11743 відвідувача онлайн

55 тисяч українських військових загинуло від початку повномасштабної війни, - Зеленський

втрати,память

Президент Володимир Зеленський заявив, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинуло на полі бою 55 000 українських захисників.

Про це він сказав в інтерв'ю France 2, цитує Le Monde, передає Цензор.НЕТ.

Втрати України

Українського президента запитали про кількість загиблих на фронті з українського боку. Після того як у лютому 2025 року він назвав цифру понад 46 000 загиблих і 380 000 поранених українських військових з лютого 2022 року, цього разу Володимир Зеленський назвав цифру 55 000 загиблих воїнів ЗСУ.

"В Україні офіційно на полі бою загинуло 55 000 військових, як професійних воїнів, так і людей, яких мобілізували", - заявив він, додавши, що є також "велика кількість людей, яких Україна вважає зниклими безвісти".

Зазначимо, що в інтервʼю "NBC News" в лютому 2025 року президент Зеленський заявив, що за три роки війни з Росією Україна втратила понад 46 тисяч військових, десятки тисяч вважаються зниклими безвісти, поранення дістали –– 380 тисяч бійців.

Що передувало?

  • Нагадаємо, як раніше повідомив аналітичний Центр стратегічних та міжнародних досліджень у Вашингтоні, загальні втрати України та Росії за майже чотири роки повномасштабної війни наближаються до 2 мільйонів осіб та становлять близько 1,8 мільйона. Російська армія втратила вдвічі більше за Збройні сили.
  • Водночас Україна від початку війни втратила загиблими від 100 тисяч до 140 тисяч військовослужбовців.
Топ коментарі
+57
Тобто за рік, офіційно 9 тисяч загиблих?

Всіх інших, записують у "зниклі безвісти", щоб держава не виплачувала гроші?
показати весь коментар
04.02.2026 22:22 Відповісти
+52
А то це саме тому в нас бусифікація? Віримо лідору.
показати весь коментар
04.02.2026 22:21 Відповісти
+38
Ну сказал же еще в 19 году - "я ваш вирок"
показати весь коментар
04.02.2026 22:32 Відповісти

Завантаження...