4675 відвідувачів онлайн

Навіть якщо хтось визнає наші окуповані території "російськими" - це нічого не дасть, - Зеленський. ВIДЕО

Президент Володимир Зеленський заперечив можливість визнання Україною окупованих територій "російськими".

Про це глава держави заявив під час пресконференції із Дональдом Туском у Києві, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Я знаю, що є сигнали відповідні, говорять, що саме визнання тих чи інших територій українських, які тимчасово окуповані, російськими - це є одним із сигналів щодо закінчення війни. 

Я можу ще раз наголосити, не знаю, хто дає такі сигнали, навіть якщо хтось визнаватиме наші території російськими, це нічого не дасть", - сказав президент.

Спочатку президент сказав, що "навіть якщо всі навколо" визнаватимуть ці території російськими, проте прем'єр Польщі додав: "Не всі".

"Всі не будуть, як сказав мій польський колега. А по-друге, в Україні є президент України, який підписує документи, а не інші лідери підписують за Україну відповідні важливі документи. Тому наші території - це наші. Попри те, що їх тимчасовий статус - тимчасово окуповані", - наголосив він.

Що передувало?

Топ коментарі
+9
Можна якось почути нашу стратегію перемоги?
показати весь коментар
05.02.2026 15:56 Відповісти
+8
Розкажи довбойоп,як ти збираєся зупинити кацапів,а потім лий воду
показати весь коментар
05.02.2026 16:00 Відповісти
+7
Воювати поки дають гроші. Зеля ж недавно озвучив, що Україна ще може воювати 2 роки. Що буде потім, він ще не придумав.
показати весь коментар
05.02.2026 16:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Можна якось почути нашу стратегію перемоги?
показати весь коментар
05.02.2026 15:56 Відповісти
Воювати поки дають гроші. Зеля ж недавно озвучив, що Україна ще може воювати 2 роки. Що буде потім, він ще не придумав.
показати весь коментар
05.02.2026 16:00 Відповісти
І багато таких кацапів у Польщі, як ти? Або пишеш через VPN із ***********?
показати весь коментар
05.02.2026 16:26 Відповісти
В Польщі всі підтримують нашого през...вождя і війну до повної перемоги. А тут вождь дав слабину за два роки певно кацапія ще не розпадеться.
показати весь коментар
05.02.2026 17:11 Відповісти
https://t.me/voynareal/130613 🚀 Пуски ракет «Фламінго», частина з яких здійснювала політ у напрямку Капустиного Яру.
показати весь коментар
05.02.2026 16:02 Відповісти
Ні, не можна. Вава найвеличніший може тільки тактику перемоги на виборах придумати, і то зі штабом потужних менеджерів
показати весь коментар
05.02.2026 18:18 Відповісти
Можна. Збираються " аставіть всьо как єсть і проста пєрєстать стрєлять" І поставити під цим всим свої підписи......................
показати весь коментар
05.02.2026 20:51 Відповісти
почалося! вірніше продовжується! зеля планомірно дерибанить украхїнські землі!
показати весь коментар
05.02.2026 15:57 Відповісти
перший рудий ,тим самим підпише собі імпічмент
показати весь коментар
05.02.2026 15:59 Відповісти
Розкажи довбойоп,як ти збираєся зупинити кацапів,а потім лий воду
показати весь коментар
05.02.2026 16:00 Відповісти
Зачекай 2-3 тижні і будеш знати, ціни на нафту олетять в пропасть.
показати весь коментар
05.02.2026 16:22 Відповісти
Це вже було здається
показати весь коментар
05.02.2026 16:24 Відповісти
І ще буде.
показати весь коментар
05.02.2026 16:28 Відповісти
в яку пропасть? аби ляпнути шо-небудь...
показати весь коментар
05.02.2026 20:00 Відповісти
Різко обваляться - що не ясно ?
Ти що кацап і не розумієш слова пропасть ?
показати весь коментар
05.02.2026 22:50 Відповісти
що означає різко? і до якої ціни вона обвалиться?
показати весь коментар
05.02.2026 23:55 Відповісти
Не знаю.
показати весь коментар
06.02.2026 00:28 Відповісти
певна річ, шо не знаєш. проте так хвацько пишеш тут, що різко обвалиться. різко - це значить раптово і на велику цифру вона має обвалитися, щоб можна було помістите це трактування у слово "різко". а це на сьогодні нереально. нафта ще просяде з нинішніх 62 доларів за бочку до 55, може до 50. та це буде не за один місяць і це не можна буде називати "різко".
показати весь коментар
06.02.2026 02:02 Відповісти
Почекай і сам побачиш.
показати весь коментар
