10129 відвідувачів онлайн

Побиття військового у Кременці на Тернопільщині: двом чоловікам повідомлено про підозру, - поліція

Побиття військового у Кременці на Тернопільщині

На Тернопільщині оголосили підозру двом чоловікам, причетним до побиття військовослужбовця ЗСУ у Кременці.

Про це повідомило ГУ Нацполіції у Тернопільській області, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

Там нагадали, що інцидент стався 11 січня близько 21:20 у місті Кременець. Після дорожньо-транспортної пригоди за участю автомобіля Mitsubishi L200 та квадроцикла між водіями виник словесний конфлікт, який переріс у бійку.

У результаті події потерпілий –– військовослужбовець ЗСУ –– звернувся за медичною допомогою. Лікарі діагностували у нього тілесні ушкодження обличчя.

Затримання та підозри причетним

Того ж дня поліцейські встановили осіб, причетних до побиття. Ними виявилися двоє місцевих жителів. За цим фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження правоохоронці опитали всіх учасників події, свідків та очевидців, опрацювали записи з камер відеоспостереження, а також скерували потерпілого на судово-медичну експертизу для встановлення характеру та тяжкості отриманих тілесних ушкоджень.

  • На підставі зібраних фактів фігурантам оголошено підозру за ч. 2 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває. 

Поліцейські продовжують встановлювати та перевіряти нові обставини, пов’язані з побиттям військового. Після отримання висновків судово-медичної експертизи діям фігурантів буде надано остаточну правову оцінку та прийнято відповідне процесуальне рішення.

