3622 відвідувача онлайн

Зеленський призначив Валерія Вавринюка т.в.о. голови ДПСУ

Вавринюк очолив ДПСУ в статусі тимчасового виконувача обов’язків

Президент Володимир Зеленський призначив Валерія Вавринюка тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної прикордонної служби України.

Про це йдеться в указі глави держави №10/2026, повідомляє Цензор.НЕТ.

Призначення Вавринюка 

"Першому заступнику Голови Державної прикордонної служби України Вавринюку Валерію Павловичу тимчасово виконувати обовʼязки Голови Державної прикордонної служби України", - йдеться в указі.

Також указом №9/2026 Зеленський звільнив Сергія Дейнеко з посади голови Державної прикордонної служби України. 

Нагадаємо, що напередодні президент Володимир Зеленський провів нараду з міністром внутрішніх справ України Ігорем Клименком, під час якої, серед іншого, визначили кандидатури для призначення нового очільника Державної прикордонної служби України.

Що передувало

  • Нагадаємо, що 2 січня президент Володимир Зеленський повідомив, що найближчим часом міністр внутрішній справ Ігор Клименко представить кандидатури на заміну очільника Держприкордонслужби, а нинішній керівник Сергій Дейнеко продовжить роботу в системі МВС України.
  • 4 січня голова МВС Ігор Клименко повідомив, що Сергій Дейнеко призначається радником міністра внутрішніх справ України.

 

Топ коментарі
+37
ДПСУ це повністю корумпована структура яка потребує повної зачистки та люстрації.
показати весь коментар
04.01.2026 17:52 Відповісти
+27
Міністром ДПСУ станеш???!!!!

показати весь коментар
04.01.2026 17:50 Відповісти
+23
погони як в наполеона
вони там усі таки прикоцані?
шо за пшонка-стайл???😁
показати весь коментар
04.01.2026 17:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
погони як в наполеона
вони там усі таки прикоцані?
шо за пшонка-стайл???😁
показати весь коментар
04.01.2026 17:50 Відповісти
ДПСУ це повністю корумпована структура яка потребує повної зачистки та люстрації.
показати весь коментар
04.01.2026 17:52 Відповісти
У цього прикордонника навіть в декларації купа криптовалютних гаманців. Зрозуміло для чого
показати весь коментар
04.01.2026 17:58 Відповісти
Керівником ДПСУ має стати військовий який проведе повну заміну персоналу ДПСУ
показати весь коментар
04.01.2026 19:06 Відповісти
погоджуюсь
показати весь коментар
04.01.2026 18:42 Відповісти
Менш корумпована ніж СБУ, ДБР, прокуратура, Суди, ДМС, ДПС
показати весь коментар
05.01.2026 08:46 Відповісти
Неозброєним оком видко-геть доброчесна людина !!))
показати весь коментар
04.01.2026 18:19 Відповісти
То дембельский китель.
показати весь коментар
04.01.2026 18:20 Відповісти
Продовжувач «схем дейнеко» щодо перевезення за кордон КабМіндічів з шиферами, шурмою, …. за командою зеленського!!
Совання ліжок Оманським зеленським по Урядовому кварталу з помічниками ригоАНАЛЬНИХ зрадників України!!!
Лавринович, кравець, лукаш з клюєвими, давляться від сміху!!!
А Захисники України, боронять державу від **********!!
показати весь коментар
04.01.2026 21:37 Відповісти
Тепер ім буде важко їх криша Малюк - заяву написав.
показати весь коментар
05.01.2026 08:47 Відповісти
Це таку форму дизайнери придумали для Сил Оборони України (і в ЗСУ, і в СБУ, і ДПСУ і в НГУ)..
показати весь коментар
05.01.2026 08:43 Відповісти
аа.... то вони для 95 кварталу теж шили
зрозумів!
показати весь коментар
05.01.2026 10:19 Відповісти
Можливо, якщо є цегельний завод, то хто йому заборонить надавати кирпичи для будівництва і казарм, і віл у Кварталі, Бучі, Конче-Заспі, Києві - та інших місцях проживання коррупціонерів.
показати весь коментар
05.01.2026 10:42 Відповісти
на ньому військові знаки розрізнення. Лайки під постом Артиста говорить що відсоток коментаторів Артистів за фахом - клоун зашкалює. Не шаре теля, але пальці свої до клавіатури тягне
показати весь коментар
05.01.2026 08:57 Відповісти
як раз він клован а не військовий 😁
дпсу то корупційна помийка а не військо
показати весь коментар
05.01.2026 10:18 Відповісти
Міністром ДПСУ станеш???!!!!

