8826 відвідувачів онлайн

США затримали третій танкер поблизу Венесуели, - Bloomberg

США перехопили третій танкер біля берегів Венесуели

США затримали ще один нафтовий танкер поблизу Венесуели.

Про це у неділю, 21 грудня, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на проінформованих співрозмовників, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі затримання

За даними співрозмовника агентства, танкер Bella 1 під панамським прапором, який перебуває під санкціями США, прямував до Венесуели для завантаження.

Затримання відбулося у той час, коли президент США Дональд Трамп посилює нафтову блокаду режиму Ніколаса Мадуро.

У Білому домі поки що не відповіли на запит Bloomberg про коментар.

Що передувало?

  • Нагадаємо, 10 грудня повідомлялося, що Сполучені Штати перехопили великий нафтовий танкер біля берегів Венесуели.
  • Судно Skipper перебувало під пильною увагою Вашингтона через зв’язки з іранськими енергетичними операціями.
  • У суботу, 20 грудня, США захопили ще один нафтовий танкер біля узбережжя Венесуели.
Топ коментарі
+12
Тоб то сша займаются пиратством як і сомалійці. Мадуро завсно мудак но шоб отак, безпідставно ....
показати весь коментар
21.12.2025 18:43 Відповісти
+10
ну так, але якщо шо, то ми не пірати, бо ми не захоплюємо підсанкційні танкери, а просто ****** їх БЕКами. А ето другоє.
показати весь коментар
21.12.2025 19:01 Відповісти
+7
можуть собі дозволити, це ж не ядерна рашка
показати весь коментар
21.12.2025 18:44 Відповісти

Завантаження...