8343 відвідувача онлайн

Зеленський сказав європейським лідерам, що Україна готова відвести війська, якщо РФ зробить те саме, - FT

Зеленський

Під час телефонної розмови з європейськими лідерами у суботу, 27 грудня, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна готова відвести війська з лінії фронту для створення демілітаризованої зони, якщо Росія піде на такий же крок.

Про це пише Financial Times із посиланням на два джерела, повідомляє Цензор.НЕТ.

В обмін на гарантії

Однак натомість Зеленський хоче домогтися надійних гарантій безпеки, які чітко визначатимуть дії союзників у разі порушення Росією домовленостей про мир.

"Він також хоче забезпечити стале фінансування Збройних сил та підтримку протиповітряної оборони, включно з європейською військовою присутністю в Україні", - пише видання.

За даними FT, Зеленський сказав європейським лідерам, що рішення щодо територій можливі тільки після референдуму, проведеного в мирних і безпечних умовах.

ЗАЕС

Щодо ЗАЕС Зеленський хоче, щоб вона була взята під міжнародний контроль, а вироблена нею електроенергія розподілялася б по обидва боки лінії фронту, йдеться у статті.

РФ може відхилити зміни до плану

Зеленський також повідомив європейським лідерам, що не очікує, що Росія відмовиться від своїх вимог чи погодиться на запропонований Україною план, але хоче, щоб США зосередили фокус своєї уваги на тиску на РФ.

Росія вже дала зрозуміти, що відкине будь-які зміни, які будуть внесені Україною до початкового мирного плану США, розробленого за істотної участі Москви, додає FT.

