8289 відвідувачів онлайн

Зі США обговорювали дату вступу України в ЄС. Поки без європейського підтвердження, - Зеленський

Вступ до ЄС: Україна та США обговорювали дату

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна та США обговорювали дату вступу України до Євросоюзу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це глава держави заявив під час спілкування із журналістами.

Подробиці

Так він прокоментував 7-й пункт проєкту плану припинення війни, який передбачає, що Україна стане членом ЄС у певний конкретно визначений час та отримає короткостроковий привілейований доступ до ринку Європи.

"Дати вступу для України на сьогодні – це двостороння розмова Америки і України без поки що європейського підтвердження.

Ми говоримо про те, що ми хочемо мати конкретну дату вступу в ЄС, що це правильна гарантія безпеки, і загалом ми відчуваємо, що Америка це підтримує", - пояснив президент.

Зеленський зауважив, що Україна вважає членство в ЄС обов’язковою гарантією безпеки, навіть якщо вони набувають чинності через один чи кілька років.

"Членство в Євросоюзі – це теж набуття частини наших гарантій безпеки, і тому ми хочемо закріпити дату – коли це станеться. Наприклад, це 2027 рік або 2028 рік – має бути якась конкретика, бо без конкретики гарантія безпеки не виглядає як справді гарантія безпеки", - підсумував глава держави.

Проєкт плану припинення війни

Топ коментарі
+9
я вже гне можу стримуватися!
ну, я чк?
сша дозволило вступати?
а єс про це знає?
ой, не знає....
кончена тупа зелена гундоса потвора!!!!
показати весь коментар
24.12.2025 10:28 Відповісти
+4
США дозволяє Україні увійти в ЄС, але ЄС про це нічого не знає. Дякуємо США за таку щедрість, але ми без США розберемось з ЄС як нам туди вступати.
показати весь коментар
24.12.2025 10:31 Відповісти
+2
Тобто, ні слова про Україну без України, але про ЄС можна рішати з США без ЄС
показати весь коментар
24.12.2025 10:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я вже гне можу стримуватися!
ну, я чк?
сша дозволило вступати?
а єс про це знає?
ой, не знає....
кончена тупа зелена гундоса потвора!!!!
показати весь коментар
24.12.2025 10:28 Відповісти
США дозволяє Україні увійти в ЄС, але ЄС про це нічого не знає. Дякуємо США за таку щедрість, але ми без США розберемось з ЄС як нам туди вступати.
показати весь коментар
24.12.2025 10:31 Відповісти
Не розберешся ти без США як вступати до ЄС - орбани тебе пошлють за кораблем.
показати весь коментар
24.12.2025 13:15 Відповісти
Якось переживу без ЄС, головне це торгові угоди та безвізовий в'їзд, допомогу ЄС і так змушене буде надавати Україні ще мінімум 15-20 років, щоб позбутись наслідків війни. Тому членство в ЄС це вже неактуально.
показати весь коментар
24.12.2025 13:20 Відповісти
ВІН ***...ТИЙ. От і все.
показати весь коментар
24.12.2025 10:48 Відповісти
?????????????????????????????????????????
показати весь коментар
24.12.2025 10:29 Відповісти
Це точно! ?????????????????
показати весь коментар
24.12.2025 11:29 Відповісти
Це як обговорювати вступ до США в якості 51 штату з Європою
показати весь коментар
24.12.2025 10:31 Відповісти
Тобто, ні слова про Україну без України, але про ЄС можна рішати з США без ЄС
показати весь коментар
24.12.2025 10:32 Відповісти
Так, можна і треба. Адже лише Америка може натиснути на обрана,щоб він перестав блокувати вступ України.
показати весь коментар
24.12.2025 13:14 Відповісти
В Угорщині в квітні вибори і не факт, що орбан їх виграє. Але сам факт, що вирішують долю ЄС без їх участі може спричинити "бунт" інших країн і почати саботаж, аби насолити США.
показати весь коментар
24.12.2025 13:30 Відповісти
Цирк на дроті, вава зажігаєт
показати весь коментар
24.12.2025 10:33 Відповісти
А ми вступаємо в США? ІМБІЦИЛ. Це при тому що США по факту союзник РФ і веде холодну війну з Европою
показати весь коментар
24.12.2025 10:39 Відповісти
Ё моё, это шо за бред такой теперь шо в ЕС принимают США???
показати весь коментар
24.12.2025 10:41 Відповісти
що ми хочемо мати конкретну дату вступу в ЄС Джерело: https://censor.net/ua/n3592132

Наврядч це входить у реальні плани ес. Фронтір входить.

Буде черговий "міст" чи "двері відчинені". Бо як тоді бути з статтею 42.7 ЕС
"Якщо держава-член зазнає збройної агресії, інші держави-члени зобов'язані надавати допомогу усіма можливими засобами."
показати весь коментар
24.12.2025 10:56 Відповісти
І чого це ЄС не хоче "прискорено" прийняти країну міндічів, татарових, печерських суддів, сбушників-мільярдерів, прокурорів-інвалідів, генералів-м'ясників, придворних телеграм-помийок та телемарахвону? І ще багато-багато всього.
То вони зловмисно фронтір пхають, еге ж.
показати весь коментар
24.12.2025 13:03 Відповісти