9509 відвідувачів онлайн

Якщо ми не заберемо Гренландію, це зроблять РФ чи Китай, - Трамп

Нова заява Трампа про контроль над Гренландією: згадав про РФ тк Китай

Президент США Дональд Трамп сказав, що США розглядають не тимчасову оренду Гренландії, а саме її придбання.

Про це він заявив під час спілкування з журналістамим, передає Цензор.НЕТ.

Росія та Китай

"Якщо ми не заберемо Гренландію, це зроблять Росія або Китай. І я не дозволю, щоб це сталося.

Я із задоволенням уклав би з ними угоду. Так простіше. Але так чи інакше, Гренландія буде нашою", - сказав він.

За словами Трампа, йдеться про придбання, а не про оренду чи тимчасове володіння.

"Ми говоримо саме про придбання. І якщо ми цього не зробимо, це зроблять Росія або Китай", - додав президент Штатів.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що Велика Британія розпочала переговори з європейськими союзниками щодо можливого розгортання військових сил у Гренландії, щоб посилити захист Арктики та зменшити занепокоєння президента США Дональда Трампа.
  • 9 січня 2026 року президент США Дональд Трамп знову висловив зацікавленість у придбанні Гренландії. Він заявив, що хотів би укласти угоду легким шляхом.
Топ коментарі
+28
Знайома риторика..."Если бы мы не забрали Крым, там были бы базы НАТО" (ввх)
показати весь коментар
12.01.2026 08:39 Відповісти
+12
У відповідь на таки промови Додіка громадянам колишнего форпосту демокраьії у світі треба кидати руку від серця до сонця і кричати - ХАЙЛЬ!
показати весь коментар
12.01.2026 08:45 Відповісти
+11
Все, як ***** казав про Крим
показати весь коментар
12.01.2026 08:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже Британія забрала
показати весь коментар
12.01.2026 08:27 Відповісти
" Якщо ми не заберемо Гренландію, це зроблять РФ чи Китай, - Трамп" ПУЙЛО 2.
показати весь коментар
12.01.2026 11:24 Відповісти
Європа вже починає балакати шо треба собі забрати
показати весь коментар
12.01.2026 08:29 Відповісти
так вона і так їхня
показати весь коментар
12.01.2026 08:31 Відповісти
По Трампу виходить шо ні
показати весь коментар
12.01.2026 08:38 Відповісти
Всю Африку вернуть
показати весь коментар
12.01.2026 08:32 Відповісти
Опіздали - в Африці вже Китай
показати весь коментар
12.01.2026 08:34 Відповісти
Опіздали - це новий матюк?
показати весь коментар
12.01.2026 11:43 Відповісти
Данії треба здати Гренландію в оренду китайцям на 100 років за 1 трильйон 57 мільярдів доларів. Купити кожному!!!, навіть старикам і дітям, гренландцям по квартирі за мільйон доларів в Ісландії, Ірландії чи Данії, а решту вкласти в космос, енергетику та ******* технології. А Трамп нехай сам с півтора мільярдами китайців сношається.
показати весь коментар
12.01.2026 09:55 Відповісти
Зовите санитаров!
показати весь коментар
12.01.2026 08:31 Відповісти
санітари не допоможуть ,тікі в морг
показати весь коментар
12.01.2026 08:33 Відповісти
Нас би хоча б ес до себе забрала з такою наполегливістю як у Трампа. але ні
показати весь коментар
12.01.2026 08:35 Відповісти
Європа то таке... Чому рудий бісогон не хоче забрати нас до США? 😂
показати весь коментар
12.01.2026 09:23 Відповісти
бо забирати не треба. і так все віддамо що потрібно
показати весь коментар
12.01.2026 09:36 Відповісти
Заберу - бо ж вкрадуть! - Трамп
показати весь коментар
12.01.2026 08:36 Відповісти
Найти раньше чем потеряли. Трамп из гильдии с таким девизом.
показати весь коментар
12.01.2026 08:38 Відповісти
Знайома риторика..."Если бы мы не забрали Крым, там были бы базы НАТО" (ввх)
показати весь коментар
12.01.2026 08:39 Відповісти
ЦЕ все ж було....
пам`ятаю...
показати весь коментар
12.01.2026 11:25 Відповісти
Мабуть черговим об*єктом зазіхань самашедшого рудого фюрера буде Ісландія
показати весь коментар
12.01.2026 08:40 Відповісти
І це правильно. Європа не хоче себе захищати, Європа зайнята толерантністю до ісламських макак і прикріпленням кришечок до бутилок
показати весь коментар
12.01.2026 08:43 Відповісти
А за яку породу мавп вас приймають?
показати весь коментар
12.01.2026 09:34 Відповісти
про кришечкі це 100% ...
показати весь коментар
12.01.2026 09:52 Відповісти
У відповідь на таки промови Додіка громадянам колишнего форпосту демокраьії у світі треба кидати руку від серця до сонця і кричати - ХАЙЛЬ!
показати весь коментар
12.01.2026 08:45 Відповісти
слабий на всю голову
показати весь коментар
12.01.2026 08:51 Відповісти
Якщо німці та японці почнуть знов кидати, *** їх хто потім зупинить.
показати весь коментар
12.01.2026 09:02 Відповісти
Німці неможуть зупини мігрантів які захопили їх країну без жодного танка, про шо ти пишеш....
показати весь коментар
12.01.2026 12:14 Відповісти
Та було вже таке. Двічі німці Європу ставили.