Зустріч Зеленського та Трампа 

  • Нагадаємо, що раніше Зеленський повідомив про те, що 28 грудня відвідає США, де зустрінеться із Дональдом Трампом.
  • ЗМІ повідомляли, що під час сьогоднішніх переговорів у Флориді між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом очікуються суттєві розбіжності в підходах до основних положень мирного врегулювання.
Топ коментарі
+42
Так як ти відводив в Золотому?
показати весь коментар
28.12.2025 17:21 Відповісти
+32
Це зрадник. Під трибунал Оманського агента Буратіно. І це говорить Гарант конституції. Як Україна може віддати росії свою землю та українців на окупованих територіях на каткатування та знищення?!
показати весь коментар
28.12.2025 17:24 Відповісти
+31
Його опудала вже ніхто серйозно не сприймає, воно ні за що не відповідає абсолютно в Україні.
показати весь коментар
28.12.2025 17:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Його опудала вже ніхто серйозно не сприймає, воно ні за що не відповідає абсолютно в Україні.
показати весь коментар
28.12.2025 17:20 Відповісти
Кацапи до кордону
показати весь коментар
28.12.2025 17:21 Відповісти
Так як ти відводив в Золотому?
показати весь коментар
28.12.2025 17:21 Відповісти
Ето друґоє!
показати весь коментар
28.12.2025 17:24 Відповісти
"Якщо РФ відведе війська"
Хоч раз таке було?
показати весь коментар
28.12.2025 17:21 Відповісти
Ну, вони самі прямо говорили, що у 22 році був "жест доброй волі". Драпали дуже далеко. Тому вони можуть назвати це так само.
показати весь коментар
28.12.2025 17:32 Відповісти
Так це їх звичайна тактика, на початку війни бігти до ху...лограда, а потім в м'ясні штурми. І чим більше м'яса покладуть, тим величь полководця видна
показати весь коментар
28.12.2025 17:39 Відповісти
Тут питання на що вони ще здатні. Я вважаю, що гроші у раїсі закінчуються, тому зараз іде торгівля, вони тиснуть як можуть, що витиснуть - те їхнє. Якщо не дотиснуть на односторонній відхід, то теж відійдуть.
показати весь коментар
28.12.2025 17:46 Відповісти
Питання не в тому як назвати. Питання в тому, за яких умов може статися повтор того вікопомного контрнаступу, що призвів до "жєста добрий волі"
показати весь коментар
28.12.2025 19:07 Відповісти
Так саме на цьому і "грають" - бо кацапня на це не погодиться... Але це вже будуть проблеми "найвеличнішого миротворця світу"... Я так думаю - саме в Німеччині та Великобританії "Блазню" вказали на ЦЮ умову перемир"я, як основну...
показати весь коментар
28.12.2025 18:20 Відповісти
Ну так любими способами продовжити війну- гроші ж треба освоїти.
показати весь коментар
28.12.2025 18:32 Відповісти
То есть, Зеленский за продолжение войны? А Вы, надо понимать, за мирное соглашение?
показати весь коментар
28.12.2025 19:46 Відповісти
А я б на місці русні погодився.
Щоб потім, коли наші відійдуть, різко зробити отріцатєльноє отвєдєніє.
"Дипломати" і пропагандони потім абаснуют.
Або ще тонший варіант: залишитись на місці під виглядом цивільних, і під виглядом цивільних же - наступати в "дємілітарізірованной зонє".
Це вже є, Машовець пише, що десятками контррозвідка на Донбасі русню ловить по хатах міцевих ждунів.
показати весь коментар
28.12.2025 18:36 Відповісти
Там "безпрограшна" ситуація - якщо правильно її розіграть... Справа в тому, що як тільки почнеться відведення - розпочнеться введення миротворчого контингенту... "Голубі каски" стануть "шлагбаумом... І "отріцатєльное атведение" стане набагато важчим...
показати весь коментар
28.12.2025 18:48 Відповісти
І хто готовий встати миротворцем перед руснявою армією?
Ну і ми маємо досвід "нейтрального" ОБСЄ, яке потім сєпаров на своїх машинах катало.
Русня добре вміє в агентуру. Попрацюють з командирами, і з'являться "совмєстниє патрулі", під "голубимі каскамі" котрих буде все більше і більше козломордих.
показати весь коментар
28.12.2025 18:51 Відповісти
А ти віриш в саму можливість того, що кацапи погодяться на сам факт відведення? Це ж для них - "патерять лицо"... А для них "понти" - найголовніше...
показати весь коментар
28.12.2025 18:58 Відповісти
Така імовірність є.
І я б, на їх місці, цим скористався.
З однієї причини.
Ви знаєте, що таке попередньо напружені конструкції? Україна зараз в такому стані. Напруга війни тримає суспільство та інституції у чомусь подібному до структури. Якщо напруга зникне, все поповзе. Військові скаржаться, що кожна хвиля "пєрєговоров" миттєво відбиваєтсья на об'ємі донатів.
Так от, на місці русні я б зараз зняв цю тримаючу напругу хоча б тимчасово, а коли Україна "попливе" під дією виборів, повернення ветеранів та інших накопичених проблем, завдати нищівного удару заздалегідь підготованими великими масами військ (набрати "на разграблєніє хохляндіі" не проблема хоч два мільйони, хоч три).
показати весь коментар
28.12.2025 19:06 Відповісти
Все вірно тому що цей план був написаний в кремлі і переданий шістці російської мафії Віткову. Все вже погоджено. Агенти Краснов та Буратіна ламають комедію для лохторату з України та Європи шоб не так "паливно" було. Під ялинку оголосять що погодились на план знищення України а потім і українців зсередини України. Два три ходи наперед і все, по цьому плану.
показати весь коментар
28.12.2025 19:46 Відповісти
Ви так кажете, ніби ви читали той план.
Я виклав лише імовірний логічний крок з боку росії.
Але русня - це русня.
Логіка далеко не завжди рулить.
На щастя.
показати весь коментар
28.12.2025 19:49 Відповісти
Ще й як, погодяться підписати! І назвуть це смєкалкой. "Ви відводьте, а ми займемо сіру зону".
показати весь коментар
28.12.2025 19:55 Відповісти
А навіщо це )(уйлу, якщо ми і так постійно відводимо, як в Гуляйполі чи в Грабовському, а вони заходять (просочуються).
показати весь коментар
28.12.2025 17:22 Відповісти
Це зрадник. Під трибунал Оманського агента Буратіно. І це говорить Гарант конституції. Як Україна може віддати росії свою землю та українців на окупованих територіях на каткатування та знищення?!
показати весь коментар
28.12.2025 17:24 Відповісти
А шо робити з 73 % що його обрали?
показати весь коментар
28.12.2025 17:57 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2025 18:00 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2025 18:03 Відповісти
Ага. "Стариє пєсні о главном".

От просто взяти і залишити укріпрайон.

