5897 відвідувачів онлайн

Путін - людина війни, сьогоднішня атака є прямою відповіддю РФ на мирні ініціативи, - Зеленський

Зеленський про Путіна

Російський диктатор Володимир Путін хоче продовження війни, черговим свідченням чого є сьогоднішня російська атака на Україну.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із прем’єр-міністром Канади Марком Карні в Галіфаксі.

Путін - людина війни

"Ми хочемо миру, а він – людина війни, але боїться говорити про це публічно. Водночас ми бачимо ці кроки", - зазначив український президент.

Зеленський наголосив, що чергова російська атака є прямою відповіддю Москви на мирні ініціативи України та свідчить про небажання Путіна припиняти війну.

"Ця атака знову є відповіддю Росії на наші мирні зусилля. І це справді показує, що Путін не хоче миру", - сказав він.

Україна прагне миру

За словами Зеленського, Україна прагне миру, тоді як російське керівництво продовжує обирати війну.

"Нам потрібно зупинити цю війну в будь-який спосіб. І нам потрібні дві речі: тиск на Росію та достатньо сильна підтримка України", - додав він.

Президент зауважив, що попри певні позитивні зрушення у дипломатії останнім часом, Україна не може знижувати рівень обороноздатності.

"За останній тиждень у дипломатії були хороші кроки, але ми не можемо жити в ілюзії, що це дає нам можливість мати слабшу оборони у відносинах з Росією. Це не працює", - зазначив Президент.

Зеленський подякував прем’єру Канади за зустріч, нагадавши, що невдовзі відбудеться телефонне спілкування з європейськими партнерами.

"А завтра я матиму, сподіваюся, дуже важливу і дуже конструктивну зустріч із президентом Трампом", - додав він.

