9846 відвідувачів онлайн

Кремль готує контакти з США для отримання інформації про врегулювання війни в Україні, - Пєсков

Путін, Пєсков

Росія готує контакти з американською стороною, аби отримати інформацію про роботу США, України та Європейського Союзу щодо врегулювання російсько-української війни.

Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС.

"Ми дійсно займаємося підготовкою певних контактів з нашими американськими візаві, щоб отримати інформацію про підсумки роботи, яка була пророблена американцями з європейцями та з українцями", - зазначив Пєсков.

За словами речника Кремля, наразі конкретних дат і форматів переговорів ще не уточнено.

Що передувало

  • Раніше Віткофф і Кушнер провели марафонські переговори в Берліні з українськими та європейськими чиновниками, щоб домовитися про гарантії безпеки США для Києва, територіальні поступки та інші питання, оскільки Вашингтон продовжував тиснути на Київ, щоб той припинив війну.
  • США запропонували обіцянку взаємної оборони, подібну до тієї, яку вони дали членам НАТО.
  • Представники адміністрації Трампа вважають, що Росія прийме західні гарантії безпеки та членство України в ЄС в остаточній угоді.
  • США заявили, що найближчим часом планують скликати групу військових чиновників, які підтримують Україну, для подальшого опрацювання технічних деталей щодо безпеки та території. Переговори між США і Росією в Маямі, здається, були окремою ініціативою.
  • Видання Axios пише, що планів щодо тристоронньої зустрічі США, України та РФ у Маямі немає.
Топ коментарі
+2
Щоб одного тупого "миротворця" за чубчик потаскати.
показати весь коментар
18.12.2025 13:43 Відповісти
+1
А вітькоффа з Кушніром та ящиком ікри для трампа, уже піськов забув?!?!?
показати весь коментар
18.12.2025 13:29 Відповісти
+1
"Ша! ша! Я тут експерддд .." (Коваленко)
показати весь коментар
18.12.2025 13:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нах їм інфа - коли вони не збираються закінчувати війну
показати весь коментар
18.12.2025 13:26 Відповісти
Щоб одного тупого "миротворця" за чубчик потаскати.
показати весь коментар
18.12.2025 13:43 Відповісти
@ (мова оригіналу):
Александр Коваленко:
"Наша основная задача в 2026 году - истощение людских ресурсов россии" - https://vesti.az/v-mire/aleksandr-kovalenko-nasa-osnovnaya-zadaca-v-2026-godu-istoshhenie-lyudskix-resursov-rossii-intervyu-569006 ИНТЕРВЬЮ vesti.az
показати весь коментар
18.12.2025 13:26 Відповісти
"Ша! ша! Я тут експерддд .." (Коваленко)
показати весь коментар
18.12.2025 13:32 Відповісти
А вітькоффа з Кушніром та ящиком ікри для трампа, уже піськов забув?!?!?
показати весь коментар
18.12.2025 13:29 Відповісти
Надійний звязковий -ЧмОрбан Вітьок між Кремлем і білим домом дуже зайнятий
показати весь коментар
18.12.2025 13:49 Відповісти
Ящик червоної ікри у подарунок привіз Віткофф Трампу з москви, - росЗМІ
показати весь коментар
18.12.2025 13:52 Відповісти
США дозволять NVIDIA постачати чипи H200 до Китаю.

" Америка частково зняла санкції з білоруської авіакомпанії «Белавіа» та літаків, пов'язаних із Олександром Лукашенком. що дозволило «Белавіа» проводити фінансові операції та обслуговувати літаки "

США пом'якшили санкції трьом білоруським компаніям з виробництва калію (сплави калію з натрієм охолоджують ядерні реактори)

США тимчасово зняли санкції з російських банків, пов'язаних із цивільною ядерною енергетикою
показати весь коментар
18.12.2025 13:52 Відповісти
Заслушать отчет агента краснова о выполнении полученного задания.
показати весь коментар
18.12.2025 13:53 Відповісти
Свіженька заява з США - Зеленскій запропонував зафіксувати відмову України від вступу в НАТО. Зате нам тут або натяки на швидку перемогу, або дивіться, як Порошенко краде!
показати весь коментар
18.12.2025 14:31 Відповісти
не спішіть, ваше москальські гівноцілі всі давно знають
показати весь коментар
18.12.2025 14:33 Відповісти
3,14здіти наше "усьо" , з часів державного перевароту .яку вчинив члєнін в 1917 році і до сьогоднішнього дня , фундаментом життя 3,14дерацї, є не що інше .як брехня...
показати весь коментар
18.12.2025 15:06 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2025 15:14 Відповісти
Ну хіба це новина?
Кейси зелені регулярно поповнюють ряди таких контактів з часів тов. Нето
показати весь коментар
18.12.2025 16:54 Відповісти