06.02.2026 02:09 Відповісти
чекання - це означає, що має пройти певна кількість часу. але це вже ніяк не можна назвати словом "різко". бо різко - це миттєво, а не чекати.
показати весь коментар
06.02.2026 08:39 Відповісти
Час деколи прискорюється, так буде й цього разу. То може почаимсь і наступного тижня. Витримай, вже не довго чекати зосталось. То буде несподіванкою для всіх.
показати весь коментар
06.02.2026 11:21 Відповісти
вже одна "француженка" (якась Скіфія) подібне писала тут ще восени 22-го року, що наступного року лапті розваляться... вона часом не твоя сестра? ) бо якщо так, то щось обоє ви ну дуже хірові Нострадамуси. )
показати весь коментар
06.02.2026 12:59 Відповісти
Я не француженка. То ваш Буданов казав що будете пити каву в Ялті. Ти щось напутав.
показати весь коментар
06.02.2026 13:29 Відповісти
і Буданов казав, а та француженка Скіфія говорила подібне ще раніше за Буданова.
показати весь коментар
06.02.2026 13:57 Відповісти
А при чому тут я? Я не Скіфія.
показати весь коментар
06.02.2026 14:07 Відповісти
ні цього року ціна не обвалиться . навпаки може зрости вдвічі. про це свідчить різке зростання акцій нафтопереробних компаній глобальних-типу ексон бп шелл
показати весь коментар
06.02.2026 10:04 Відповісти
та вона не обвалиться ні цього року, ні наступного, ні наступного за наступним. обвалиться - це слід розуміти, що тут мається на увазі, що вона буде коштувати як перед розпадом совка коштувала близько 10 доларів за барель. но такого не буде зараз, оскільки 10 доларів наприкінці 80-х це не 10 доларів сьогодні. потрібно ж корелювати на індекс інфляції. навіть той же долар щороку потрохи над'їдає інфляція. інше ключове тут питання - це те, що Штати на сьогодні видобувають чи не найбльше нафти на планеті - це близько 13 млн барелів на добу. це навіть трошки більше, ніж добувають саудити. при тому, що у Штатах більша половина того видобутку нафти - це нафта сланцева, яка дуже дорога по собівартості. червоний поріг видобутку цієї нафти -це ціна в межах 50 доларів за барель. якщо ціна на нафту буде тривалий час просідати нижче за 50 доларів, то тоді просто напросто ці свердловини американці будуть консервувати і як наслідок дуже сильно впаде пропозиція нафти, а отже, це знову почне підігрівати попит на неї і світові ціни на нафту знову полізуть угору. тому навіть у падіння світових цін на нафту до 50 доларів теж слабо віриться. якщо таке і буде можливо, то лише на якийсь короткий проміжок часу.
показати весь коментар
06.02.2026 10:16 Відповісти
Все буде відбуватись так як трба, витримай ще трохи. Зміни можуть початись вже наступгого тижня, несподівано навіть для тебе, хоч я тебе попередив. Я думаю що то відбудеться між 15-20 лютого. Не дуже важливо коли іменно, але скоро. Часу вистачить для того щоб остання імперія розвалилась як і всі до неї. Почекай ше чуток.
показати весь коментар
06.02.2026 11:31 Відповісти
як казав колись Шурік в одному фільмі, шо кагда ви гаварітє, впічатлєніє такоє, шо ви бредітє. )) от якраз це зараз про тебе..
показати весь коментар
06.02.2026 13:01 Відповісти
Кажу - почекай. Витримай, дай сраці сіна, хай жує. )
показати весь коментар
06.02.2026 13:27 Відповісти
ти замість чекати повертайся в Україну, допоможеш тут під Покровськом.
показати весь коментар
06.02.2026 13:59 Відповісти
Чого повератйся? Я не громадянин України і ніколи не був.
показати весь коментар
06.02.2026 14:06 Відповісти
ти не відмазуйся. зараз багато негромадян України воює за Україну. а ти так добре знаєш українську мову, то тим більше повинен бути тут разом з ними. все інше - то просто сцикунська відмазка.
показати весь коментар
06.02.2026 21:58 Відповісти
Чого я маю за тебн воювати? Я на пенсії з 2009-го року.
Йди і воюй ухилянт.
показати весь коментар
06.02.2026 23:28 Відповісти
аа, ну-ну. пенсіонер-Нострадамус. ) запишемо твоє пророцтво про те, що до літа рашка розпадеться. )
показати весь коментар
08.02.2026 13:49 Відповісти
Не спіши, хто спішить той людей смішить. Розвалиться, без сумніву. Україна поверне собі атомні боєголовки і буде самою потужною країною Європи. Розвалиться так же несподівано як совок.
Ви тільки правильно голосуйте.
