10035 відвідувачів онлайн

Данія нічого не робила із російською загрозою в Гренландії, тепер це буде зроблено, - Трамп

Трамп згадав про російську загрозу в Гренландії: що відомо?

Президент США Дональд Трамп заявив, що НАТО протягом 20 років попереджало Данію про російську загрозу в Гренландії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це лідер США повідомив у Truth Social.

Заява Трампа

"НАТО вже 20 років каже Данії, що "вона має позбутися російської загрози в Гренландії". На жаль, Данія нічого не змогла з цим зробити. Тепер настав час, і це буде зроблено!!!" - зазначив він.

Трамп згадав про російську загрозу в Гренландії: що відомо?

Що передувало?

  • Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп анонсував запровадження з 1 лютого мит проти низки європейських країн, які не згодні з його позицією щодо Гренландії.
  • Лідери ЄС та Великої Британії відреагували на наміри президента США Дональда Трампа запровадити мита на низку європейських держав через їхню позицію щодо Гренландії.
Топ коментарі
+14
А що США робить з російською загрозою при Трампові? Розстеляє червоні доріжки? Краще б мовчало.
показати весь коментар
19.01.2026 07:44 Відповісти
+5
від нав'язливих ідей треба позбавлятися
показати весь коментар
19.01.2026 07:20 Відповісти
+5
Тільки в дурку. Вона його не попуска.
показати весь коментар
19.01.2026 07:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вже понад століття низка президентів США намагалися отримати контроль над Гренландією. Уперше цю ідею висунув 17-й президент країни Ендрю Джонсон у 1860-х роках.

У 1867 році, після купівлі Аляски у Росії, тодішній держсекретар США Вільям Г. Сьюард вів переговори про купівлю Гренландії у Данії, але не зміг домовитися.

У 1946 році США запропонували заплатити 100 млн доларів (на сьогодні це 1,2 млрд доларів) за цю територію, вважаючи, що вона є життєво важливою для національної безпеки Америки, але данський уряд відмовився.

