй туди звідкілля Ви ,сучі діти ,повилазили, в пекло...
показати весь коментар
14.12.2025 17:54 Відповісти
"Це схоже на заяву представника покоління, яке зуміло забути, якою насправді була Друга світова війна"
То є так. Сумно, але то є так.
Це дійсно заява представника покоління, яка вже забула, якою насправді була Друга світова війна.
Насправді! Люто плюсую!
Це покоління навіть не дивилось наскрізь совковий "Тегеран-43", та не знає нічого про "Ялтинську конференцію", вже геть забуло про Варшавський договір (та його справжній зміст), та багато-багато-багато "дрібниць" (на кшталт УПА), які звісно противечать концепції ООН, яка наївно полязає в тому, що "всі-всі-всі, хто є на землі, нам дуже потрібні, великі й малі". Й про ще одну цитату з цього мультика: "На всіх-всіх-всіх тримається світ, про це забувати ніколи не слід"...
показати весь коментар
14.12.2025 18:10 Відповісти
Кацапи, так ви воюєте з НАТО, чи ні?
показати весь коментар
14.12.2025 18:31 Відповісти
Ось тобі й на. А хто 11 років верещав що Сосія воює з НАТО? А хто обстрілював дронами і ракетами країни НАТО? А хто проводив диверсії і теракти на території країн НАТО? Все на що може сциклива Сосія це це підло бити зі спини, а потім верещати що вона не збиралась воювати
показати весь коментар
14.12.2025 18:36 Відповісти
ась????чо там письков бубнит???грит шо дебил???
показати весь коментар
14.12.2025 20:45 Відповісти
"Це схоже на заяву представника покоління, яке зуміло забути, якою насправді була Друга світова війна", - сказав речник Кремля Дмитро Пєсков - якщо московіти вигадали собі альнернативну історію - де пуйло лень не особисто гітлера загнав, то це проблеми московітів - умовного піськова коли вішатимуть, то ніхто не буде цікавитись його роздумами з приводу другої світової