6304 відвідувача онлайн

Україна ніколи не буде в НАТО, - міністр оборони Словаччини Каліняк

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк

Міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк заявив, що Україна ніколи не буде в НАТО та матиме також проблеми зі вступом до Європейського Союзу.

Про це він заявив в інтерв'ю TASR, цитує Teraz, передає Цензор.НЕТ.

Спільна оборона ЄС та НАТО

На думку Каліняка, ЄС не повинен втручатися у спільну оборону, а командувати нею має Північноатлантичний альянс, оскільки два командування не можуть забезпечити оборону.

Словацький міністр оборони вважає можливе створення спільної європейської армії важливим елементом федералізації: "Або ми в НАТО і тоді вона нам не потрібна, або ми в Європі".

Про Україну

Крім того, міністр оборони Словаччини повторив, що Україна ніколи не буде в НАТО. На його думку, Київ також матиме проблеми з євроінтеграцією.

Група держав, що допомагає Україні, так звана "коаліція охочих", на думку політика, нічого не зробила: "Вона надіслала якогось солдата? Ні, не надіслала. Звичайно, що ні".

Каліняк додав, що Україна мала шанс закінчити війну у 2022 році.

  • Нагадаємо, раніше міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк заявив, що Братислава і надалі виступатиме проти постачання військової допомоги в Україну.
Топ коментарі
+25
***** бабла підкинуло)))
показати весь коментар
01.01.2026 19:38 Відповісти
+24
Ніколи не говори ніколи.
показати весь коментар
01.01.2026 19:35 Відповісти
+24
ото насрано у колишній Чехословаччині росйською агентурою.
показати весь коментар
01.01.2026 19:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тіпуна на твою язицюгу, Каліняк.
показати весь коментар
01.01.2026 20:00 Відповісти
Чи буде, чи не буде, це не вирішуватиме якась словацька шавка!
показати весь коментар
01.01.2026 20:02 Відповісти
Справа в тому, що цих бомжів ніхто питати не буде. Порядок денний в НАТО формують США, Велика Британія, Німеччина, Франція і Італія. Пам'ятаєте як Орбан був проти вступу Швеції в НАТО? І що? Дзвінок Байдана і вже не проти. І Туреччина теж "вийожувалась", але врешті решт погодилась.
показати весь коментар
01.01.2026 20:02 Відповісти
Колись казали що кацапи ніколи не нападуть на Україну...
показати весь коментар
01.01.2026 20:03 Відповісти
На ногах лапти, а из кармана балалайка торчит. Роберт смени своего стилиста.
показати весь коментар
01.01.2026 20:03 Відповісти
Тебе не буде після чергових виборів,алкашня. Дивує як оце все тимчасове стверджує що хтось там "ніколи"😁
показати весь коментар
01.01.2026 20:05 Відповісти
Подобається це комусь чи ні , але НАТО не буде , заради України , змінювати свій статут .
показати весь коментар
01.01.2026 20:16 Відповісти
... якщо
показати весь коментар
01.01.2026 20:59 Відповісти
А цей Калиняк, типу, себе вічним вважає?
показати весь коментар
01.01.2026 20:28 Відповісти
Москальский підсвинок...
показати весь коментар
01.01.2026 20:33 Відповісти
Ну, якщо це сказав ************, то ...
Треба ще думку бульбофюрера почути. Це так важливо.
показати весь коментар
01.01.2026 20:37 Відповісти
Та це вже не Україна має мріяти бути в НАТО, а НАТО має мріяти приєднання до неї України. Очевидно, що ніхто в нинішньому НАТО воювати не буде.
показати весь коментар
01.01.2026 20:40 Відповісти
да, все мечтают жить в стране миндичей и цукерманов
показати весь коментар
01.01.2026 21:12 Відповісти
Можна подумати що від тебе щось залежить, ти сам довго протримаєшся на посаді. Або вже став на зарплату к ху...лу. він ******** купувати колишній васалів
показати весь коментар
01.01.2026 20:43 Відповісти
Це тобто назло бабушкє отморожу уши?
Відмовитися від найбоєспособнішої армії в Європі з просто неймовірним бойовим досвідом і не будь-яким, а саме досвідом війни з найбільшою загрозою для Європи... ну треба буть довбойобами, канєшн, але ж треба і розуміти що якщо так, то і Україну ніхто не змусить воювати за вас, коли ******** вирішить відтяти шматочок ЄС.
Але довбойоби на то і довбойоби, щоб не бути в статі прорахувати навідь один крок наперед.
показати весь коментар
01.01.2026 20:47 Відповісти
що то за придурок на фото ? 😃
показати весь коментар
01.01.2026 20:51 Відповісти
мабуть брат кіркорова
показати весь коментар
01.01.2026 21:13 Відповісти
шут гороховый
показати весь коментар
01.01.2026 20:51 Відповісти
Ще одне ****** чмо.
показати весь коментар
01.01.2026 20:53 Відповісти
Сказав наче перднув.
Результату сказаного - 0. Говорить про невтручання, а сам у свої власні когнітивні здібності втрутитися не може. От і викодить - суцільний пєрдьож.
показати весь коментар
01.01.2026 21:01 Відповісти
Ну, якщо небуде НАТО, то звісно - там не буде й Укараїни...
показати весь коментар
01.01.2026 21:03 Відповісти
Ми будем в НАТО и в Евросоюзе в ближайшие годи. Ми заплатили десятками тисяч наших солдат и мирних жителей за єто. А Словакию при таких ************* заявлениях викинуть би оттуда на*уй и отправить в таможенний союз
показати весь коментар
01.01.2026 21:08 Відповісти
так куда нас вели сусанины? в нато и европу, получили разруху, войну, потерю территорий и людей
показати весь коментар
01.01.2026 21:11 Відповісти
значить Україні потрібно створювати нові союзи . Британія Іспанія Німеччина Данія Прибалтійські країни Скандінавія Азербайжан Турція
показати весь коментар
01.01.2026 21:11 Відповісти
нам те нато з їх куколдами нах не впало
чувак малость тупить...
показати весь коментар
01.01.2026 21:18 Відповісти
Млинець, де ЄС та НАТО касабських поросяпсів понабирала???
показати весь коментар
01.01.2026 21:20 Відповісти
Я звернув увагу на те , що в всіх прокацапів дурнуваті рила .
показати весь коментар
01.01.2026 21:21 Відповісти
Вот х-ло еще одного соседа надрочил против Украины.
показати весь коментар
01.01.2026 21:37 Відповісти
каліняк! ти ще будеш благати Україну про допомогу! а тебе пошлють до НАТИ і правильно зроблять))
показати весь коментар
01.01.2026 21:39 Відповісти
ти скоріше здохнеш посіпака
показати весь коментар
01.01.2026 21:49 Відповісти
Обізянам пора зрозуміти що це НАТО треба Україна а не навпаки.
показати весь коментар
01.01.2026 21:58 Відповісти
Всі як зачаровані барани мантрою "НАТО, НАТО". Але ніхто не питає:
1) А навіщо НАТО потрібна Україна?
2) А навіщо Україні потрібне НАТО?

