7220 відвідувачів онлайн

Зеленський про переговори у Флориді: Триває робота над документами про закінчення війни, гарантії безпеки та відбудову

зеленський

Українська переговорна команда сьогодні, 21 грудня, проведе зустрічі з американською делегацією у Флориді. Наразі триває робота над документами про закінчення війни, про гарантії безпеки та про відбудову.

Про це у відеозверненні повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Робота над документами

"Зараз працює українська переговорна команда у Флориді – сьогодні ще зустрічі з американською делегацією, з представниками Президента Сполучених Штатів Дональда Трампа. Триває робота над документами про закінчення війни, про гарантії безпеки, про відбудову – детально йдуть по кожному пункту, і є конструктив з американською стороною. Це важливо", - сказав глава держави.

Часові межі

Крім цього, за словами президента, українська і американська сторони говорять і про часові межі втілення напрацьованих рішень.

"Говорять також і про таймінг – про можливі часові рамки тих чи інших рішень", - розповів Зеленський.

Він додав, що за підсумками перемовин очікує на доповідь Рустема Умєрова та Андрія Гнатова.

Нагадаємо, що у неділю, 21 грудня, голова української переговорної делегації, секретар РНБО Рустем Умєров та очільник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов проведуть ще одну зустріч з американською стороною у США.

Переговори в Маямі

  • Напередодні повідомлялося, що керівник РФ фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв відправився до Маямі для зустрічі зі спецпредставником США Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
  • Водночас видання Axios писало, що планів

    щодо тристоронньої зустрічі США, України та РФ у Маямі наразі немає.

Топ коментарі
+11
Триває робота над гарантіями від ФБР.
показати весь коментар
21.12.2025 20:22 Відповісти
+8
Триває робота над документами про закінчення війни

Про "закінчення війни" з США? А то щось з боку рф, не видно жодних сигналів про "закінчення"...
показати весь коментар
21.12.2025 20:24 Відповісти
+8
Триває робота над виконанням оманських домовленостей.
показати весь коментар
21.12.2025 20:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
👎👎👎
показати весь коментар
21.12.2025 20:22 Відповісти
Триває робота над гарантіями від ФБР.
показати весь коментар
21.12.2025 20:22 Відповісти
Так що, ще не домовились? Вимагають зелений общак Трампу віддати?
показати весь коментар
21.12.2025 21:29 Відповісти
За даними джерел ZN.UA, зустріч Умєрова з Пателем, на яку секретар РНБО прийшов разом із заступником голови СБУ Олександром Покладом, узагалі не стосувалася переговорів між Україною, США, РФ та Європою. Цю зустріч, як зазначає авторка статті, організували через турецькі канали Умєрова. На ній говорили про бажане ненадання ФБР експертної, слідчої або іншої професійної допомоги НАБУ в справі Міндіча.
показати весь коментар
21.12.2025 21:41 Відповісти
Згинь з очей людських, чмо безтолкове!
показати весь коментар
21.12.2025 20:24 Відповісти
Триває робота над документами про закінчення війни

Про "закінчення війни" з США? А то щось з боку рф, не видно жодних сигналів про "закінчення"...
показати весь коментар
21.12.2025 20:24 Відповісти
жодні паперові "гарантії" не захистять Україну від повторної агресії

треба створювати ядерну зброю, яка буде значно кращою гарантією миру
показати весь коментар
21.12.2025 20:25 Відповісти
)))
показати весь коментар
21.12.2025 21:17 Відповісти
Триває робота над виконанням оманських домовленостей.
показати весь коментар
21.12.2025 20:26 Відповісти
мої меми про євреїв видаляють, бо "антисемітизм", а цей поц обісцяний міг висміювати українців, типу це не антиукраїнізм.
показати весь коментар
21.12.2025 20:33 Відповісти
БЛ!!!!!!! НО КОМУ ТИ ЗАЛИВАЄШ?? Оце можуть втирати амери нам чи ЕС, або ЕС нам і тд. АЛЕ оцю лапшу нам вішати не треба
показати весь коментар
21.12.2025 20:31 Відповісти
Продолжается работа над гарантиями личной безопасности Зеленскому со стороны амеров и орков. Как только капитуляция будет подписана, Зеленский объявит выборы и свалит в Израиль к своим подельникам. А украинцы будут захлебываться кровью. Если Рада и военные не вмешаются, Украины уже через год не будет.
показати весь коментар
21.12.2025 20:39 Відповісти
Триває оформлення капітуляції?
показати весь коментар
21.12.2025 20:53 Відповісти
А росіяни в курсі, що Америка з Україною війну вже "закінчують" ???

Це як питання, що чи в курсі НАТО, що росіяни з ними 4 роки вже воюють . . .

Театр абсурда, блін.
показати весь коментар
21.12.2025 20:57 Відповісти
Невже він думає що хтось вірит в цю маячню ?,так звані переговори це як гарантувати умерову і оточення президента уникнути відповідальності за корупцію .Але чогось президет не говорить про ситуацію на фронті чи як з електроенергією в Одесі і Миколаєві ось про що мавби говорити.
показати весь коментар
21.12.2025 21:18 Відповісти
А куйло сидить і думає,готуй не готуй мені насра..и на ваші писульки.Для чого цей цирк,які накуй відбудови які накуй закінчення війни коли маньяк живий.Та у вас мають бути переговори як замочити ганібала все,поки маньячело живий ніякого миру не буде і ніякої відбудови теж,ну це як 2+2.Якого куя ті переговори там умеров веде якщо він має нерухомість і сімю в сша,це ж просто його будуть нагинати..
показати весь коментар
21.12.2025 21:51 Відповісти
зепоцріот" що за працівники виконують "тривалу " роботу для досягнення миру в Укрїні і яка ***** захоче підписувати папірці.котрі підготовили відверті рашистські агенти і "зелені шулєри" ???
показати весь коментар
21.12.2025 22:04 Відповісти
шмаркаті хочуть домовитися про непокарання за корупцію та збереження награбованого
показати весь коментар
21.12.2025 22:28 Відповісти
Триває робота з розминання паперу для сортиру.
показати весь коментар
21.12.2025 23:06 Відповісти
Володя что ты там подписываешь?? Расскажи всему украинского народу!
показати весь коментар
22.12.2025 01:29 Відповісти