10026 відвідувачів онлайн

США перехоплюватимуть усі судна "тіньового флоту", які транспортують венесуельську нафту, - Пентагон

США перехоплюватимуть усі судна "тіньового флоту" з нафтою Венесуели

США мають намір перехоплювати всі судна "тіньового флоту", які транспортують венесуельську нафту.

Про це в соцмережі Х повідомив речник Пентагону Шон Парнелл, інформує Цензор.НЕТ.

Блокада показала ефективність 

За його словами, блокада в Карибському морі залишається є дуже ефективною.

"Лише за останні 24 години щонайменше сім нафтових суден "тіньового флоту" розвернулися, щоб уникнути перехоплення, бо знають, що ми налаштовані серйозно", - заявив Парнелл.

США перехоплюватимуть всі судна тіньового флоту 

"Дні, коли злочинна діяльність процвітала в нашій півкулі, закінчилися завдяки президенту Трампу та міністру Гегсету. Військове міністерство разом із нашими міжвідомчими партнерами буде вистежувати та перехоплювати всі судна "тіньового флоту", що транспортують венесуельську нафту, у визначений нами час та у визначеному нами місці", - додав речник Пентагону.

Що передувало?

  • Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що США затримали нафтовий танкер Olina в Карибському басейні
  • Раніше стало відомо що 7 січня США захопили у Північній Атлантиці танкер під російським прапором Bella-1/Marinera. Танкер йшов з Венесуели до Росії.
  • МЗС РФ підтвердило, що на танкері перебували громадяни Росії. Там вимагали від США забезпечити "гуманне та гідне поводження" з їх громадянами на судні, поважати їхні права та інтереси, а також не перешкоджати якнайшвидшому поверненню росіян з судна на Батьківщину.
Топ коментарі
+20
По всьому Трамп дає зрозуміти, що має робити Європа з тіньовим російським флотом, якщо хоче щоб Трамп поважав європейских «охочих».
показати весь коментар
10.01.2026 22:24 Відповісти
+11
А хто буде перехоплювати тіньовий флот у Балтійському морі, що везе російську нафту? Не видно бажаючих.
показати весь коментар
10.01.2026 22:21 Відповісти
+8
показати весь коментар
10.01.2026 22:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто буде перехоплювати тіньовий флот у Балтійському морі, що везе російську нафту? Не видно бажаючих.
показати весь коментар
10.01.2026 22:21 Відповісти
По всьому Трамп дає зрозуміти, що має робити Європа з тіньовим російським флотом, якщо хоче щоб Трамп поважав європейских «охочих».
показати весь коментар
10.01.2026 22:24 Відповісти
Це було зрозуміло і без Трампа.
показати весь коментар
10.01.2026 22:52 Відповісти
Там ше 1400 підсакційних суден кацапів бороздять океани - придивіться
показати весь коментар
10.01.2026 22:22 Відповісти
Єіропа і Англія має це вирішуватинуівсіті хто плескають язиком про мир.
показати весь коментар
10.01.2026 22:25 Відповісти
якщо не венес. нафта - штатам плювати
показати весь коментар
11.01.2026 02:01 Відповісти
для трампонових дебілів з США ..півкулі поділяються меридіаном - Південна та Північна

паРаша в Північній півкулі ..як і США ..
показати весь коментар
10.01.2026 22:29 Відповісти
"півкулі поділяються меридіаном - Південна та Північна"

где такое посмотреть?
показати весь коментар
10.01.2026 22:48 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2026 22:54 Відповісти
ще один, правда болотний гейограф, розказуавав, що є східна і захіжна півкулі
показати весь коментар
11.01.2026 08:20 Відповісти
Це для нас гут? І як відобразиться на нафтовій ціні ??
показати весь коментар
10.01.2026 22:30 Відповісти
На каждый товар свой покупатель. Венисуэльская нефть очень тяжелая с огромными примесями серы (говорят прямо из ада) Для производства бензина её почти не употребляют. В основном она идет как добавка к легкой или сланцевой.
Китай ее покупает исключительно для,производства гудрона/асфальта.
показати весь коментар
11.01.2026 07:20 Відповісти
трохи не так
показати весь коментар
11.01.2026 08:45 Відповісти
Саме час к@ц@п@м збирати екстрене засідання ООН.🤭
Захарова може нагадати США про Аляску.😆
Піндоси затєвают руssофобію. 😂😂😂
показати весь коментар
10.01.2026 22:36 Відповісти
Танкери перехопити це дитячі забавки. А як щодо арєшніка?
показати весь коментар
10.01.2026 22:37 Відповісти
Ахаха, і все одно не так, все одно США взялися за "простішу" задачу. Ну що за люди...
показати весь коментар
10.01.2026 22:39 Відповісти
якийсь піздьож
показати весь коментар
10.01.2026 22:41 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2026 22:50 Відповісти
Треба навчити американців цієї фразі і жесту
показати весь коментар
10.01.2026 22:52 Відповісти
Красавчики!!!!!!
Продолжайте в том же духе!!!!!
И уже пора начинать снимать на Нетфликсе
Серіал про захват Мадуро
ДЕЛЬТА - вам аплодисменты ,переходящие в овации!!!
показати весь коментар
10.01.2026 22:52 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2026 23:46 Відповісти
Доведеться Україні перехоплювати підсанкційні корита, які транспортують касапську нафту....
показати весь коментар
10.01.2026 22:55 Відповісти
красавчики, еще бы еу куколды занялись бы нормально этим. А в остальных зонах наши спецы топили бы при помощи штатов эти корыта и пуйло запоет через пол годика по другому
показати весь коментар
10.01.2026 23:06 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2026 23:44 Відповісти
Щоби хто не казав але на даному етапі ЄС та НАТО тільки потужно язиком перехоплюють. А щодо папірця під виглядом Будапештський меморандум і США де твої дії? То там на рівні з США ще декілька підписів, в тому числі Британії 😁.
показати весь коментар
10.01.2026 23:47 Відповісти
Краснов забороняє експортувати венесуельську нафту, щоб зробити приємне босові.
показати весь коментар
11.01.2026 00:35 Відповісти
ти б протверезіти спробував. світові ціни на місці, кацапи втраьтлт контроль, кацапська ще дешевша стала.
показати весь коментар
11.01.2026 08:48 Відповісти