11442 відвідувача онлайн

Народи Європи бачать, що вступ України не дасть сили ЄС, а забере її, - Орбан

Орбан зробив чергову заяву про членство України в ЄС

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан вважає, що підтримка України Євросоюзом послаблює блок.

Про це він сказав в інтерв'ю Magyar Nemzet, передає Цензор.НЕТ.

Заява Орбана

За його словами, наявність членства в ЄС у всіх варіантах плану завершення війни - це "лише підсолоджування гіркої пігулки".

Угорського прем'єра також запитали, чи буде прийнятним для Будапешту те, що ціною миру стане членство України в ЄС.

"На щастя, такого зв'язку не існує", - відповів він.

"Членство в ЄС не є гарантією захисту. Цього ніколи не станеться. Членство України в ЄС не є реалістичним. Угорщина вже відкрито виступає проти початку переговорів, але є низка західноєвропейських країн, де необхідне рішення парламенту або референдум. Цього не відбудеться", - наголосив Орбан.

Прем'єр Угорщини заявив, що в коридорах Брюсселя нібито про це знають і говорять про це.

"Народ Європи чітко бачить, що вступ України не додасть Союзу сили, а забере її. Сьогодні вони все ще кажуть, що військова міць України підвищує безпеку Європи, але це неправда. Утримання України висмоктує енергію та ресурси з Європи", - підсумував він.

Що передувало?

Топ коментарі
+17
Тебе не всі мадяри наступний прем'єром бачать, а ти вже за всю Європу розписуєшся. Типово руснявий прийом, казати від імені "народа/народов", або взагалі "всєх".
показати весь коментар
24.12.2025 13:50 Відповісти
+13
А яка зараз є сила у ЄС без України? Україна це і є сила ЄС, її армія, її ударне угрупування, яке стриміє путіна від наступу на ЄС вже 12 років!
показати весь коментар
24.12.2025 13:51 Відповісти
+13
Ти додаєш сили ЄС сидячи на дотаціях!
показати весь коментар
24.12.2025 13:51 Відповісти

Завантаження...