показати весь коментар
04.01.2026 17:50 Відповісти
А чого не міністром СБУ, чи міністром прокуратури, або міністром судів?
показати весь коментар
05.01.2026 08:48 Відповісти
- ітак, гражданє алкоголікі, тунєядци, ******** ! Хто хоче поработать міністром ДПСУ?

показати весь коментар
04.01.2026 17:53 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2026 17:54 Відповісти
І в міністри СБУ, міністр прокуратури та міністр суду, міністр державної податкової служби, міністр НАБУ, міністр САП, міністр ДБР...
показати весь коментар
05.01.2026 08:49 Відповісти
в сересері прикордонники підпорядковувались кегебе.
типу, логічно.
зовнішня безпека, зовнішні кордони.
як так сталося, що українські прикордонники, стали внутрішніми справами?
типу не від зовні боронять, а охороняють всередину?
вертухаї?
тиса, все таке....
показати весь коментар
04.01.2026 17:56 Відповісти
Контролюють, щоб раби не розбіглися ))
показати весь коментар
04.01.2026 17:59 Відповісти
Кріпак голос подав
показати весь коментар
04.01.2026 18:33 Відповісти
Так і митниця підпорядковувалась КДБ.
показати весь коментар
04.01.2026 22:21 Відповісти
Хіба що контролювалась...
показати весь коментар
05.01.2026 03:46 Відповісти
тому що так в ЄС, німецький підрозділ антитерору ГСГ -9, це спецназ прикордонної поліції. Але в ЄС у прикордонної поліції великі повноваження, наприклад доступ до рахунків осіб, які підозрюється у вчинення злочинів. Хочемо в ЄС маємо мати прикордонну поліцію, а в нас зараз аналог дійсно КГБ військова-правоохоронна структура як СБУ та НГУ.
показати весь коментар
05.01.2026 08:56 Відповісти
Людина хоч поправить своєматеріальне становище. Не призєдент, як ми всі,але теж місце "тепленьке"
показати весь коментар
04.01.2026 17:58 Відповісти
В совдепівськв часи прикордонники були елітними військами. А зараз погрязли в корупції. Їх такими робили всі роки після розпаду совка.
показати весь коментар
04.01.2026 18:10 Відповісти
А совдепівське було не елітним?
показати весь коментар
04.01.2026 18:25 Відповісти
Хто?
показати весь коментар
04.01.2026 18:50 Відповісти
Пропустив слово "що"...пробач, якщо можеш...
показати весь коментар
04.01.2026 19:19 Відповісти
Понти ганяли, дешеві понти. "Граніца на замке", тільки дужка ну дуже велика, що даже літак пролетів з подальшим приземленням на чп мацкви .
показати весь коментар
05.01.2026 08:27 Відповісти
Той літак був розміром ********* шахеда. На той час не було таких радарів щоб його виявити, та і воїн ніяких не було, так сказати бдітбєльность трохи спала.
показати весь коментар
05.01.2026 09:19 Відповісти
ти хоч гугли що таке сессна та розміри...