Якщо трохи включити мозок, якого у 90% читачів не мають і відповідати на ці питання, то можна прийти до не втішного висновку, що це не більш ніж ілюзія.
показати весь коментар
01.01.2026 22:10 Відповісти
"На думку Каліняка, ЄС не повинен втручатися у спільну оборону, а командувати нею має Північноатлантичний альянс, оскільки два командування не можуть забезпечити оборону" - шо цей розумово відсталий взагалі верзе? в уяві цоього дебіла всцяного хто ким має командувати і від кого оборонятись? північноатлантичний альянс від НАТО?
показати весь коментар
01.01.2026 22:13 Відповісти
Никогда мы не будем братьями...
показати весь коментар
01.01.2026 22:18 Відповісти
оберт колінякою відхилимо ліктем
показати весь коментар
01.01.2026 22:21 Відповісти
Ага... Нато не буде, а Україна буде!
показати весь коментар
01.01.2026 22:27 Відповісти
Хто такий цей Колиняк - глава НАТО або Ванга?
показати весь коментар
01.01.2026 22:28 Відповісти
Від України залежить, яким буде світ на десятки років в майбутньому. Хто такий ***** Роберт Каліняк?)))
показати весь коментар
01.01.2026 22:45 Відповісти
Оцей калиняк просто дурень, чи шавка московська, або і те і інше.- Інакше ніяк.
показати весь коментар
01.01.2026 22:59 Відповісти
Наверняка получает взятки из москви как и ихний недострелений
показати весь коментар
01.01.2026 23:21 Відповісти
Ніколи не кажи "ніколи" .
показати весь коментар
01.01.2026 23:05 Відповісти
..Україні мабуть вже туди і не потрібно, весь світ побачив, що це за альянс!!!
показати весь коментар
01.01.2026 23:12 Відповісти
Бомжі шось *******