12279 відвідувачів онлайн

Заміна Василя Малюка означатиме ослаблення одного з ключових елементів української воєнної машини, - Білецький

Білецький: призначення Буданова — логічний крок воєнного часу

Андрій Білецький позитивно оцінив пакет кадрових рішень у сфері національної безпеки та оборони, водночас застерігши від можливих змін у керівництві Служби безпеки України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив, коментуючи останні кадрові сигнали у воєнний час.

"Позитивно оцінюю пакет кадрових рішень у сфері національної безпеки та оборони — це важливі сигнали для фронту. Призначення Кирила Буданова, мого бойового товариша, на посаду голови Офісу президента є логічним кроком воєнного часу, який посилює обороноздатність держави.

Водночас викликає серйозне занепокоєння інформація про можливу заміну голови СБУ. Василь Малюк — не просто голова ефективного контррозвідувального органу. Він перетворив Службу безпеки України на один із ключових стратегічних факторів війни.

Служба системно вражає економічні вузли противника, завдала непоправних втрат російській стратегічній авіації і стала визначальним гравцем у війні на морі — зусиллями СБУ російський флот практично виключений з війни.

Роль особистості тут визначальна, тому заміна Малюка означатиме ослаблення одного з найбільш ефективних елементів української воєнної машини".

Білецький наголосив, що в умовах повномасштабної війни кадрові рішення у секторі безпеки мають безпосередній вплив на ситуацію на фронті та загальну стійкість держави.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує звільнити голову СБУ Василя Малюка та призначити на інші посади.

Топ коментарі
+18
Ішака не турбує фронт і війна. Чмо дбає лише про власні інтереси.
показати весь коментар
03.01.2026 09:35 Відповісти
+17
тобто, коли малюк виконує політичні замовлення, то яка ж кака?
і ніфіга не послаблює?
а коли пішов нахєр, боже яка незмінна чеснєйша людина?
україна, програє без малюка?

але, як що такі гандони, як білецький чи костенко кинулись на захист, то терміново звільняти!!!!
бо призначать іншого, а с нім нє порєшаєш.....
показати весь коментар
03.01.2026 09:48 Відповісти
+15
Малюк обісрався з атакою на НАБУ - САП , так що імовірне його звільнення може бути вимогою західних партнерів .Малюку потрібно було діяти в рамках законів а не перетворюватися на зеленого жополиза .
показати весь коментар
03.01.2026 09:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ішака не турбує фронт і війна. Чмо дбає лише про власні інтереси.
показати весь коментар
03.01.2026 09:35 Відповісти
Малюк організовував напади СБУ на НАБУ, тому має піти під суд, а замість Малюка є багато кандидатів, наприклад Віктор Трепак. Те що Аваков домовився з Малюком про ненапад тепер примушує Білецького ганьбитись і публічно ставати на захист Малюка, який себе повністю дискредитував і може виявитись що Малюк теж замішаний в корупції.
показати весь коментар
03.01.2026 10:15 Відповісти
Відставка голови СБУ Малюка обговорюється і, якщо вона буде, в Кремлі святкуватимуть, - джерело
показати весь коментар
03.01.2026 10:28 Відповісти
Держава Україна на жаль знищена а ця вся "двіжуха" це переставляння ліжок в ЗЕленому "борделі"!
показати весь коментар
03.01.2026 09:40 Відповісти
А Верещучка чим гірша ?
показати весь коментар
03.01.2026 09:41 Відповісти
і ким хочуть замінити , ось в чому питання
показати весь коментар
03.01.2026 09:46 Відповісти
Увольнение главы СБУ это чистая прерогатива преза. Так что не понимаю тут споров. Это не Кабмин менять, короче.
показати весь коментар
03.01.2026 09:48 Відповісти
тобто, коли малюк виконує політичні замовлення, то яка ж кака?
і ніфіга не послаблює?
а коли пішов нахєр, боже яка незмінна чеснєйша людина?
україна, програє без малюка?

