6304 відвідувача онлайн

Рятувальна операція у новорічну ніч: човен з людьми застряг у кризі на Полтавщині

На Полтавщині люди застрягли у човні серед криги

У новорічну ніч на Полтавщині сталася небезпечна подія на воді, яка могла мати трагічні наслідки. У селищі Градизьк троє людей опинилися заблокованими в човні посеред замерзлого Дніпра.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресслужби Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

За даними рятувальників, човен застряг у кризі приблизно за 200 метрів від берега. Люди не змогли самостійно вибратися та звернулися по допомогу напередодні опівночі — о 23:48 31 грудня.

Спроба врятуватися самотужки

Один із чоловіків зумів дістатися берега, рухаючись по льоду, та одразу повідомив про небезпеку. Інший пасажир човна намагався повторити його шлях, однак провалився під кригу.

Через сильне виснаження чоловік уже не міг рухатися й почав кликати на допомогу. Рятувальники дісталися до нього та витягли з води за допомогою мотузки приблизно за 50 метрів від берега.

Порятунок жінки з човна

У цей час жінка залишалася в човні, оточеному кригою. Для її евакуації рятувальники залучили спеціальний аероглісер.

"Рятувальники дісталися до човна, пересадили жінку в аероглісер та безпечно доставили на берег", — повідомили у ДСНС.

Усіх постраждалих врятували. Медичної допомоги вони не потребували.

Топ коментарі
+5
У селищі Градизьк човен крім риболовлі використовують в основному, щоб перебиратись на другий беріг Дніпра, бо об'їзджати дуже далеко. Я неодноразово бував там і бачив, хоч сперечатися не буду - рибний промисел там ну дуже розвинутий - коптильні в кожному дворі і рибу градежці готують дуже смачну.
показати весь коментар
01.01.2026 20:00 Відповісти
+4
Це так . У мого зятя там живуть родичі , тож він частенько привозить від них смачненьку рибку .!
Я й сам раніше туди до них їздив - на риболовлю . На острови .
показати весь коментар
01.01.2026 20:09 Відповісти
+3
Якого вони туди поперли? Рятівникам мало роботи після рашистських атак розгрібати?
показати весь коментар
01.01.2026 20:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Браконьєрів природа карає.
показати весь коментар
01.01.2026 19:40 Відповісти
годиться як варіант незабутньо зустріти Новий рік.
показати весь коментар
01.01.2026 19:40 Відповісти
Ну-у... Може мангал був? Цигани з ведмедем? Шашлик-машлик і "Айнане"? Шахед?))
показати весь коментар
01.01.2026 19:45 Відповісти
Сітки ставили... Або знімали - перед льодоставом...
показати весь коментар
01.01.2026 19:50 Відповісти
Помню при Кучме эти рыбаки так всех достали своими путешествиями на льдинах что на Кременчугском водохранилице взвод омона их дубинками со весеннего льда гнал и без толку те сразу разворачивались и опять лезли на тающий лед.Маньяки рыбные..
показати весь коментар
01.01.2026 21:23 Відповісти
То не ті... То були прості рибалки-любителі... Я сам такий (але не такий "навіжений"). А це "професіонали"...
показати весь коментар
01.01.2026 21:25 Відповісти
Нераціональне використання ресурсів воюючої країни має місце. Спасатєлі Малібу, тьху.
показати весь коментар
01.01.2026 19:43 Відповісти
Я, звичайно, уточню вже завтра хто ці красені...Просто цікаво - що за екстрим ? А взагалі за Градижчан легенди ходять ще з совка, чокнуті
показати весь коментар
01.01.2026 19:56 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2026 20:09 Відповісти
На островах бував на усіх, сам з тих країв...дивовижно там все..Дуже гарно
показати весь коментар
01.01.2026 20:25 Відповісти
Щодо "на той берег" - не думаю, занадто небезпечно і дорого по топливу, достатньо карту подивитись...Хоча від упоротих можна очікувати, що завгодно
А от побраканить - це цілком можливо
показати весь коментар
01.01.2026 20:23 Відповісти
Якого вони туди поперли? Рятівникам мало роботи після рашистських атак розгрібати?
показати весь коментар
01.01.2026 20:04 Відповісти
Якого Куя вони зимою на човні хрен зна куди попливли? Взагалі ніколи не розумів зимової рибалки в морозяку з вітром на річці сидіти з вудкою над лункою. Інша справа влітку на березі в тиші, рано в ранці слухати спів пташок, ранкове сонечко пестить, спокійна водичка, тиша, тепло, жабки квакають... Красотаааааа....
показати весь коментар
01.01.2026 20:05 Відповісти
Сітки трусили, гуляй не хочу
показати весь коментар
01.01.2026 21:16 Відповісти
Умный в воду не пойдёт
Умный воду обойдёт!
показати весь коментар
02.01.2026 01:58 Відповісти