100 років назад євреям дуже добре у Німеччині жилося. Краще ніж зараз арабам та туркам.
За 13 років їх помножили на нуль. У промислових маштабах винищували.
показати весь коментар
12.01.2026 14:58 Відповісти
цим можна, а Маску ні?
чи "ві ніпанімаєтє, єта другє", вірно Зольдат?
показати весь коментар
12.01.2026 12:19 Відповісти
Думки у мізку Трампа пішли на нове коло.
показати весь коментар
12.01.2026 08:46 Відповісти
Порібно поховати там цього Трампа хай заспокоіться цей урод рижий!
показати весь коментар
12.01.2026 08:50 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2026 12:20 Відповісти
Все, як ***** казав про Крим
показати весь коментар
12.01.2026 08:56 Відповісти
Ну він має сенс.
Європа виявилась нездатною придушити путінську наволочь і дати відпоп рашистам такий, щоб тільки за байкалом вони очнулися.
Експасія китайців і рашистів як пошесть, як коронавірус, як страшна пандемія, яка буквально вбиває все.
показати весь коментар
12.01.2026 08:59 Відповісти
То може краще б він придушував рашку та китай, а не Україну та Гренландію?
показати весь коментар
12.01.2026 11:00 Відповісти
"Якби ми не забрали Крим, це зробило б НАТО". *****.
показати весь коментар
12.01.2026 09:00 Відповісти
З іншого боку, якби це вчасно зробило НАТО, то вже не зробило б ху#ло...
показати весь коментар
12.01.2026 09:29 Відповісти
Експансія китайців і рашистів це вбивча пандемія знищення всіх кого вона торкнеться.
Наслідки цього ми відчуваємо чим далі чим дужче і болючише. Як виявляється і в Україні китайці непогано співпрацюють з рашистами для знищення України і її обезлюднення з допомогою місцевих бояр.

Не дивно, що Череігівщина стала зоною вільного доступу для російських шахедів і їх безперешкодному руху по всій Україні для знищення інфраструктури як Чернігівщини так і всієї України, бо як виявляється саме Чернігівщина, звісно «за збігом обставин» і суто «випадково» стала зоною експансії Китаю в економічному і як наслідок політичному впливі, з усіми витікаючими з цього обсьавинами. Принаймі тепер зрозуміло чому дрони рашистів в небі Чернігівщини як червонокнижні птахи під час міграції і розмноження, яких заборонено чіпати.😡😡😡😡😡😡😡

Мені цікаво, чи знає президент про.те, що чаус і бриживський яких він поставив дерибанити Чернігівщину, активно співпрацюють з китайцями, які допомогають рашці знищувати Україну, ті самі китайці які війну рашки проти України називпють кризою, і ті самі яких і сам Зеленський і Європа прямо звинувачує, справедливо цілком, в забезпеченні російських військ не тільки баблом і спорядженням, а і зброєю?????????😡😡😡😡😡
Що скажете пане президенте? Ви на сторінки в соц мережах своїх призначенців заглядаєте? Якщо ні то дуже раджу!!!
Ось, що пише чаус на своєму тг каналі, давлясі либу.і красуючісь на фото з китайським надзвичайним послом Китаю в Україні Ля Шикунєм, запостивши китайський прапор і щабувши про український:
«🇨🇳Провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

Серед іншого зосередилися на економічних питаннях. Китай залишається торговельним партнером для підприємств Чернігівщини - це стосується як експорту, так й імпорту товарів.

Розповів про те, що в області працюють декілька підприємств із залученням китайського капіталу - переважно сільськогосподарський і деревообробний бізнес.

Одне з підприємств, що займається тваринництвом і вирощує зернові в Корюківці, в жовтні 2025 року атакували російські дрони. Мільйонні збитки - пошкоджена техніка, урожай, добрива й склади. Ворожі удари - це реальна загроза. Як бачимо, мішень для росіян також і бізнес з іноземними інвестиціями.

Чесна зустріч. Поінформував про фактичний стан справ на Чернігівщині, про наслідки і цілі щоденних ворожих обстрілів. Сказав про те, що ми прагнемо справедливого миру.»

