8616 відвідувачів онлайн

Путін б’є перед Різдвом та у розпал перемовин, світ недостатньо тисне на РФ, - Зеленський

Під ударом 13 областей: Зеленський прокоментував обстріл 23 грудня

Президент Володимир Зеленський розповів, що під час масованої атаки РФ під ударом окупантів перебували щонайменше 13 областей України.

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

Заява президента

"Від ночі триває масований російський удар по Україні, передусім по нашій енергетиці, по цивільній інфраструктурі, буквально по всій інфраструктурі життя. Більш ніж 650 дронів уже було, і значна частина – це "шахеди". Понад три десятки ракет.

Станом на зараз на більшій частині території України зберігається режим повітряних тривог. Але все ж залучені всі необхідні служби для ліквідації наслідків удару. На жаль, є втрати.

На Київщині від удару російського дрона загинула жінка. Відомо про загиблу людину на Хмельниччині. На Житомирщині загинула чотирирічна дитина – російський дрон влучив у житловий будинок. Мої співчуття рідним та близьким", - йдеться в повідомленні.

Під ударом перебували щонайменше 13 областей країни. Значну частину дронів і ракет вдалося збити. Проте відомо й про влучання.

"Ремонтні бригади, енергетики вже працюють, щоб забезпечити нормальне життя людей, наших міст і громад", - зазначив глава держави.

Зеленський заявив, що цей удар надзвичайно ясно сигналізує про російські пріоритети.

"Удар перед Різдвом, коли люди хочуть побути просто зі своїми рідними, вдома, в безпеці. Удар фактично в розпал перемовин, які ведуться, щоб завершити цю війну. Путін ніяк не може змиритися з тим, що треба перестати вбивати. І це означає, що світ тисне на Росію недостатньо.

Зараз треба реагувати. Потрібно дотискати Росію до миру та гарантованої безпеки. Потрібно не забувати, що кожного дня – і в будні, і в свята – Україна захищає життя людей. ППО для України, фінансування на закупівлю зброї, постачання енергетичного обладнання – все це процеси, які не йдуть на вихідні.

Треба бути відданими захисту життя, щоб нарешті досягти миру. Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую кожному лідеру, кожному політику, хто сьогодні не мовчатиме й засуджуватиме Росію за скоєне", - підсумував він.

Що відомо про обстріл 23 грудня?

Топ коментарі
+14
Винні всі крім всратого зегундоса. А він-то що? Тільки дозволяє своїм друзякам мільярдами красти і має з цього відсоток, тільки й всього. Побачити б, як його на каштані вітер гойдає.
показати весь коментар
23.12.2025 10:41 Відповісти
+12
ЯКИХ ПЕРЕМОВИН ПРИДУРОК??? Це Трамп і Віткоф втирають тупим про перемовини - нам лити цю херню в вуха не треба
показати весь коментар
23.12.2025 10:35 Відповісти
+11
не ***** , а тисни на кнопку запуску Фламінго .
показати весь коментар
23.12.2025 10:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Немає ніяких перемовин, Україна також повинна бити і знищувати кацапстанців!
показати весь коментар
23.12.2025 10:30 Відповісти
Чем бить? Если Украину этой ночью атаковало 700 воздушных целей, то рашистское ППО отчиталось о сбитии 29 БПЛА за эту ночь. При влади нынешних крадиив и пиарщиков перемоги не будет
показати весь коментар
23.12.2025 11:11 Відповісти
В України набагато більші можливості бити по території кацапстану ніж у самого кацапстану, і я б не цитував би кацапські змі скільки вони там збили чого.
показати весь коментар
23.12.2025 11:24 Відповісти
Так чего же воны выпускают по нескольку сотен целей за ничь, а Украина только десятки, редко когда чуть больше сотни?
показати весь коментар
23.12.2025 12:59 Відповісти
ЯКИХ ПЕРЕМОВИН ПРИДУРОК??? Це Трамп і Віткоф втирають тупим про перемовини - нам лити цю херню в вуха не треба
показати весь коментар
23.12.2025 10:35 Відповісти
не ***** , а тисни на кнопку запуску Фламінго .
показати весь коментар
23.12.2025 10:37 Відповісти
то, може кнопка і є, але муляж.
от, фламінгів немає....
показати весь коментар
23.12.2025 10:39 Відповісти
та я хвилююсь, що найближчий часом просто не з'являться . ось в чому біда
показати весь коментар
23.12.2025 10:48 Відповісти
гірка правда!
показати весь коментар
23.12.2025 10:50 Відповісти
zEпОЦ СКАЗАВ , ЩО МІНДІЧ СДЄЛАЄ 3000 ХЛАММІНГДІЙ РОЗОВИХ, чи збрехав... Та ну нє , ЧУЧЕЛКО брехать не може !!!!!
показати весь коментар
23.12.2025 10:54 Відповісти
то може вже час журналістам ловити брехуна за язик ?
показати весь коментар
23.12.2025 11:02 Відповісти
А що там Грінпоц? мацква вже в блекауті?
показати весь коментар
23.12.2025 10:40 Відповісти
показати весь коментар
23.12.2025 10:48 Відповісти
Винні всі крім всратого зегундоса. А він-то що? Тільки дозволяє своїм друзякам мільярдами красти і має з цього відсоток, тільки й всього. Побачити б, як його на каштані вітер гойдає.
показати весь коментар
23.12.2025 10:41 Відповісти
Догори ногами бажано
показати весь коментар
23.12.2025 10:45 Відповісти
"путін ніяк не може змиритися з тим, що треба перестати вбивати"
А ти йому в очі подивився? Ні? То ти і винен, чамора...
показати весь коментар
23.12.2025 10:44 Відповісти
Та на нього взагалі вже ніхто не тисне, крім української армії.
Хто на нього тисне? Трамп, який так і думає, як виконати забаганки ху"ла та тільки Україну ********** до територіальних поступок та до виборів під час війни, результати яких потім можна визнати нікчемними, і до побачення державність? Чи Європа тисне на ху"ла, яка пересварилася через використання заморожених російських коштів
показати весь коментар
23.12.2025 10:44 Відповісти
у трампа починаються великі проблеми на рідній американщині.
трампа починають ******* ногами!
при чому, свої ж мага.
трампу не до україни.

так що, шоу голобородька, сцяти у вуха посполитим, продовжується!
всі ж бачать?
чавуннояєлий боневтік працює!
показати весь коментар
23.12.2025 10:48 Відповісти
Так і запишемо-в усьому винен "світ".Зе нєвінавий
показати весь коментар
23.12.2025 11:00 Відповісти
Результат "мирних" премовин патужного з кремлівським терористом!
показати весь коментар
23.12.2025 11:12 Відповісти
двушечку на мацкву не забудь заслати потворо...
показати весь коментар
23.12.2025 11:14 Відповісти
Пішов ти на х..не бритий виродок де твої фламінго на москву? Кінчений дегенерат.
показати весь коментар
23.12.2025 11:18 Відповісти
Запропонуй світу будувати асфальтні дороги, вони мабуть всіх захистять від російських ракет. Чи не так?
показати весь коментар
23.12.2025 11:30 Відповісти
Работа президента организовать этот тыск,не можешь,другие смогут,езжай к миндичу и не надо ныть.
показати весь коментар
23.12.2025 11:30 Відповісти