показати весь коментар
08.02.2026 14:23 Відповісти
та звісно колись розвалиться. от тільки не цього року як ти тут пророкуєш.. )
показати весь коментар
08.02.2026 21:23 Відповісти
Побачимо. Не спіши спішити.
показати весь коментар
08.02.2026 22:40 Відповісти
а-а, ну то запиши собі десь у блокнот. що якщо до кінця літа поточного року рашка не розпадеться, згідно з твоїм прогнозом, то ти тоді не прогнозист, а реальний пістабол. )
показати весь коментар
09.02.2026 06:08 Відповісти
Ok.
показати весь коментар
09.02.2026 11:05 Відповісти
І раша розвалиться так як розвалився совок.
По тому ж сценарію, через ціни на нафту і газ..
показати весь коментар
05.02.2026 23:11 Відповісти
не будь телепнем. совок розвалився не через ціни на нафту. там було багато причин. низькі ціни на нафту ніяк не вплинули на розвал совка. коли були низькі ціни на нафту, совок у 80-х брав на Заході кредити на десятки лярдів доларів. Не хотіли на Заході розвалу совка, бо боялися далі невідомості із совковою ядеркою. виступ Джорджа Буша старшого у Верховній раді УРСР із закликом, щоб Україна не виходила із совка тому є свідченням.
показати весь коментар
06.02.2026 00:01 Відповісти
Та пофіг від чогоро звалиться, але розвлиться і то несподівано навіть для мене, хоч я здогадуюсь, але писати про то не буду. Йде підготовка, раша вичерпала грошові запаси, а кредитів їй не дадуть, навіть ножок Буша не буде.
показати весь коментар
06.02.2026 00:32 Відповісти
сага про каву в Ялті з цієї ж самої опери. будь адекватнішим та обізнанішим. кацапам і кредитів не треба. вони золота продали китайозам на 200 лярдів баксів. і продовжують продавати. золота у каців нємєряно. і не тіш себе наївними ілюзіями про розвал раши як совка. у совку були цілі країни із своїми ідентичностями. при тому, що це саме мацква стала той совок валити. зараз валити ту рашку вупше нема кому. навіть Чечня не захоче відколюватись коли із мацкви ідуть туди величезні бюджетні асигнування. а ті всі буряти, тувинці, чуваши, якути, калмики, татари та інші народності лишились тільки на папері.
показати весь коментар
06.02.2026 01:58 Відповісти
Розвал совка також ніхто не чекав, але розвалився, так само буде з рашкою.
показати весь коментар
06.02.2026 02:11 Відповісти
у совку було 15 республік, різних народів, які після подій у Чехії, Польщі, Румунії теж почали думати про незалежність і власний шлях розвитку. до того ж, тоді у совку була гласність, перестройка, люди могли вільніше висловлюватись. а на кацапії сьогодні ху йло настільки позакручувало гайки, що там мало хто скаже щось проти цієї влади чи проти війни. бо тільки за один репост чи лайк у соцмережі можна отримати якщо не 3 роки кутузки, то штраф на десятки, а то і сотні тисяч фублів то точно. тому там дуже малоймовірно, що те населення піде скидати ху йла з трону. тож не варто себе тішити ілюзіями, щоб потім не розчаровуватись. у совку було 15 республік із своїми народами, а у федерації зараз живуть переважно одні кацапи. корінні буряти, чуваши, якути вже мабуть і не знають, що вони є буряти, якути чи тувинці. вони там уже всі кацапи. і з радістю йдуть в Україну воювати за імперію, за царя ну і. звісно, за бабло також.
показати весь коментар
06.02.2026 08:50 Відповісти
Все буде відбуватись так як запрограмовано, витримай ще трохи. Зміни можуть початись вже наступгого тижня, несподівано навіть для тебе, хоч я тебе попередив. Я думаю що то відбудеться між 15-20 лютого. Не дуже важливо коли іменно, але скоро. Часу вистачить для того щоб остання імперія розвалилась як і всі до неї. Почекай ше чуток.
показати весь коментар
06.02.2026 11:34 Відповісти
ти вже повторюєшся.
показати весь коментар
06.02.2026 13:03 Відповісти
Бо, по заявам з ЄС, Зеля вже все погодив.
показати весь коментар
05.02.2026 16:09 Відповісти
Можна подумати, щось дасть, якщо хтось не буде визнавати.
показати весь коментар
05.02.2026 16:12 Відповісти
А якщо хтось з доказами визнає його,як агентбуратіно,то це щось дасть.
показати весь коментар
05.02.2026 16:14 Відповісти
Та вже дало...
є кілька українських етнічних територій, які історично були заселені українцями, але нині перебувають у складі інших держав. Ось головні з них 👇