У 2019-му цей мудень вже відводив війська.
показати весь коментар
28.12.2025 17:26 Відповісти
Так, але його попередник тричі здійснив розведення військ - у вересні 2014-го, у лютому 2015-го та у жовтні 2016-го
показати весь коментар
28.12.2025 18:21 Відповісти
Так і відбив же багато, наприклад Маріуполь, Лиман, Лисичанськ і т.д.
показати весь коментар
28.12.2025 19:25 Відповісти
Хто може серйозно сприймати слова тупого паяца, який нехтує Конституцією своєї країни?
Правда, я не впевнений, що його країною є Україна.
показати весь коментар
28.12.2025 17:27 Відповісти
Скажімо трохи інакше: я не впевнений, що він своє майбутнє пов'язує з Україною.
показати весь коментар
28.12.2025 17:40 Відповісти
Зеленський не тупий. Якщо це виглядає як качка, літає як качка, кричать як качка то мабуть це все таки качка. Він зрадник який косить під дурника щоб його швидко не розкрили та не відправили під трибунал. Це працює, "жабка" повільно вариться а коли українці таки все зрозуміють буде вже пізго. Готується на жаль Геноцид остаточний. Дай Боже помилитися але на кону стоїть виживання Українського народу.
показати весь коментар
28.12.2025 17:41 Відповісти
100% !!! Дебільний дурник не може бути долларовим міліардером, неможе! Володіти та керувати цілою імерією медіаконцернами теж дурник не може, апріорі не може. Грає роль придуркуватого приЗЄдента, а насправді цинічний меркантильний цілеспрямований прагматик. Дограє роль приЗєдента, доб'є Україну і здристне в Краї Обітувані. Чи має він якісь хоч якісь мінімальні зачатки емпатії, людяності? Ні!!! Бо щоб мав, то виділив би зі своїх мільярдних статків хоч щось на ЗСУ. Там йому немає кому донатити, бо нікого немає на фронті з цього зєрмакоміндячого шобла, а до українців відноситься так, як про це звучало на плівках міндіча від нього ж , - Я в рот *бал етіх украінцев! -
Ось так!
показати весь коментар
28.12.2025 18:01 Відповісти
..Зеленський доб'є Україну як той велосипед "Україна" з серіалу "Слуга народа". Такі деталі не випадкові. Все це давно вироблений план по знищенню самого непокірного і свободолюбивого народу на планеті і заселення території Українського народу іншими.
показати весь коментар
28.12.2025 18:20 Відповісти
та нічим він там не керував! яка ***** медіаімпєрія, про шо ти? він для кацапів і для Бєні відмивав бабло на кіно- і тєлє-виробництві, маючи за це свій жирний процент! шоб замутіть таку схему - дурника цілком достатньо! він ***** двох слів не може звʼязати без суфлера!
показати весь коментар
28.12.2025 18:48 Відповісти
Даже, якщо погодитися з вашими доводами, виникає питання, - А як вийшло так, що дурник, котрий не може зв'язати двох слів без суфлера обкрутив 42 млн. населення України (-13 млн. таких, як я , що увійшли в 25% порохоботів) - .
Дурник енд Ко, облапошив кілька десятків мільйонів найрозумніших українців. Цікаво!
показати весь коментар
28.12.2025 18:56 Відповісти
Не нехтує, а використовує по-повній!
показати весь коментар
28.12.2025 17:43 Відповісти
Після так званого "розведення" військ в Золотому, бойовики так званої ЛНР зразу зайняли першокласні бетоновані фортифікації побудовоні ЗС України.
показати весь коментар
28.12.2025 17:29 Відповісти
А чи не повториться "геніальне" ріщення хрипатого, як в тому Золотому. Є величезні побоювання.
показати весь коментар
28.12.2025 17:31 Відповісти
100% повториться. Задачі сво швиденько виконаються. І пісня наполеона тоді буде така "я ні в чому не винний, це параша вкотре порушила домовленості", або щось на кшталт цього.
показати весь коментар
28.12.2025 18:22 Відповісти
"...Щодо ЗАЕС Зеленський хоче, щоб вона була взята під міжнародний контроль, а вироблена нею електроенергія розподілялася б по обидва боки лінії фронту... " - і це пропонує Президент України чи Голобородько?
показати весь коментар
28.12.2025 17:30 Відповісти
Це пропонує посередній актор, який не зміг впоратися з ролями ні Голобородько, ні Президента України.)
показати весь коментар
28.12.2025 17:41 Відповісти
ВІН ІДІОТ
показати весь коментар
28.12.2025 17:41 Відповісти
Не він один. Тут 73% засвітилися.
показати весь коментар
28.12.2025 18:14 Відповісти
