11192 відвідувача онлайн

Кілька тисяч військових можуть розгорнути в Україні після припинення вогню, - Макрон

Макрон прокоментував відправку військових до України

Президент Франції Емманюель Макрон заявив про можливість розгорнення кількох тисяч французьких військових в Україні після припинення вогню.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Franceinfo.

Про що йдеться?

За його словами, декілька тисяч військових французької армії.

Водночас, зауважив Макрон, ці сили не братимуть участі в бойових діях.

Також, сказав французький лідер, його країна братиме участь відновленні української армії.

Що передувало?

  • Як повідомлялося, "Коаліція охочих" уклала Паризьку декларацію щодо гарантій безпеки для миру в Україні.
  • Нагадаємо, за результатами зустрічі "Коаліції охочих" у Парижі президент України Володимир Зеленський підписав із лідерами Франції та Великої Британії Декларацію про наміри розгорнути в Україні багатонаціональний військовий контингент після досягнення припинення вогню.
Топ коментарі
+9
Вони НЕ ПРИДУРКИ, вони вважають придурками нас
показати весь коментар
07.01.2026 09:14 Відповісти
+5
Парад чмирів продовжується. Наступний?
показати весь коментар
07.01.2026 09:11 Відповісти
+5
Єдине питання до розгортачів - ваші дії, якщо сосія почне знову ракетні та дронові атаки, в тому числі і на місця розташування охочих до Карпат військ?...
показати весь коментар
07.01.2026 09:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Парад чмирів продовжується. Наступний?
показати весь коментар
07.01.2026 09:11 Відповісти
Навіщо нам військові які не будуть стріляти в путіна? Якщо французи не відправили свої війська на фронт в Україну, то ці війська безглузді і після війни! В Україну потрібно відправляти тих хто сьогодні не боїться воювати з путіним!
показати весь коментар
07.01.2026 12:30 Відповісти
Вони НЕ ПРИДУРКИ, вони вважають придурками нас
показати весь коментар
07.01.2026 09:14 Відповісти
Поки придурки є корисними придурками - їх є сенс утримувати.
показати весь коментар
07.01.2026 09:23 Відповісти
Єдине питання до розгортачів - ваші дії, якщо сосія почне знову ракетні та дронові атаки, в тому числі і на місця розташування охочих до Карпат військ?...
показати весь коментар
07.01.2026 09:15 Відповісти
Тому й всього кілька тисяч, бо більше не встигнуть евакуювати в разі небезпеки.
Суттєвий фактор стримування, ага...
показати весь коментар
07.01.2026 09:23 Відповісти
Термінова евакуація...
показати весь коментар
07.01.2026 09:24 Відповісти
Потроху те, що в 2022 році не можна було казати бо зрада, стає все більш явним. Всьому свій час - з гарантіями безпеки вже розібралися, з коаліцією охочих теж, далі буде)
показати весь коментар
07.01.2026 09:17 Відповісти
Так це ж було вже! По якому колу обіцяєте?
показати весь коментар
07.01.2026 09:21 Відповісти
На)(уя вони тут після перемиря ще-й зі зброєю яка не стріляє .
показати весь коментар
07.01.2026 09:21 Відповісти
Сказав не "розгорнуть", а "можуть розгорнути". А можуть і не розгорнути. Та й кілька тисяч - це ні про що.
показати весь коментар
07.01.2026 09:22 Відповісти
"Солдати Німеччини не будуть розміщені в Україні навіть після припинення вогню" - канцлер ФРН Мерц.
показати весь коментар
07.01.2026 10:00 Відповісти
На хіба вони допомагають зе сцяти людям у вуха?
показати весь коментар
07.01.2026 09:25 Відповісти
Якщо політики гуртом поринули у якусь свою уявну ×уйню, яка від них не залежить, але створює видимість роботи і відволікає від важких рішень, то їхній словесний пронос вже не зупинити.
показати весь коментар
07.01.2026 09:27 Відповісти
Яке марення ! Нам достатньо Будапештського меморандуму.
показати весь коментар
07.01.2026 10:03 Відповісти
Водночас, зауважив Макрон, ці сили не братимуть участі в бойових діях. ідеш накуй , хранцузький жабоїд
показати весь коментар
07.01.2026 10:07 Відповісти
А навіщо вони ?
показати весь коментар
07.01.2026 10:09 Відповісти
Это уже из разряда "раздражающих новостей". Никакого смыслового и новостного значения не имеет, но настолько надоело, что обязательно зайдут на портал. что бы поплеваться. А "просмотры", будут учтены рекламодателями)
показати весь коментар
07.01.2026 10:12 Відповісти
Как только упадет первая ракета,с.ипут они моментально под предлогом "чтоб не было эскалации" и "что нам,с русскими что ли воевать"...Так главный вопрос- "На кой хер они здесь нужны"?? Чтоб Ишаку можно было снова в глаза нассать своим выборцям,як потужгу перемогу і підтримку партнерів з гарантіями безпеки...Тьфу блд.
показати весь коментар
07.01.2026 10:31 Відповісти
шанс зустріти динозавра на вулиці 50%

можеш зустріти, а можеш ні
показати весь коментар
07.01.2026 10:37 Відповісти
Як же вони всі задовбали своїми: "можуть розгорнути, а можуть не розгорнути". Нахера їх тут розгортати, якщо вони не будуть приймати участі, а в разі бойових дій тікати додому. Вони мабуть сміються над "клоуном", а разом з ним над всіма нами. Спитайте спочатку у путлєра. А може ви своїми "розгорнути" тільки заохочуєте його до війни. Не треба нам такої допомоги.
показати весь коментар
07.01.2026 10:44 Відповісти
пропоную реальну економію мільйонів ойро - не розгортати, а оголосити, що розгорнули. Рузельтат буде однаковим
показати весь коментар
07.01.2026 11:26 Відповісти
А нах вони потрібні після, хіба забезпечувати охорону грабунку ресурсів інвесторами-кредиторами?
показати весь коментар
08.01.2026 01:13 Відповісти