Трамп також намагався купити Гренландію під час свого першого терміну. І Данія, і уряд Гренландії відхилили пропозицію 2019 року, заявивши: "Гренландія не продається".
показати весь коментар
19.01.2026 07:17 Відповісти
1,2 млрд доларів кожному і по рукам !
показати весь коментар
19.01.2026 07:21 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2026 09:16 Відповісти
від нав'язливих ідей треба позбавлятися
показати весь коментар
19.01.2026 07:20 Відповісти
Тільки в дурку. Вона його не попуска.
показати весь коментар
19.01.2026 07:37 Відповісти
Якийсь дебіл ,та дай ти кожній родині по 10 млн , і вийде в тебе десь за 300 млрд купити цю гренландію. А не влаштовуєш цю щоденну клоунаду. Сумніваюсь що хтось з тих 57 тис. гренланців відмовиться бути мільйонером.
показати весь коментар
19.01.2026 07:35 Відповісти
Або всім мешканцям Данії по 10 млн - або йдіть у дупу.
Ось так потрібно робити сделку.
показати весь коментар
19.01.2026 07:40 Відповісти
Навіть це було б для США прийнятною ціною, зважаючи на все те ,що є в гренландії. Але трампакс думає , що своїми крихітними яічками залякає всіх і нічого не заплатить. Думає як вадітєля автобусу витягнув з наркопритону, то і по всьому світі зможе повторити це. Він дебіл, що з нього взяти.
показати весь коментар
19.01.2026 07:48 Відповісти
Надрукуйте мені будьласка хоч одну тисячу.
показати весь коментар
19.01.2026 09:00 Відповісти
так тавой... вся ойропа нічого не робили для захисту від загрози рососії... може, купити й її матушку? а якщо не погодиться - закатати в асфальт...
показати весь коментар
19.01.2026 07:39 Відповісти
Ну все, знову Путін програв.
Тепер Гренландію.
показати весь коментар
19.01.2026 07:43 Відповісти
А що США робить з російською загрозою при Трампові? Розстеляє червоні доріжки? Краще б мовчало.
показати весь коментар
19.01.2026 07:44 Відповісти
кацапський чобіт вже хоче ступити на Гренландію - Трамп
показати весь коментар
19.01.2026 07:50 Відповісти
а с какого пальца он это высосал???пуйло ему лично об этом сказал???ну тогда "Два дебила ,это сила"
показати весь коментар
19.01.2026 07:51 Відповісти
Придбає Гренландію і Путім там Путіну розстелить червону доріжку.
показати весь коментар
19.01.2026 07:54 Відповісти
ще бажано позбутись російської загрози
в Німеччині
та просто повиганяйте всіх кацапів на родіну
і позбудетесь.
показати весь коментар
19.01.2026 07:55 Відповісти
То,виявляється,що раша не друг,
а ворог для вільного світу?
Доречі,він правий,коли звинувачує
Европу в бездіяльності що стосується
захисту та безпеки.Европа дійсно,
повинна давати Україні в рази
більше допомоги,адже диктаторські
режими піднімають свого хвоста
на планеті.
показати весь коментар
19.01.2026 07:56 Відповісти
Маніакально-деприсивний синдром,їбанько з села Їбаньки.
показати весь коментар
19.01.2026 07:59 Відповісти
-Если бы мы туда не вошли, там уже были бы солдаты НАТО!
Ой! Наоборот!
показати весь коментар
19.01.2026 07:59 Відповісти
Та ладно Доня, в якже це : ***** хоче процвітаючої Гренландія, і миру всім народам цього острова.Просто заберіть звідти військові бази , просто давайте розробляти надра всі разом,просто давайте там перестанемо утискувати всіх рускіх,просто давайте там зробимо рускі школи і рускіх депутатів і надалі разом мирно процвітатимемо Гренландію сказало *****
показати весь коментар
19.01.2026 08:03 Відповісти
І чогось за 20 (!) років рашка так і не напала на бідну незахищену Гренландію. Але то таке.
показати весь коментар
19.01.2026 08:10 Відповісти
Хер тебе на воротник рыжий мудило
показати весь коментар
19.01.2026 08:19 Відповісти
А з якою конкретно загрозою ?
показати весь коментар
19.01.2026 08:20 Відповісти
Це йому таракані у голові так підказують
показати весь коментар
19.01.2026 09:07 Відповісти
@ "Данія офіційно попрощалася з винищувачами F-16, які були на службі 46 років.
Загалом вони мали передати Україні 19 бортів, більша частина з яких вже на озброєнні в ПС ЗСУ."
показати весь коментар
19.01.2026 08:20 Відповісти
********* дєд молодець! Жорстоко, але необхідно повертає європейських вгодованих лінивих котів у реальний світ. Іншого варіанту немає, коли цілий континент втратив інстинкт самозбереження
показати весь коментар
19.01.2026 08:23 Відповісти
А тебе хто там тримає, ждун або бздун
показати весь коментар
19.01.2026 09:06 Відповісти
Данія страна-засновник НАТО. Що значить, НАТО казало Данії? Сенс безпекової складової НАТО? Старий рюрік-педофіл просто хоче приєднати Гренландію (хех, а потім Канаду).
показати весь коментар
19.01.2026 08:37 Відповісти
https://www.youtube.com/shorts/WaSsfERAFrI Навіщо Трампу Гренландія?
показати весь коментар
19.01.2026 08:40 Відповісти
Ну щось робити треба, та і ху... ло дав йому наказ
показати весь коментар
19.01.2026 09:04 Відповісти
Данія нічого не робила із російською загрозою в Гренландії
Яку я сам вигадав, а тільки розраховували на підтримку від НАТО, куди і входять США. А ось коли я приєднанаю їх до себе, тоді вже НАТО допоможе. Дебіл, тобі так кортить бути похожим на ху...ло, що ти готовий принизити США. Рано чи пізно ви всі здохніте і все повернеться як було.
показати весь коментар
19.01.2026 09:03 Відповісти
Зовсім руда чмоня мене заплутала. Спочатку "путін хоче миру (а зєлєнскій - не хоче)", тепер якась російська загроза. путін і росія - це що, різні речі? Чи крім путінської росії (яка хоче миру) є ще одна росія (яка становить загрозу). Чи це різні точки зору на одну й ту саму річ: із Заходу, зі Сходу і через антарктику? Чи просто жадоба грошей так мізки поплавила, що вже до купи і думки не збираються?
показати весь коментар
19.01.2026 09:13 Відповісти