але, як що такі гандони, як білецький чи костенко кинулись на захист, то терміново звільняти!!!!
бо призначать іншого, а с нім нє порєшаєш.....
показати весь коментар
03.01.2026 09:48 Відповісти
1. Ніхто не каже, що політичні замовлення як от атака на НАБУ то щось хороше, багато люлей після цього повністю розчарувались в Малюку.
2. Я і не чув, щоб за нього хтось казав, що він чєснєйша людина.
3. Люди просто розуміють, що зараз якоїсь нормальної альтернативи немає, і бояться, що Зе, як завжди, якогось мудилу поставить замість Малюка.
4. Якщо ти називаєш Білецького і Костенка гандонами, то ти сам, як мінімум, робиш щось серйозне для захисту України (гадити зрадою на Цензорі не рахується як дія, що йде на користь України).
показати весь коментар
03.01.2026 10:02 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2026 10:03 Відповісти
А де це костенко "захищає Україну " -на м'якенькому кріслі у верховній раді ?
показати весь коментар
03.01.2026 10:06 Відповісти
Звісно, він тримає позицію "Верховна рада"
показати весь коментар
03.01.2026 10:16 Відповісти
Не тільки один Білецький захищає Україну, таких як він багато і набагато кращих і мужніх
показати весь коментар
03.01.2026 11:36 Відповісти
Да, да читала лише про костенка і білецького, більше ніхто малюком не переймається
показати весь коментар
03.01.2026 11:33 Відповісти
Спасибі бойовому командиру, який має мужність говорити такі речі
показати весь коментар
03.01.2026 09:49 Відповісти
Не обов'язково Малюка звільняти з СБУ. Можна понизити до заступника по диверсіям, але обов'язково забрати в нього інструмент політичного терору всередені країни.
показати весь коментар
03.01.2026 09:49 Відповісти
нєнє!
радником буданова.
показати весь коментар
03.01.2026 10:09 Відповісти
А Білецький не подумав, що саме такою є мета Зєлєнского - лмлаблення одного з ключових елементів військоаої машини України? Якщо створіння, схоже на чорта має роги, ратиці, хвіст і чинить зло, як справжній чорт, то може це таки справжній чорт?
показати весь коментар
03.01.2026 09:50 Відповісти
Ви праві.
показати весь коментар
03.01.2026 11:31 Відповісти
Зеля "віддячив" усіх хто його підтримував...сваіх не брасаєм...
показати весь коментар
03.01.2026 09:50 Відповісти
Малюк обісрався з атакою на НАБУ - САП , так що імовірне його звільнення може бути вимогою західних партнерів .Малюку потрібно було діяти в рамках законів а не перетворюватися на зеленого жополиза .
показати весь коментар
03.01.2026 09:51 Відповісти
Ще би якийсь приклад де він не обісрався , хоч яуийсь.
показати весь коментар
03.01.2026 10:40 Відповісти
атакою на НАБУ - а чим атакували ?
дронами ?
дронами на оптоволокні ?
Фпв дронами ?
БТРами ?
танками ?
показати весь коментар
03.01.2026 10:40 Відповісти
Ви спершу визначтесь як вас звуть а потім задавайте питання ))
показати весь коментар
03.01.2026 12:39 Відповісти
вам потрібно повне ім'я ?
а ім'я бабусі та прабобусі підійде ?
А може ваш ноут так відповідь даст
показати весь коментар
03.01.2026 16:59 Відповісти
Это конечно не моё дело, но замена имеет смысл только в одном случае - человек не справляется на своём месте. А иначе эти перестановки только вредят.
показати весь коментар
03.01.2026 09:53 Відповісти
Ну шо ви так нападаєте на бубочку? Просто найвеличніший після мізкового штурму 95 анал...а, не так, квартала, вірішив вернути на цю посаду свого перевіреного другана, з яким бубочка ще в дитячому садочку какав в один горщик, Баканов здається
показати весь коментар
03.01.2026 09:54 Відповісти
