10551 відвідувач онлайн

Новий глава МВС Чехії Метнар наказав зняти прапор України з будівлі міністерства

МВС Чехії

З будівлі Міністерства внутрішніх справ Чехії зняли український прапор. Відповідне розпорядження видав новий очільник відомства Любомир Метнар.

Про це пише портал Novinky, інформує Цензор.НЕТ.

Прапор України зняли

За словами речника чеського МВС Ондржея Кратошки, новий міністр наказав зняти український прапор з будівлі міністерства внутрішніх справ Чехії.

"Міністр внутрішніх справ вирішив, що перед входом до будівлі міністерства будуть вивішені чеський прапор і прапор Європейського Союзу. Прапори інших держав, як сьогодні, наприклад, словацький, будуть вивішуватися з нагоди важливих державних візитів, знаменних річниць тощо",- розповів речник.

Символ солідарності

Видання нагадує, що прапори України були вивішені на громадських будівлях Чехії як символ солідарності з Україною, яка у 2022 році зазнала повномасштабного вторгнення Росії.

Втім партії новоствореної чеської коаліції вже під час передвиборчої кампанії давали зрозуміти, що хочуть це змінити.

Що передувало

  • У четвер, 6 листопада, новий спікер нижньої палати парламенту Чехії Томіо Окамура наказав зняти з будівлі уряду прапор України, який майорів там з 2022 року на знак солідарності.
  • Політик похизувався вчинком. Лідер правопопулістської партії SPD показав, як тримає драбину для чоловіка, який знімає прапор України з фасаду парламенту Чехії.
Топ коментарі
+8
Чехи обирали депутатів для себе, а не для сусідньої країни , нам ніхто нічим не зобов'язаний
показати весь коментар
17.12.2025 17:26 Відповісти
+6
коротка па'ять вже забули 1968
показати весь коментар
17.12.2025 17:25 Відповісти
+4
У кожної країни свої пріорітети. І їх потрібно поважати. Коли Україна не поважає власні символи, коли купа антиукраїнських сил і держава не реагує, то що хотіти від інших країн, хлопці приземліться до землі!
показати весь коментар
17.12.2025 17:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Понаобирають покидьків та сволоту. Що коїться з цим світом?
показати весь коментар
17.12.2025 17:21 Відповісти
Чехи обирали депутатів для себе, а не для сусідньої країни , нам ніхто нічим не зобов'язаний
показати весь коментар
17.12.2025 17:26 Відповісти
73% не привикли до відповідальності
показати весь коментар
17.12.2025 17:27 Відповісти
Тобто солідарності з Україною в зв'язку з нападом кацапні немає. Ну вибрали для себе, так вибрали.
показати весь коментар
17.12.2025 17:35 Відповісти
.. ще пару ..трійку ..корупційних скандалів... і ще більше відвернуться. Західна преса все викладає... Більше навіть..ніж у нас. У бельгійському Брюгге.. три роки прапори України майоріли. Теж зняли... У польському Любліні зняли... Чехи зняли... НАБУ можливо і мовчить..бо якщо викласти корупцію у МО з часу Резнікова... та Умерова... а ще й самого найвеличнійшого.... то зовсім невесело буде.
показати весь коментар
17.12.2025 20:51 Відповісти
У кожної країни свої пріорітети. І їх потрібно поважати. Коли Україна не поважає власні символи, коли купа антиукраїнських сил і держава не реагує, то що хотіти від інших країн, хлопці приземліться до землі!
показати весь коментар
17.12.2025 17:24 Відповісти
Та й пофіг, їх країна і їм вирішувати які прапори вішати.
Особисто мені взагалі фіолетово і мене це ніяк не задіває
показати весь коментар
17.12.2025 17:24 Відповісти
Це означає, що вони тепер підтримують знищення України ******.
вам це теж фіолетово?
показати весь коментар
17.12.2025 17:36 Відповісти
Можна хоч одну цитату від представників нової влади що вони підтримують *****? Чи знятий прапор України з будівлі в Чехії якось допоможе рашкі нас перемогти?
показати весь коментар
17.12.2025 17:49 Відповісти
Ультраправий премʼєр Бабіш все сказав. Шукайте його цитати самостійно. Він проти допомоги та підтримки України, звичайно, що нашого прапору у Чехії ніде не буде.
показати весь коментар
17.12.2025 20:28 Відповісти
Дивний висновок.
показати весь коментар
17.12.2025 20:12 Відповісти
Турист і його міньдічі зганьбили все що можна
показати весь коментар
17.12.2025 17:24 Відповісти
коротка па'ять вже забули 1968
показати весь коментар
17.12.2025 17:25 Відповісти
Может этот советский танкист украинец? И шо?
показати весь коментар
17.12.2025 17:59 Відповісти
Ні, всі були бурятами. Через зріст 😂
показати весь коментар
17.12.2025 20:14 Відповісти
Вполне логичный шаг. Какое отношение имеет Украина к Чехии??
Это так же нелепо как флаги ЕС на зданиях органов власти в Украине.
показати весь коментар
17.12.2025 17:27 Відповісти
Чому це - нєлєпо ?? Це звичайний символічний жест . Знак того що Україна цінує і поважає Європейський союз . Що ж тут такого - нєлєпого ??
показати весь коментар
17.12.2025 17:33 Відповісти
Та він не тямить,що пише.
показати весь коментар
17.12.2025 17:36 Відповісти
А ви підніміть прапор США при вході в будівлю поліції, і фото відправте в популярні ЗМІ штатів. Реакція вас може неприємно здивувати.
показати весь коментар
17.12.2025 20:17 Відповісти
Дійсно логічно ... раніше були солідарні з Україною, а тепер прийшли інші люди, яким та солідарність похрєн
показати весь коментар
17.12.2025 17:36 Відповісти
Дійсно логічно... раніше у воєнкомати стояли черги... люди з закордону все що могли везли для ЗСУ...допомога йшла безперервно... А тепер черги 18- 23 на кордоні... плавіці через Тису... яйця по 17... міндичгейти....гуманітарка вагонами на базарах....невідомо..хто керує державою... на державних зустрічах головує завгосп... Виявилось..що в Україні інші люди... яким доля держави похрЄн!! Чи монакські Феррарі та Бугатті на українських номерах ..брехня? Чи Ви думаєте там сліпі і глухі? Чого Ви чекаєте?
показати весь коментар
17.12.2025 21:02 Відповісти
Скучили за власівською ганчіркою.
показати весь коментар
17.12.2025 17:34 Відповісти
Беzугла під час виконання Гімну теж відзначилася, чому на цих відірвалися?
показати весь коментар
17.12.2025 17:39 Відповісти
Покидьок. У Німеччині на усіх урядових будівлях прапор України. Від 2022 і досі.
показати весь коментар
17.12.2025 17:45 Відповісти
😀
Правда?