Доречі, звісно «за збігом обставин» і цілковитим «співпадінням» саме КОРЮКІВСЬКИЙ РАЙОН З бобоку парашинського кордону рашисти найбільше усіяли майданчиками запуску шахеді всіх типів, і тепер шлях до Чернігова, Києва СТАВ НАЙКОРОТШИМ ЗА ВЕСЬ ЧАС РАШИСТСЬКО ФАШИСТСЬКОГО НАПАДУ НА Україну!!!!
І дивина, саме КОРЮКІВЩИНА СТРАЖДАЄ НАЙБІЛЬШЕ ВІД АТАК, АЛЕ китайська ху...я нічого не робить для захисту, а сприяє знищенню інфраструктури Корюківщини і їх знелюднення.😡😡😡😡😡😡😡😡😈
От лінк на тг канал чауса
https://cg.gov.ua/
показати весь коментар
12.01.2026 09:06 Відповісти
А як там голосував Чернігів на виборах? Який процент??
показати весь коментар
12.01.2026 09:21 Відповісти
Шизофренія москалів виявляється заразною! Не контактуйте з ними, користуйтесь масками і костюмами хімзахисту.
показати весь коментар
12.01.2026 09:15 Відповісти
-Если бы не мы, то это сделали бы солдаты НАТО. Где-то я это уже слышал...
показати весь коментар
12.01.2026 09:15 Відповісти
«Не вкраду я то вкраде хтось інший» - класична мотивація крадія.
показати весь коментар
12.01.2026 09:20 Відповісти
Яке марення ! Хвора людина !
показати весь коментар
12.01.2026 09:30 Відповісти
Якщо ії не зґвалтував би я, то іх зґвалтував би якийсь негідник !
показати весь коментар
12.01.2026 09:33 Відповісти
один із членів НАТО намагається забрати у іншого учасника блоку його території - результат зустрічі Аляски.
показати весь коментар
12.01.2026 09:53 Відповісти
Ну, тут "краснов" вже відверто палиться на цитуванні пуйла на свій лад!..
показати весь коментар
12.01.2026 09:57 Відповісти
Якщо можна Крим, то чому не можна Гренландію ?
показати весь коментар
12.01.2026 11:10 Відповісти
от тут на стрічці залізні аргументи за вільну Гренландію ,а шо ви будете казати ,коли через рік русня з китаєм висадять там свої десанти ? Тим більше шо М 6 попередили трампа, шо таке може статися ... ви не переймайтеся так за них ,там буде цівілізованний договорняк ...
показати весь коментар
12.01.2026 09:58 Відповісти
ну на острові Зміїному москалі вже "висадили" десант....
їх трупи по сьогодні би там гнили, якби українці не прибрали територію.

а на Донбасі, то "висаджують" і гниють, "висаджують" і гниють... ПО СЬОГОДНІ!
скоро буде 12 років, як "висаджують"....

а з китайцям так вже бавитись не буде. китайців просто спалять ядерками, які рівно для цих цілей і створювались! япошки не дадуть збрехати....
показати весь коментар
12.01.2026 10:15 Відповісти
Бухать треба закінчувати. І тоді,
через пів року, ваша змінена зараз свідомість почне повертатись до норми.
показати весь коментар
12.01.2026 10:22 Відповісти
ви оленевод ? про своє наболевше? ...
показати весь коментар
12.01.2026 10:30 Відповісти
Забирай дорогой,в Европе тоже есть страна готовая стать частью США,народ тебя поддержит.
показати весь коментар
12.01.2026 10:24 Відповісти
Надіньте на діда гальмівну сорочку, у нього чергове загострення.
показати весь коментар
12.01.2026 10:27 Відповісти
О. Трамп почне 3-тю свтіову, а Сі чепез два тижня захопитт Тайвань і піде далі. І скаже - це не ми почали. Дечь я то вже бачив
показати весь коментар
12.01.2026 10:32 Відповісти
Це руде чмо замість того, щоб довести рашку та китай до такого стану, коли їм буде не до агресії, буде разом з ними грати наперегонки хто що скоріше загребе? Тварюка руда.
показати весь коментар
12.01.2026 10:54 Відповісти
Як ви таке можете казати, у трампанутого там тільки друзі:
При цьому Трамп роками називає
Путіна - "хорошим хлопцем"
Ким Чен Ына - "другом"
Сі Цзиньпина - "великим лідером"
Лукашенко - "не таким вже поганим"
Він завжди тягнувся до узурпаторів влади. І тепер він сам діє по тих же лекалах.
показати весь коментар
12.01.2026 11:03 Відповісти
Або прибульці. Забери ліпше ху....лостан, ось його Китай точно захватить
показати весь коментар
12.01.2026 10:59 Відповісти
Якщо армія союзників (Британія, Німеччина, Франція) буде теребити пальцями а не діяти, Європі - гайка. Стармер вже декілька днів грозиться Трампу оточити Гренлагдію для захисту і показати йому, що там нема ні рос, ні китайських кораблів. Але Трамп мовчить і перекинув тему на Кубу. Трамп знає- європі страшно й так, а від загадкового мовчання рудого то вопше песдець! Тому й Стармер стоїть і чекає реакції Трампа. Запрягай вже своїх оленів, Стармере!!!
показати весь коментар
12.01.2026 12:41 Відповісти