8981 відвідувач онлайн

Перемовини між українською та американською делегаціями тривали п’ять годин і продовжаться 15 грудня (оновлено)

перемовини

Перемовини між делегаціями України та США, які відбуваються в Берліні, продовжаться у понеділок, 15 грудня. Конкретні пропозиції, які розглядаються, наразі не розголошуються.

Про це пише німецьке видання Handelsblatt, інформує Цензор.НЕТ.

США "визнали перспективи успіху" 

Як зазначає видання, США "попередньо визнали перспективи успіху" у берлінських перемовинах, про що свідчить факт, що президент Дональд Трамп направив делегацію до Німеччини.

Водночас Москва "ставиться до переговорів з підозрою".

Радник Путіна із зовнішньої політики Юрій Ушаков перед початком переговорів у Берліні заявив, що внесок європейців та України в "мирний план" Дональда Трампа "навряд чи буде конструктивним".

Видання підкреслює, що скепсис щодо намірів Кремля посилюється діями російської армії. Зокрема, 14 грудня, напередодні переговорів, РФ завдала ударів по Запоріжжю.

Оновлення

Згодом "Суспільному" повідомили в Офісі президента України, що перемовини між українською та американською делегаціями в Берліні тривали понад п'ять годин. Сторони домовились продовжити роботу завтра зранку.

Інші деталі наразі невідомі.

Перемовини у Берліні

Топ коментарі
+17
Краснов та його банда змушють Україну капітулювати. )(уй вам в дупу, а не Україна.
показати весь коментар
14.12.2025 21:33 Відповісти
+8
Тікай з США, там якийсь Краснов править. Ти ж як принципова людина так і зробиш правда?
Хоча вже майже рік, як він править, а ти ще там... Це багато (не дуже гарного) про тебе говорить.
показати весь коментар
14.12.2025 21:41 Відповісти
+7
Хто такий умеров, який очолював делегацію і домовлявся з амерами??? Ця падла і вся його сім'я знаходяться в Америці, там його власність.
То чиї інтереси він буде захищати???
Питання риторичне...
показати весь коментар
14.12.2025 22:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ненаговорились - завтра зять скаже шо Зеля не йде до рук - тай по всьому
показати весь коментар
14.12.2025 21:19 Відповісти
і буде знову тиск через "Чебурека" на "Портрєт" (ФБР)
показати весь коментар
14.12.2025 21:28 Відповісти
а 16 почнут *********
показати весь коментар
14.12.2025 22:17 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2025 21:41 Відповісти
А у тебе клоун зрадник! Куди ти тікаєш? Чи ти з окопу пишеш?
показати весь коментар
14.12.2025 21:46 Відповісти
А може я з ОП пишу🤣? Тому не свисти тут, бо запрошу екстрадицію, твою і твого друга Олега)))
показати весь коментар
14.12.2025 21:49 Відповісти
Як що хто і свистить тут, то це ти
показати весь коментар
15.12.2025 00:51 Відповісти
він пише з палаючего танку на спині вбитого товариша
показати весь коментар
14.12.2025 22:38 Відповісти
Тобі б закрити свого брудного рота і не писати про такі речі, особливо сидячи на соціалці на шиї в німців.
показати весь коментар
14.12.2025 22:55 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2025 16:12 Відповісти
Висновок: Події 12-13 грудня _2024_ року оголили критичну вразливість-
показати весь коментар
14.12.2025 23:17 Відповісти
дякую. Виявляється, не все виправив Вибачте.
показати весь коментар
15.12.2025 00:09 Відповісти
Секрети Полішинеля нарешті розкриті це ще не згадали що чебурек - громадянин рашки і туреччини - не чужих для "конфлікту" країн.
показати весь коментар
15.12.2025 01:03 Відповісти
Ну і що, багато написано і толку з того. Що можна сказати, ********* європейці і досить, а тепер пора взятись до розуму і направити свої війська до України. В Україні не те, що герої, а українці закінчуються і слова рютте, щоб посилити мобілізацію ні до чого не приведуть, 55+ війну виграти не можуть. А блатних броненосців, тилових щурів військових і різних не навчених, зі зброєю, як не мобілізували так і не мобілізують
показати весь коментар
15.12.2025 07:20 Відповісти
що там переливати з пустого в порожнє?
показати весь коментар
14.12.2025 21:46 Відповісти
Все эти пустые бессмысленные переговоры в Вашингтоне, в Маймами, в Лондоне, в Берлине - это толчение воды в ступе.

Трампу и оркам нужны не переговоры, а капитуляция Украины. Но, капитуляции не будет: будет всемирное позорище Трампа и орков, которые будут 2 года тупо штурмовать Славянско-Краматорскую агломерацию...
показати весь коментар
15.12.2025 11:32 Відповісти
Якіх вам ще драфтів не хватає .
показати весь коментар
14.12.2025 22:10 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2025 22:14 Відповісти
Переговоры для Украины закончатся ничем, но Зеленский уже посдавал большую часть позиций, т.е. капитулировал по ним: согласие на сокращение ВСУу, Выборы во время войны и неизвестно что еще. Путину осталось дожать совсем немного. Зеленский обязан дать подробный отчет перед парламентом о ходе переговров, иначе за спиной всего народа зеленые сдадут страну. Надеюсь, что военные не допустят капитуляции
показати весь коментар
14.12.2025 22:34 Відповісти
Хто такий умеров, який очолював делегацію і домовлявся з амерами??? Ця падла і вся його сім'я знаходяться в Америці, там його власність.
То чиї інтереси він буде захищати???
Питання риторичне...
показати весь коментар
14.12.2025 22:35 Відповісти
ФБР - це структура, яка займається "криміналом" чисто ВСЕРЕДИНІ США... Сумніваюся, що ініціатива зустрічі, надходила від Умерова... Скоріш всього, з ним зустрілися і показали деякі документи, та "пояснили", що його "шашні", в США, їм відомі...
показати весь коментар
14.12.2025 23:42 Відповісти
Шашні відомі, то звісно. І вмкористовують вони свою обізнаність у цьому питанні, на користь США, вірніше зараз - на користь кишені трумпа та його сімейства, бо саме наповненням своєї кишені, другу каденцію, займається трумп, а ненакористь України.
показати весь коментар
15.12.2025 13:10 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2025 22:39 Відповісти
Рыжий недоумок в понедельник опять будет трындеть об очень успешных переговорах, а больших шансах что Пу будет доволен и так далее тому подобное.
показати весь коментар
14.12.2025 23:28 Відповісти
Рыжий недоумок уже в такой степени маразма, что не различает воскресенье и понедельник... Он в полдень уже ни хрена не помнит, что говорил утром в 10 часов. Думаю, что уже и мотню забывает застёгивать после писсуара...
показати весь коментар
15.12.2025 11:35 Відповісти
"Пономаря, який він зробив на підставі" ... ну і Х на всіх блогерів. нашо сюди постити висери якогось когось?
показати весь коментар
15.12.2025 13:28 Відповісти