А як назвати тих, кого він з легкістю обдурив дешевою голограмою? А як назвати тих, чию Батьківщину він обзивав повією, їх віру - термосом, знущався зі сцени над бійцями, которі гинули на полі боя, гидив мову неідіотів та культуру, та обкрадав і обдирав до нитки найрозумніших неідіотів?
показати весь коментар
28.12.2025 18:59 Відповісти
А які є варіанти на столі?
показати весь коментар
28.12.2025 18:33 Відповісти
майнити крипту....
показати весь коментар
28.12.2025 18:38 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2025 17:31 Відповісти
Подавляющее большинство жителей Донецкой области (86.4%) в 2019 проголосовали за Зеленского В.А., так что их протест против решения Президента (только что, на тот момент, ими избранного) как-то не совсем понятен.
показати весь коментар
28.12.2025 18:03 Відповісти
При чому тут люди. Вони голосували за програму. А виявилося що це був просто развод лохів. Нічого спільного його програма з його діями немає. Він же не казав що зробить з України чвк і почне на виснаження з рашкою воювати поки гроші дають. І поработить чоловіче населення і знищить свободу слова. Там не було такого в програмі.
показати весь коментар
28.12.2025 18:58 Відповісти
А кто же по Вашему при чем? Кандидат Зеленский говорил о том, что надо перестать стрелять и сойтись где-то посредине. За кандидата Зеленского проголосовали и он стал Президентом. Проголосовали люди, в том числе 86,4 % жителей Донецкой области
показати весь коментар
28.12.2025 19:11 Відповісти
і ввести Нату
показати весь коментар
28.12.2025 17:35 Відповісти
Кацапи ******* 100%
показати весь коментар
28.12.2025 17:39 Відповісти
Свинособака не бреше тільки в одному випадку - коли мертва...
показати весь коментар
28.12.2025 18:16 Відповісти
Зараз дебільні 73% від 40%, що прийшли на вибори, мають бути особливо раді!)))
показати весь коментар
28.12.2025 17:41 Відповісти
Olga A #374484 Їх тепер і не знайдеш. Останнім часом, моя сусідка дивується, хто міг його вибрати. Я точно знаю, що саме вона голосувала за нього. Тепер швиденько перевзулась.
показати весь коментар
28.12.2025 18:11 Відповісти
невже нема кого поряд шоб йому пику начистити та розуму додати?
показати весь коментар
28.12.2025 17:42 Відповісти
Хіба що нитки ДНК пінцетом повискубувати....може і допоможе )
показати весь коментар
28.12.2025 17:58 Відповісти
Таваріщь! Прікратітє аньтісімітізьм!
показати весь коментар
28.12.2025 18:17 Відповісти
Перепрошую, якщо образила особисто і вас.!)
показати весь коментар
28.12.2025 18:27 Відповісти
Мила Тетянко Татьяно! У Вас проблеми з почуттям гумору.
показати весь коментар
28.12.2025 18:33 Відповісти
...а я подумала, що у вас.Тому й вибачилася.)
показати весь коментар
28.12.2025 18:48 Відповісти
Переливання з пустого у порожнє
показати весь коментар
28.12.2025 17:43 Відповісти
Прикольно він нас перед фактом своїх рішень ставить
показати весь коментар
28.12.2025 17:44 Відповісти
Це ж було вже.
Вже з дєрьмак відводив і розміновував.
показати весь коментар
28.12.2025 17:48 Відповісти
показати весь коментар
28.12.2025 17:49 Відповісти
Вода у Крим+,коридор у Крим+,електрика у Крим+,Азовське море внутрішнє для московії+,весь Донбас+! Що там далі по Оману?!
показати весь коментар
28.12.2025 17:51 Відповісти
коридори закінчуються стінкою, а тунелі виводять на світ!
показати весь коментар
28.12.2025 17:54 Відповісти
Віддати полк "Азов" ( тоді це був ще полк) і коридор до Придністров'я. Виконав майже все, крім коридору до Придністров'я.
показати весь коментар
28.12.2025 18:07 Відповісти
Це план мінімум. Їх реальний план це ультиматум висунутий США та НАТО в грудні 2021 року. Європу і Україну проігнорували ніби вони не існують бо для них підготували інший план а саме: "с 1 февраля 2022 вступил в силу национальный стандарт ГОСТ Р 42.7.01-2021 «Гражданская оборона. Захоронение срочное трупов в военное и мирное время. Общие требования», ..Этот ГОСТ детализирует порядок захоронения в братских могилах, чтобы обеспечить санитарную безопасность и санитарные нормы при большом числе умерших, будь то в мирное время (эпидемии) или военное. "
показати весь коментар
28.12.2025 18:37 Відповісти
Полк віддав, але командирів лишив. Тепер вони найгероїчніші. 😁
