11299 відвідувачів онлайн

68% читачів Цензор.НЕТ проти виборів під час війни, - опитування

Чи потрібні вибори під час війни

Цензор.НЕТ провів анонімне опитування серед читачів на тему можливості проведення виборів до закінчення війни.

"Чи варто проводити вибори в Україні до закінчення війни?", - поставила питання наша редакція.

Голосування відбувалося у нашому телеграм-каналі. У ньому взяли участь понад 13 тисяч осіб.

Результати

68% читачів висловилися категорично проти проведення виборів до закінчення війни. 

Водночас 19% читачів вважають, що вибори слід провести якомога швидше.

Ще 13% читачів не визначилися з позицією щодо необхідності проведення виборів в Україні найближчим часом.

вибори скрін

Питання виборів

Нагадаємо, після відповідних сигналів від партнерів в Україні заговорили про можливість проведення виборів у країні під час війни.

Зокрема, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має провести вибори.Своєю чергою, Зеленський відповів, що готовий до цього.

За даними КМІС, лише 9% українців підтримують вибори під час повномасштабної війни.

Нагадаємо, рівень довіри до президента Володимира Зеленського майже не змінився від початку жовтня.

Топ коментарі
+17
ну тоді я ті 19%
показати весь коментар
16.12.2025 12:16 Відповісти
+13
там якщо перевірити, то виявиться що то боти голосували.
показати весь коментар
16.12.2025 12:18 Відповісти
+9
"я теж проти виборів під бомбами" - це в Бундесі?
показати весь коментар
16.12.2025 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ні
показати весь коментар
16.12.2025 11:59 Відповісти
А як провести вибори на окупованих територіях, на передку, за кордоном? А просто - Фйодоров намалює їхнє голосування в Дії.
показати весь коментар
16.12.2025 12:00 Відповісти
А як зе став президентом?
показати весь коментар
16.12.2025 13:10 Відповісти
На чесних виборах, які забезпечив Петро Олексійович із своєю командою. Це були дійсно демократичні, чесні вибори за весь час незалежності. А от кого навибирали, того і терпіть тепер. І нічого вимагати коли йде війна, це буде ще одна дурість. Одну зробили в 2019-му, тепер вимагають ще одну.
показати весь коментар
16.12.2025 14:03 Відповісти
То тепер взагалі виборів не робити?
показати весь коментар
16.12.2025 18:18 Відповісти
ну тоді я ті 19%
показати весь коментар
16.12.2025 12:16 Відповісти
температуру поміряй !
показати весь коментар
16.12.2025 12:18 Відповісти
ну тоді ти видно за здачу територій та зе міндічів.
показати весь коментар
16.12.2025 12:22 Відповісти
тоді видно, що це тобі не допоможе .
показати весь коментар
16.12.2025 15:21 Відповісти
там якщо перевірити, то виявиться що то боти голосували.
показати весь коментар
16.12.2025 12:18 Відповісти
зараз подивимося в коментах які прапорці у потужних незламістів
показати весь коментар
16.12.2025 12:22 Відповісти
На мою думку вибори зараз - це просто легитимізація Зєлі ще на 5 років. І всі ті, хто зараз топлять за вибори в розрахунку шо "Зараз Х прійдьот - порядок навєдьот" знову будуть в великому обломі. Як завжди .
показати весь коментар
16.12.2025 12:18 Відповісти
Хіба вибори щось змінять? путєн злякається і відступить? Чи ракет у нас зразу стане в десять разів більше? Ні. Тільки пару мільярдів мінус з казни.
показати весь коментар
16.12.2025 12:29 Відповісти
Якби у нас була нормальна влада то і путін відступив би і ракет у нас було б в 10 разів більше і крали б в десятки раз менше. Але як показав 2019рік вибори майже нічогоне змінять, тому що біомаса або вибере знову найпотужнішого, або обере щось подібне
показати весь коментар
16.12.2025 13:26 Відповісти
То до цього і путєн відступав і ракети були?)
показати весь коментар
16.12.2025 13:28 Відповісти
я теж проти виборів під бомбами ,але я як і багато інших ,хочемо відставки цього поца🤡 говнокомандуючого ...
показати весь коментар
16.12.2025 12:33 Відповісти
"я теж проти виборів під бомбами" - це в Бундесі?
показати весь коментар
16.12.2025 12:45 Відповісти
А що Німеччина під бомбами? Шановна, вам може не подобаться що завгодно але поважайте вибір німецької нації! Вони зробили вибір і їм вирішувати якого поца в головнокомандувачі країни.
показати весь коментар
16.12.2025 12:47 Відповісти
пішов нах... ...ти чудово розумієш хто в Україні говнокомандуючий ...
показати весь коментар
16.12.2025 13:11 Відповісти
Так ви, мадам, хамло! Та й, мабудь, не мадам)
показати весь коментар
16.12.2025 14:42 Відповісти
пан мабудь бревно , у своєму оці недобачає...
показати весь коментар
16.12.2025 15:22 Відповісти
Я проти виборів під час війни.
показати весь коментар
16.12.2025 12:50 Відповісти
Вибори зачекають, а от відсторонення від посад та справедливий суд потрібен ще вчора.
Поки при владі голобородько та його зелене оточення хабарників та мародерів, про позитив на фронті можна забути.
показати весь коментар
16.12.2025 14:08 Відповісти
так вибори це ризик з усіх боків ,а відставка для кабміну та всієї ОПи 🤡 ,це правильне рішення ,тому коли пишуть за відставку ,боти починають йорзати ..