10250 відвідувачів онлайн

Рашисти атакували об’єкт енергетики на Львівщині: є наслідки

Ворог атакував енергетику на Львівщині: що відомо?

Російські окупанти вночі завдали удару безпілотниками по об'єкту енергетичної інфраструктури на Львівщині.

Про це повідомив глава ОВА Максим Козицький, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Цієї ночі ворог атакував бойовими безпілотниками обʼєкт критичної енергетичної інфраструктури на Львівщині. На жаль, є наслідки", - йдеться в повідомленні.

Що відомо про обстріл 23 грудня?

Топ коментарі
+8
Коли гроші йдуть на всякі телемарафони, нові авто мєнтам, зарплати та пенсії бідним прокурорам та суддям, то на оборону звісно не вистачить.
показати весь коментар
23.12.2025 09:33 Відповісти
+5
Я в Україні. Сплачую податки, доначу. Збивати могли б контрактники, якби міндіч двушечку на мацкву не відправляв.
показати весь коментар
23.12.2025 09:36 Відповісти
+2
Так, круто. Держава зелених мені basic income з продажу надр не платить. І від обстрілів не захищає, зате ботів проплачує.
показати весь коментар
23.12.2025 09:42 Відповісти

Завантаження...