Зараз інша чудова людина без посади залишилась - Єрмак здається.
показати весь коментар
03.01.2026 13:48 Відповісти
Срав корчмар на Україну та її обороноздатність. Йому потрібні ті хто буде його власну шкуринку рятувати від правосуддя та народу.
Зміцнити оьороноздатність країни можливо арештом корчмаря з його жОПою та Слуг ***** з Кабміном.
показати весь коментар
03.01.2026 09:55 Відповісти
Кремлівська агентура вже не знає як ще нашкодити обороноздатності України.
показати весь коментар
03.01.2026 10:02 Відповісти
Назначення завгоспом посилює обороноздатність держави.....якийсь сюр...
показати весь коментар
03.01.2026 10:26 Відповісти
Коли українська армія успішно відбивала рашиські наступ і контратакувала горе президент звільнив Залужного,коли є успішні спец. операції СБУ проти ворога, хоче звільнити Малюка ,а на кого працює президент ?
показати весь коментар
03.01.2026 10:29 Відповісти
Тобто тільки люди заступили на посади здобули досвід, Зе їх звільняє та ставить на посади в яких вони не тямлять, щоб у такий відповідпальний час послабити галузь та зменшити ефективність.
Це злочин, а не просто перестановка.
показати весь коментар
03.01.2026 10:32 Відповісти
Ну, тут ні для кого не секрет, шо буратінка, окрім злочинів, на посаді Президента України не робив.
показати весь коментар
03.01.2026 11:08 Відповісти
ще треба витягти Арестовіча та Безуглу, Яроша вже задіяли
показати весь коментар
03.01.2026 10:35 Відповісти
Так нехай Верховна Рада не голосує за звільнення і не буде ніякого звільнення.
показати весь коментар
03.01.2026 10:37 Відповісти
воєнна машина ))..а що з цією машиною після міндічгейта та брехні про фламінго?
показати весь коментар
03.01.2026 10:40 Відповісти
То хто ж мутить зі звільненням Малюка? Дєрьмака ж немає... Чи все таки є? Адже члєнограй сам по собі ніхрена не вирішує.
показати весь коментар
03.01.2026 10:41 Відповісти
А ви думаєте Зе розірвав з ним справи і попрощався тільки тому, що це комусь несподобалось?
Він просто пішов у тінь
показати весь коментар
03.01.2026 10:53 Відповісти
сбу давно забо'язана (якщо це СБУ, а ні фсбу ) арештувати колишнього президента Зеленського за різні тяжки злочини, наприклад за незаконне повалення конституційного ладу, або незаконне привласнення службових обов'язків.
показати весь коментар
03.01.2026 10:48 Відповісти
На війні годуються всі і провладні і так звані опозиціонери. Чим ослабить, тим що обласні керівники мають незадекларовані доходи на мілліони долларів, як при таких обставинах вони можуть виконувати свою роботу ефективно, та і високий ризик роботи на ворога.

Чи може коли співробітники слідкують за журналістами, тому що ті пишуть про корупцію?
показати весь коментар
03.01.2026 11:20 Відповісти
Все мутные персонажи бросились защищать этого фигуранта,значит что то происходит интересное
показати весь коментар
03.01.2026 11:54 Відповісти
Дурнувате рішення про заміну Малюка.
Навіщо міняти керівника який налагодив роботу цілої структури та провів там чистки від зрадників.
Якщо людина на своєму місці, то хай працює. Не нада йому заважати
показати весь коментар
03.01.2026 12:42 Відповісти
Зеленському потрібно зачистити свої конюшні! А деякі починають роздмухувати зраду, тим більш мутні персонажі…Якось забулися заслуги Малюка по Коломойському та НАБУ , не говорячи про тих, хто повинен бути в суді, але виїхав…
показати весь коментар
03.01.2026 13:46 Відповісти
Тарган Коломойського сам хоче на цю посаду?
показати весь коментар
03.01.2026 15:11 Відповісти