совки засцяли збивати доразу на перехваті,
а потім су24 його тупо не бачили бо швидкість ....
показати весь коментар
05.01.2026 10:21 Відповісти
А що таке сессна?
показати весь коментар
05.01.2026 13:00 Відповісти
Тобто продовжу, в совдепії були чесні КГБшники, а СБУ погрязло в корупції по вуха, інакше якби СБУ не погрязло, то іншим би цього не дали, думаю тепер Ваша думка завершене а не поверхнева. І до речі, в срср корупція цвіла і пахла, де ви взяли про чесність?
показати весь коментар
05.01.2026 08:58 Відповісти
Судячи по погонах дурак дураком..але ж інших не має
показати весь коментар
04.01.2026 18:12 Відповісти
Рівень старшого прапорщика
показати весь коментар
05.01.2026 08:28 Відповісти
Фсе, кордоны на замке.
показати весь коментар
04.01.2026 18:13 Відповісти
Я тільки не зрозумів за Дейнеку. Його зробили радником міністра МВС і в той же час він буде керувати бойовим підрозділом дпсу. Як таке можливо? Піде на фронт "іскупать кровью свою віну", чи це таке підвищення?
показати весь коментар
04.01.2026 18:25 Відповісти
Це чиясь особиста вендетта. А для прикордонників це, норм, генерал ДПСУ Момот загинув в бою, інший такий генерал НГУ Кульчицький, інших прикладів серед військових в Україні не має.
показати весь коментар
05.01.2026 08:59 Відповісти
ДПСУ під зачистку і люстрацію там половина бакановських псів і фсбешних почекунів,вони воювати проти своїх не будуть.
показати весь коментар
04.01.2026 18:42 Відповісти
Дивно, таких псів в СБУ і ДБР в двічі більше, але на них всі бояться казати, бо такі самі?
показати весь коментар
05.01.2026 09:00 Відповісти
Що не контора, то куча генералів і під кожного штат жополизів, кумів, однополчан. А воювати нікому.
показати весь коментар
04.01.2026 18:50 Відповісти
На Сумщині он прикордонці здали село і здались, і тепер їх обміняють на солдат, які знов підуть нас вбивати. Ще й героями зроблять. Колись це закінчиться? Силовики, офіцери, молоді відставники, охоронці будуть воювати чи тільки будуть продовжувати хапати хворих людей?
показати весь коментар
04.01.2026 19:04 Відповісти
Скажуть, нервіний бій? Так у нас повсюди нерівні бої, супротивник переважає в чисельності, і коли хапають хворих людей, он про яких Аліна Михайлова розповідає, чогось ніхто не турбується, що вони вчились на інше і шо взагалі хворі і не тримали зброї!
показати весь коментар
04.01.2026 19:06 Відповісти
Не прикордонники здали село, а ЗСУ, в зоні бойових дій (ЛБЗ та кордон з країною-агресором) прикордонні підрозділи в підпорядкуванні відповідних оперативно-тактичних та оперативних формувань ЗСУ. Ви тільки що плюнули в ЗСУ. Розумію, що ви дуже далекі від СОУ, але це великий зашквар
показати весь коментар
05.01.2026 09:05 Відповісти
Та пофіг, як ти там своїх наложниць міняєш.
показати весь коментар
04.01.2026 20:14 Відповісти
Поживем, казав дід Опанас - побачимо шо воно таке.
показати весь коментар
04.01.2026 21:22 Відповісти
воно гірше за ДЕЙНЕКУ, в нього в регіональному управлінні (м. Харків) був військовусложбовець в обов'язки якого входили вигулювати його собаку. До підлеглих відноситься як до рабів, до корупції лояльний повністю і відкритий до відповідних пропозицій.
показати весь коментар
05.01.2026 13:03 Відповісти
Це той кадр, який брав на поруки прокравшогося на поставку дронів в армію чиновника Сергія Гайдая? Гідна кандидатура)) Других у Гундосого не має?
показати весь коментар
04.01.2026 22:14 Відповісти
ти забув шо твій обісраний малюк ніс про набу???
зараз обісцявся та мовчить
вже й звільнився...

клоун дебільний
показати весь коментар
05.01.2026 10:23 Відповісти
тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної прикордонної служби - це такі нові посади?
показати весь коментар
05.01.2026 00:58 Відповісти
Це значить, що призначили терміново, а того кого планують ще не призначили, а посада вільною не має бути, тво може бути призначано навіть на період відпустки, чи відрядження Голови. Це просто значить, ще реальних кандидатів обдумують, перевіряють і т.п.
показати весь коментар
05.01.2026 13:01 Відповісти
папєрєдніка безкоштовно за кордон на таксі випустить? )
показати весь коментар
05.01.2026 01:01 Відповісти
схоже бородаті закінчилися