показати весь коментар
28.12.2025 18:42 Відповісти
Зеленський провів окрему розмову зі Стармером перед зустріччю з Трампом
показати весь коментар
28.12.2025 17:57 Відповісти
Придурок перед зустріччю з придурком поговорив з розумним. І те, що він ніфіга не зрозумів, роялі не грає.
показати весь коментар
28.12.2025 18:19 Відповісти
сказавши А скажи Б . хто заповнить пустоту ?
показати весь коментар
28.12.2025 18:00 Відповісти
ошибка, уже такое проходили
показати весь коментар
28.12.2025 18:00 Відповісти
а вироблена нею електроенергія розподілялася б по обидва боки лінії фронту ???
пісець
показати весь коментар
28.12.2025 18:03 Відповісти
Добре,Україна виводить війська з Донбасу, а кацапи звідки, з БНР чи з курщини? 😡😡😡😡
показати весь коментар
28.12.2025 18:03 Відповісти
На хіба Україна має відводити війська на своїй території ?
показати весь коментар
28.12.2025 18:56 Відповісти
Спитайте у найвеличнішого...
показати весь коментар
28.12.2025 19:13 Відповісти
Ще один епізод який тягне на пожиттевий срок, і це вже в котре, зегнида оманська буде здавати наші землі ворогу поки його не винесуть вперед ногами, якщо цього не зробити воно буде і далі виводити війська до Дніпра як мінімум, скільки можна розміновувати відводити в здавати, зегнида то є державний зрадник і має бути покараний за держ.зраду.
показати весь коментар
28.12.2025 18:05 Відповісти
Та хто ще звертає увагу на цього безтолкового олуха.
показати весь коментар
28.12.2025 18:07 Відповісти
******* дискусії: Генерали та експерти наголошують, що в умовах війни, як в Україні, ДМЗ може бути небезпечною, оскільки може бути використана агресором для швидкого захоплення територій.
показати весь коментар
28.12.2025 18:10 Відповісти
А недиванний Vad UA волає про звитягу-перемогу й ніколи не сере на цьому форумі.
показати весь коментар
28.12.2025 18:23 Відповісти
В цьому питанні Україна не оригінальна. Так було споконвік і всюди. Бажання воювати виникає тільки тоді, коли окупанти спалили твою хату, згвалтували дружину і убили твоїх дітей.
І то не завжди... Ось тому, ще древні греки знали, що воювати за свій дім треба якнайдалі від свого дому.
показати весь коментар
28.12.2025 18:26 Відповісти
Та ні хто не завив, а ще раз підтвердив те що завжди казав, черговий тому доказ, навіть одна заява про таке вже тягне на держ.зраду, а тобі жополизу гундосному раджу почитати конституцію, хоть розумію що вам насрати не неї твій роботодавець зегнида давно на неї хер поклав і не одноразово.
показати весь коментар
28.12.2025 18:56 Відповісти
https://youtu.be/d8gxt7Ky_9Y 40-кілометрова демілітаризована зона: чим це небезпечно для України!
показати весь коментар
28.12.2025 18:17 Відповісти
Кому ви 73% віддали булаву? Воно вже відводило наші війська з 2019 року і руйнувало мінні поля та фортифікації. Чим це закінчилось?
показати весь коментар
28.12.2025 18:24 Відповісти
Як казав тимчасово живий класік -" а чіто ми будєм дєлать єслі расія нє нападьот"?
показати весь коментар
28.12.2025 18:31 Відповісти
До умови, що рашка має відійти від лінії фронту на ту ж саму відстань, що і ЗСУ, треба додати ще одну умову: демілітаризовану буферну зону займають американці, англійці чи німці (або всі разом), щоб будь-яка спроба москалів відновити наступ означала б початок 3-ї світової.
показати весь коментар
28.12.2025 18:36 Відповісти
Та він вже погодив відвід військ з донечини сдачу заес тільки дурня клеіть та робить вигляд що щось з народом говорить йому краіна побоку гроші та властна безбека а на інше начхати підпише все якщо цому це запропонують
показати весь коментар
28.12.2025 18:37 Відповісти
Ненавиджу це падло хрипате ,так само , як і кацапів .
показати весь коментар
28.12.2025 18:40 Відповісти
Якщо кідари відведуть війська, наш шлях тільки вперед if нашый землы, а вони нехай выдходять до свого кордону плюс демілітарізована зона за рахунок їх теріторії.
показати весь коментар
28.12.2025 18:48 Відповісти
Це нещастя потроху здає Україну: то війська відводить, то ЗАЕС наполовину з орками - якого чорта?
ЗАЕС - НАША, території теж!
Який ще вчорта референдум? Що він дає? Тільки аби час розтягати.
Шок!!!
показати весь коментар
28.12.2025 19:20 Відповісти