9201 відвідувач онлайн

Метрополітен Харкова стане цілодобовим "Пунктом незламності"

Харківське метро працюватиме як Пункт незламності

Станції Харківського метрополітену працюватимуть цілодобово як "Пункти незламності" для мешканців міста.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у заяві міського голови Харкова Ігоря Терехова.

Рішення ухвалили через складну ситуацію з енергопостачанням та ризики нових атак.

Метро та міські пункти допомоги

За словами міського голови, жителі зможуть приходити до метро у будь-який час. У місті вже працює 101 "Пункт незламності". За потреби додатково розгорнуть ще 50 наметів.

"Люди зможуть цілодобово приходити до метрополітену й отримувати всю необхідну допомогу", — наголосив Ігор Терехов.

Також у Харкові діють 40 пунктів видачі безкоштовного гарячого харчування. Вони працюють у різних районах міста. Міська влада координує їхню роботу з волонтерами.

Підтримка від Укрзалізниці та енергетична ситуація

Місто має домовленість з "Укрзалізницею" щодо мобільного пункту допомоги. Його облаштували на базі потяга. Наразі це шість вагонів для 300 осіб. За потреби залучать додаткові потяги.

Нагадаємо, внаслідок масованих обстрілів Харківської області та Харкова 3 лютого, були пошкоджені критично важливі об’єкти Приватного акціонерного товариства "Харківська ТЕЦ-5", а також електропідстанції "Харківська" та "Залютине".

Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив міський голова Ігор Терехов.

  • У Харкові після російської атаки 3 лютого запровадили надзвичайну ситуацію.

Завантаження...