Польща







4

Лемківщина (Карпати)
Надсяння (уздовж річки Сян)
Холмщина
Підляшшя
До депортацій 1940-х (зокрема операції «Вісла») тут компактно жили українці.

Словаччина





Пряшівщина
Традиційна територія українців-русинів на північному сході країни.

Румунія





Південна Буковина
Мараморощина
Українські громади збережені й сьогодні, особливо в селах.

Білорусь





Берестейщина
Пінське Полісся
Історично перехідна зона між українським і білоруським етносами.

Росія







Кубань
Стародубщина
Східна Слобожанщина (частково)
У XVIII-XIX ст. українці становили там значну частину населення.
показати весь коментар
05.02.2026 16:22 Відповісти
Навіть якщо Зєлі відірвуть язика, то з ним нічого страшного не буде.
Від кордонів 1991 року і кави в Ялті до визнання територій за рашистами пройшло 4 роки. Зєля вже спішить всіх заспокоїти і стеле собі соломку.
показати весь коментар
05.02.2026 16:24 Відповісти
Це воно вже нас вмовляє, типу - не переймайтесь, що я підпишу здачу, я ж не визнаю. Це щоб знов не обламали, як в 22-му оманські договорняки.
показати весь коментар
06.02.2026 00:08 Відповісти
Если Зечмо тысячу раз скажет, что оккупированные территории являются украинскими, они оттого украинскими не станут
показати весь коментар
05.02.2026 16:56 Відповісти
А якщо визнає США?
показати весь коментар
05.02.2026 17:19 Відповісти
Давай краще про то як "мінська-3" ніколи не буде! Щось давно вже не чутно від тебе цієї мантри...
показати весь коментар
05.02.2026 18:13 Відповісти
Зе зрадник буде і далі здавати Україну, щоб воно гнида шашликами давилось до здиху.
показати весь коментар
05.02.2026 22:19 Відповісти