  • Напередодні повідомлялося, шо у Кременці, що на Тернопільщині, група молодиків у стані алкогольного сп'яніння влаштувала ДТП та побила військовослужбовця –– майора ЗСУ. На місце події згодом прибув підполковник ТЦК та СП, який намагався залякати військового.
Топ коментарі
+38
а поліцейським, які бухих мажорів відпустили, шо там по підозрам? є? нема?
показати весь коментар
21.01.2026 19:14 Відповісти
+35
А ТЦКашнику та Спшнику, який погрожував військовому - ні?
показати весь коментар
21.01.2026 19:16 Відповісти
+21
Там ше підполковник качав права - Вже випав з поля зору поліції?
показати весь коментар
21.01.2026 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
відмінно!
показати весь коментар
21.01.2026 19:13 Відповісти
Що відмінно?
посвистять, поп***дять і на тому станеться?
А службове розслідування щодо поліцейських, які фатично прийняли участь в тому побитті? А кримінальна справа проти них? А цілий полковник ТЦК де? Він тут де, з його пропозицією хабаря?!
все зведуть до словесної перепалки, що переросла?! І все?
показати весь коментар
21.01.2026 19:42 Відповісти
що їм повідомлено про підозру.
показати весь коментар
22.01.2026 06:57 Відповісти
Проблема не лише в тих відморозках, проблема в СИСТЕМІ! Ну така в нас сьогодні система, такий в нас сьогодні зелений дурдом - повний хаос в державному управління, в правоохоронній системі і в цілому, в суспільстві...
хужєнєбудєт, кричало бидло...
показати весь коментар
22.01.2026 08:56 Відповісти
проблема в тому,що вам і мені обрало це бидло нестерпне існування. те що ми зараз маємо.
показати весь коментар
22.01.2026 09:05 Відповісти
дура нагуляна, що в тебе "відмінно!"? що мусора написали "легке тілесне ушкодження" та "*********", тут навіть умовний темін не отримають, сплатять штраф і все!
показати весь коментар
21.01.2026 22:23 Відповісти
не відмажуться. це тільки початок
показати весь коментар
22.01.2026 06:58 Відповісти
******, нічого не буде, запам'ятай цей допис...
показати весь коментар
22.01.2026 11:36 Відповісти
ти пророком коли себе уявив?
показати весь коментар
22.01.2026 13:28 Відповісти
та статті які їм інкримінують якогось серйозного покарання не передбачають!
показати весь коментар
22.01.2026 14:05 Відповісти
а поліцейським, які бухих мажорів відпустили, шо там по підозрам? є? нема?
показати весь коментар
21.01.2026 19:14 Відповісти
У колодязь їх кидати тай все...ці місцевих жителев..
показати весь коментар
21.01.2026 19:15 Відповісти
А якою стане вода?
показати весь коментар
21.01.2026 19:19 Відповісти
А ТЦКашнику та Спшнику, який погрожував військовому - ні?
показати весь коментар
21.01.2026 19:16 Відповісти
а чому тільки двом, якщо їх там більше на відео???
показати весь коментар
21.01.2026 19:20 Відповісти
легкі телесні - то умовно дадуть
показати весь коментар
21.01.2026 19:20 Відповісти
Там ше підполковник качав права - Вже випав з поля зору поліції?
показати весь коментар
21.01.2026 19:20 Відповісти
Не просто подполковник а подполковник из ТЦК. В армии решает не звание а посада. В текущей реальности подполковник из ТЦК это где то между генерал-лейтенантом и генерал полковником.
показати весь коментар
21.01.2026 19:35 Відповісти
Згідно його нелегального фінансового стану це генералісімус...
показати весь коментар
22.01.2026 05:32 Відповісти
він не тільки випав - він навіть не впадав
показати весь коментар
21.01.2026 19:36 Відповісти
Підполковником займеться ВСП.
показати весь коментар
22.01.2026 10:23 Відповісти
Кременець це Почаївську Лавра. Байстрюки ******, які обслуговують кегебешників в рясах що поліцаї шо недоноски мажористі
показати весь коментар
21.01.2026 19:21 Відповісти
Як так ***********, а чому не перешкоджання діяльності ЗСУ?
показати весь коментар
21.01.2026 19:44 Відповісти
Яке нахрен "... перешкоджання діяльності ЗСУ?"? санкція ст 296 ч.2 "караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років."
показати весь коментар
22.01.2026 10:26 Відповісти
Шановний, це дивлячись з якої сторони дивитись. На зараз у нас війна.
Замість повернутись з відпустки та боронити державу даний військовослужбовець буде зайнятий лікуванням та юридичними аспектами справи. Держава по суті на деякий час на якусь частку втратила свою обороноздатність.
Далі маємо.
Стаття 111 ККУ - Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -
карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
2. Ті самі діяння, вчинені в умовах воєнного стану, -
караються позбавленням волі на строк п'ятнадцять років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.
показати весь коментар
22.01.2026 11:16 Відповісти
показати весь коментар
22.01.2026 12:12 Відповісти
Під час воєнного стану напад на військового кваліфікують як дрібне ***********, а не диверсія? Ухуєть!
показати весь коментар
21.01.2026 20:00 Відповісти
Штраф 85 грн і пальчиком ай я яй, так ніззя.
показати весь коментар
21.01.2026 20:02 Відповісти
Яке нах..легке телесне..
показати весь коментар
21.01.2026 20:29 Відповісти
Лише двом ? Їх на відео десь 5 як мінімум
показати весь коментар
21.01.2026 21:02 Відповісти
21 день в стационаре--Нет? Дело не Возбудят! Подавайте в Гражданский Суд! Компенсацию Требовать! а там Папа цельный Полковник! тцкун! Шансы ?
показати весь коментар
21.01.2026 22:14 Відповісти
Я боюсь что Украина погибнет не от шахедов а от быдлизации. Неверие, негатив, цинизм и продажность. Ползучая Врадиевка как коррозия общества. В первую очередь манипуляторы пустят в ход баб - истеричек для нагнетания истерии, негатива и злобы всех ко всем. Где то я читал про такой метод психологического воздействия " глубоко проникающее напряжение".
показати весь коментар
22.01.2026 08:14 Відповісти