Атака РФ 27 грудня

  • У ніч на 27 грудня ворог застосував ракети та десятки (до ~500) дронів, включно з ударними БпЛА та крилатими й балістичними ракетами. Основними цілями були енергетична та цивільна інфраструктура столиці та інших регіонів.
  • Протягом ночі у Києві та області лунали потужні вибухи, виникли пожежі. Системи ППО працювали всю ніч. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки, інфраструктуру, виникли проблеми з електрикою та опаленням.
  • За останніми даними відомо про одного загиблого та 30 постраждалих у Києві, серед яких двоє дітей.
  • По області зафіксовані ураження близько десятка цивільних обʼєктів.
Топ коментарі
+6
Пу..ін - людина війни, а Зеленський - людина цирку, тому наш верховний гівнокомандувач не може відповісти такими ж ракетними обстрілами по Мацквабаду.
показати весь коментар
27.12.2025 20:54 Відповісти
+6
Адмін, путін пишеться з маленької літери
показати весь коментар
27.12.2025 20:55 Відповісти
+4
кваГтал Кагал танцює на могилах з прапорами
Кагал танцює і кривляєця, населення їм аплодує
Кагал танцює на могилах з прапорами
Кагал співає "я ваш прігавор"
показати весь коментар
27.12.2025 20:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кваГтал Кагал танцює на могилах з прапорами
Кагал танцює і кривляєця, населення їм аплодує
Кагал танцює на могилах з прапорами
Кагал співає "я ваш прігавор"
показати весь коментар
27.12.2025 20:53 Відповісти
Органически не могу ни смотреть ни слушать это гнусавое существо. Давно уже не слушаю его высеры. Только читаю в пересказе других. Каждый раз меня колотит.. сыплая паскуда, на твоих руках кровища миллионов наших людей. Военных гражданских стариков детей. Разрушенные города и сёла. А твои толстопузые Изики мешки с долларами в три горла пихают. Если наш народ не выкинет эту зелёную блевотину, нам, браты, просто п***да. Мы все здесь люди которые своё очевидно прожили. А вот нашим детям место на нашей земле не будет.
показати весь коментар
27.12.2025 21:30 Відповісти
Україна переможе і ось чому. Бо ми воюєм не за території чи ресурси а за час. Наш лідер сказав що воювати будемо до 2029р. Отже як настане 2029р. це вже буде перемога. Рашка такого не витримає і розпадеться.
показати весь коментар
27.12.2025 22:07 Відповісти
Готовить карти для Трампа - але в гольф грати не навчився... Зустріч буде не в Білому домі, а де...?
показати весь коментар
27.12.2025 20:54 Відповісти
Може трамп навчить його грати в гольф, адже не даремно зеленський в треніках ходить!
показати весь коментар
27.12.2025 21:23 Відповісти
там ще потрібно мати яйці клюшку під свою руку...
показати весь коментар
27.12.2025 21:25 Відповісти
Пу..ін - людина війни, а Зеленський - людина цирку, тому наш верховний гівнокомандувач не може відповісти такими ж ракетними обстрілами по Мацквабаду.
показати весь коментар
27.12.2025 20:54 Відповісти
А де у нас такі ракети?
показати весь коментар
27.12.2025 21:00 Відповісти
Де фламінги? Де-де? То питання риторичне.
показати весь коментар
27.12.2025 21:23 Відповісти
Відповідь в першому коментарі.
показати весь коментар
27.12.2025 22:53 Відповісти
Головне вчасно здриснути. А там уже можна і міцно виступити з промовою
показати весь коментар
27.12.2025 20:55 Відповісти
мабуть за мирними ініциатівами треба було їздити не до євроклованів.
показати весь коментар
27.12.2025 20:55 Відповісти
Адмін, путін пишеться з маленької літери
показати весь коментар
27.12.2025 20:55 Відповісти
Чого ти до адміністратора доколупуєшся? Він статей не пише... Це, скоріше, питання до редакторів...
показати весь коментар
27.12.2025 21:32 Відповісти
Війна - це тут. Військові воюють з військовими.
Бити по мирняку - це не війна, а тероризм та військовий злочин.
показати весь коментар
27.12.2025 20:57 Відповісти
А кацапія і є країна терорист.
показати весь коментар
27.12.2025 21:01 Відповісти
Ало гараж - шо там з Корявченком і конвертами? Зєля ти опух ваапчє?
показати весь коментар
27.12.2025 20:58 Відповісти
Його міндіч в гості запросив...
показати весь коментар
27.12.2025 21:09 Відповісти
Але НГШ можна було би залишити - чи він теж боїться НАЬУ?
показати весь коментар
27.12.2025 21:00 Відповісти
А сказати про ***** "маньяк, упир і шизофренік" релігія не дозволяє?
показати весь коментар
27.12.2025 21:01 Відповісти
І шо, дуже допомагає .
показати весь коментар
27.12.2025 21:13 Відповісти
А "людина війни' оху@нно допоможе?
показати весь коментар
27.12.2025 21:27 Відповісти
#уйло - людина війни виродок!
Зеленський - людина балабол!
Гарант корупції в Україні!
Тревел блогер, статист.
показати весь коментар
27.12.2025 21:03 Відповісти
Ішак грає роль не захисника країни, а теж "миротворця", бо впевнений, що товкти воду в ступі дає йому змогу ще трохи протріпатись при владі та уникнути відповідальності.
показати весь коментар
27.12.2025 21:05 Відповісти
Завтра побачимо що він викине ще , шоб продовжити .
показати весь коментар
27.12.2025 21:07 Відповісти
Сволото, де наші нептуни, **** ***** кончене!!!
показати весь коментар
27.12.2025 21:07 Відповісти
Наші Нептуни з боєголовкою потужністю 2М $ летять в москву,
а з боєголовкою 100M $ летять в Ізраїль.
показати весь коментар
27.12.2025 21:13 Відповісти
Ідіот
показати весь коментар
27.12.2025 21:11 Відповісти
Треба в підсвідомість західних суспільств вбивати думку про необхідність фізичного знищення Путлера, бо лише за цієї умови може бути ліквідована небезпека війн в світі.
показати весь коментар
27.12.2025 21:13 Відповісти
Та хоч сатана,але Трампонич за нього(
показати весь коментар
27.12.2025 21:15 Відповісти
кожна зелена **** вибрана попри Констітуції України не є і не буде лігітімна...
показати весь коментар
27.12.2025 21:18 Відповісти
де лисі ордловці?
чі вже всі переїбашені? 🤣
показати весь коментар
27.12.2025 21:56 Відповісти
Путлєр сказав шо війною в довгу він розвалить Україну - тільки зброя нас спасе
показати весь коментар
27.12.2025 21:23 Відповісти
Да ну, а що хтось думав що х.йло це Санта-клаус?.
показати весь коментар
27.12.2025 21:29 Відповісти
Досить балаболити ти просерив все що можна, від того що ти триндиш нічого не зміниться, де фламінги на москву? Яка у цього опудала зеленого ще може бути підтримка в 2025 році? Хто ви?
показати весь коментар
27.12.2025 21:30 Відповісти
путін людина? Вава, а гдє тваі даказатєльства?
показати весь коментар
27.12.2025 21:36 Відповісти
Досить нити!Досить бути статистом!Ведете непонятну гру на чолі з Трампом.Все і так ясно що путін не зупиниться,його можна тільки зупинити.Попершу треба перестати брехати народу, перестати красти, перестати брати хабарі,закрити нахєр довбаний "Єдиний марафон",прийняти поправки до Законів кримінального кодексу,посиливши відповідальність за корисні злочини під час воєнного стану.
ПаРашу можна зупинити відповідями більшими за тими що вони наносять по Україні,мотивувати ЗСУ.,збільшивши зарплату.Чому нардепам збільшили в рази,вони що кращі за тих хто захищає країну? Працювати з партнерами,щоб збільшили поставки далекобійної зброї.Питання - бути чи не бути.
показати весь коментар
27.12.2025 21:51 Відповісти
Что вы предлагаете???Досi,досi!Что делать по пунктам! Даже не спрашиваю вы на фронте или активно шлёте Донаты Просто скажите,что бы вы сделали Сейчас! Забудьте о Зе и Трампе Выход какой!?
показати весь коментар
27.12.2025 22:03 Відповісти
Ну нет, называть путина человеком это уже явный перебор, ***** оно ***** *****м.
показати весь коментар
27.12.2025 21:54 Відповісти
"Путін - людина війни". Пане ПреЗЕдент, а як же "мир в очах Путіна"? Ви ж так ним милувалися, що аж прикордоння розмінували!
показати весь коментар
27.12.2025 23:11 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2025 23:50 Відповісти
Валодя, в Києві вже блекаут чи ще ні?

Найвеличніший Лідор: "Якщо росіяни влаштують блекаут у Києві, то отримають його і в москві".
показати весь коментар
28.12.2025 00:19 Відповісти